Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 19:30 | BECH | Ramutant CF Lachtánci 1.WC | 11. | 1:1 |
St 21.11.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Pozdní sběr II | 10. | 3:4 |
St 14.11.18 | 20:30 | SCBEC | Pendula Bona AC Lachtánci 1.WC | 9. | 4:2 |
St 7.11.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Pajzovna FC | 8. | 5:2 |
St 31.10.18 | 20:30 | SCBEC | Opatovští kanonýři FC Lachtánci 1.WC | 7. | 0:3 |
St 17.10.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Líheň talentů 2015 | 6. | 3:4 |
St 10.10.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Petrohradská BFK A | 5. | 0:1 |
St 3.10.18 | 20:30 | SCBEC | Dirty Bastards Lachtánci 1.WC | 4. | 6:3 |
St 26.9.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC AC SK FC | 3. | 3:3 |
St 12.9.18 | 20:30 | SCBEC | Vokra VV Lachtánci 1.WC | 2. | 9:2 |
St 5.9.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Spirit bar FC B | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC SK FC | 11 | 8 | 3 | 0 | 55:14 | 19 |
2. | Líheň talentů 2015 | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:34 | 19 |
3. | Pendula Bona AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:32 | 16 |
4. | Dirty Bastards | 11 | 5 | 3 | 3 | 59:45 | 13 |
5. | Vokra VV | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:36 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:26 | 12 |
7. | Pozdní sběr II | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:35 | 11 |
8. | Lachtánci 1.WC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
9. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:44 | 8 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:41 | 7 |
11. | Spirit bar FC B | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:48 | 2 |
12. | Ramutant CF | 11 | 0 | 2 | 9 | 16:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 23.10.18 | 17:00 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Gente VET (VL3B) |
Út 23.10.18 | 18:15 | HANSP | Santa Dominica UVL AGČV UVL (UVL1A) |
Út 23.10.18 | 19:30 | HANSP | Junior Motol Víťazný február FK (HL6D) |
Út 13.11.18 | 18:15 | HOSTI | Nejistý Felix UVL Benda 1964 OFC UVL (UVL1A) |
Út 13.11.18 | 19:30 | HOSTI | Balabuška Old TJ Trenhos VET (VL4B) |
Út 13.11.18 | 20:45 | HOSTI | Frankie J.R.Club VET A (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baroch Jiří | 3 | 2 |
Blaška Štěpán | 10 | 5 |
Burian Jakub | 2 | 0 |
Chaloupka Martin | 9 | 2 |
Horváth Michal | 2 | 0 |
Janouš Radek | 8 | 0 |
Kamarád Martin | 6 | 1 |
Kaucký Michal | 1 | 0 |
Mazánek Filip | 2 | 2 |
Skalský Ladislav | 8 | 0 |
Špička Martin | 4 | 0 |
Tyburec Ivo | 9 | 0 |
Tyburec Jan | 11 | 10 |
Václavek Michal | 8 | 1 |
Vavřina Jarmil | 3 | 1 |
Vokůrka Jan | 10 | 3 |
Voříšek Tomáš | 9 | 0 |