5. 6. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Endoprotéza 10. 1:5 (0:2)
Lepší sehranost, vyšší produktivita a rozdílový hráč Hrdý rozhodli toto utkání.
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich
27. Jindřich Vich
38., 56. Tomáš Hrdý
43. Jiří Vácha
31. 5. 18 20:30 SCBEC Endoprotéza SG Malešice 9. 1:9 (1:2)
Zápas měl spád. Hosté tvořili a proměňovali šance. Domácí byli ve druhé půli pasivní. Gregorec
Endoprotéza SG Malešice
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Petr Slivka, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Josef Müller, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal
16. Tomáš Hrdý 23., 33., 35. Michal Stejskal
29. Tomáš Bárta
38. Zdeněk Genčev
40. Josef Müller
42., 52., 54. Martin Rákosník
15. 5. 18 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Endoprotéza 8. 4:2 (2:1)
Poměrně hodně běhavé utkání s množstvím osobních soubojů na úkor přesné kombinace. Endoprotéza neměla nikoho na střídání a vzhledem ke způsobu jejich hry jim v závěru chyběly síly na vyrovnání. Filip Matoušek, Martin Prokop
Starci na chmelu SUP B Endoprotéza
Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Petr Jambor, František Kotouček, Michal Šůcha, Petr Zach vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Vácha, Jindřich Vich
11., 48. Petr Zach
30. František Kotouček
34. Jan Gregorec
16., 49. Viktor Hlaváč
8. 5. 18 19:00 ZABEH Endoprotéza Bítovská SUP 7. 1:5 (1:2)
Bítovská využila větší počet hráčů ke hře a soupeře po změně stran udolala lepší kondicí. Čapla
Endoprotéza Bítovská SUP
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich vs Libor Petřina – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Milan Vošta
3. Tomáš Hrdý 4., 35. Robert Hlubuček
12., 31., 39. Martin Jeřábek
26. 4. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Endoprotéza 6. 0:2 (0:0)
Pěkné bojovné utkání, obě mužstva si vytvořila obrovské množství gólových šancí, ale nedokázala je proměnit. A tak zápas rozhodla povedená akce ze 46. minuty. Domácí pak dali vše do útočení a hosté jim v poslední minutě dali druhý gól.
Stará Garda SUP Endoprotéza
Oldřich Pavlovský – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
46., 60. Tomáš Hrdý
18. 4. 18 20:15 MIKU3 Endoprotéza Tycho de Brahe SUP 5. 3:2 (2:1)
Pěkné, spíše vyrovnané utkání. Oba týmy makaly až do samého závěru, kdy domácí mohli navýšit a hosté vyrovnat. Voldán
Endoprotéza Tycho de Brahe SUP
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
1. Jiří Vácha
8. Tomáš Hrdý
42. Jaroslav Lukeš
15. Pavel Fiala
49. Otakar Ditz
12. 4. 18 19:30 BECH Úderka Žižkov SUP Endoprotéza 4. 3:1 (3:0)
V prvním poločase byli jasně lepší domácí. Po pauze hosté hru sice zlepšili, ale stav utkání pouze snížili. Hošek
Úderka Žižkov SUP Endoprotéza
Michal Antonický – Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
1., 24. Jaromír Vydra
28. Václav Jebousek
52. Jaroslav Lukeš
5. 4. 18 19:30 ARIT Endoprotéza SuperNova L.F.C. 3. 7:2 (4:1)
Poklidné a férové utkání hrané v přátelském duchu. Domácí měli více sil a celý zápas převahu.
Endoprotéza SuperNova L.F.C.
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Jan Uhlíř st. – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Pavel Rajský
3., 6. Jiří Vácha
4., 27., 46. Tomáš Hrdý
31. Karel Wheeler
53. Jaroslav Lukeš
14. Vladimír Anev
54. Pavel Rajský
21. 3. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Endoprotéza 1. 3:2 (1:2)
Poklidné utkání plné zajímavých náznaků souhry se šťastnějším koncem pro domácí.