Čt 5.4.18 17:45 MIKU3 Eternity GFC   (HL8I)
Čt 5.4.18 19:00 MIKU3 Sedm zbabělých SUP Kolotouš FC SUP   (SVL3C)
Čt 5.4.18 20:15 MIKU3 Bandidoz Vlci Praha   (HL7F)
Po 18.6.18 17:45 MIKU2 Houbaři Enzian   (SVL3A)
Po 18.6.18 19:00 MIKU2 Milenium Praha FC Klub odložených mužů   (HL6A)
Po 18.6.18 20:15 MIKU2 Mystique Dynamo CF Audi United FC   (HL2A)

25. 6. 18 20:15 DABLI Veteráni Ďáblice Bakera VET 11. 0:6 k.
12. 6. 18 18:00 KORAB Bakera VET UTS Vršovice VET 10. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný průběh utkání. Vršovice šly do vedení, Bakera do poločasu vyrovnala. Na druhý poločas dorazil rozdílový hráč Teniak, který využil své šance a rozhodl o vítězství Vršovic. Šťástka
Bakera VET UTS Vršovice VET
Filip Burda – Petr Dům, Václav Kohout, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak
28. Martin Ullík 9. Filip Šmahel
34., 57. Peter Teniak
28. 5. 18 19:00 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET 9. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, kdy se Bakera snažila mocně vyrovnat a to se jí povedlo minutu před koncem.
Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET
Sergey Greshnyakov – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, Miloš Krch, Jiří Pertl, Stanislav Šamonil, Jaroslav Topol vs Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš
23. Stanislav Šamonil
27. Miloš Krch
11. Pavel Šimáček
59. Filip Burda
42. Pavel Šimáček
21. 5. 18 18:15 LITVI Bakera VET Sean team VET 8. 2:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byl Sean team produktivnější v zakončení, a tak si odváží oba body.
Bakera VET Sean team VET
Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík, Vilém Ungermann vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Daniel Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša, Robert Szabo
10. Miroslav Fritz
46. Pavel Šimáček
14., 37. Jan Niessner
22. Robert Szabo
48. Aleš Průša
54. Zbyněk Bureš
15. 5. 18 18:15 KBELY Nemesis VET Bakera VET 7. 2:3 (1:0)
Nemesis měla celý zápas pod kontrolou a držela vedení 2:0, ale v posledních šesti minutách přišla o všechno. Novotný
Nemesis VET Bakera VET
Stanislav Šidlo – David Bimka, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Kotrhonz, Jan Přibyl, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
9. Karel Vyšata
31. Martin Bušek
54. Robert Šafránek
56. Miroslav Fritz
59. Martin Ullík
8. 5. 18 18:15 HANSP Bakera VET J.R.Club VET A 6. 4:6 (1:4)
Poklidné utkání výborné úrovně skončilo vítezstvím týmu J.R. Club VET A. Trnka
Bakera VET J.R.Club VET A
Václav Kohout – Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Vilém Ungermann vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc
20., 48. Jiří Kuděj
40., 59. Jan Tauš
12. Petr Kolář
23., 25., 44., 47. David Mička
28. Luboš Horáček
24. 4. 18 19:30 DEKAN Inter 2011 Bakera VET 5. 3:0 (1:0)
Klidné utkání, ve kterém byli domácí lepší.
Inter 2011 Bakera VET
Bořivoj Německý – Jan Beneš, Pavel Brychta, Tomáš Černý, Ladislav Němec, Radek Sláma, Jan Syrovátka vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
4., 53. Pavel Brychta
31. Ladislav Němec
16. 4. 18 18:15 ARIT Bakera VET Ekonom WT VET 4. 1:3 (0:1)
Kvalitní utkání ve výborném tempu. Převaha byla na straně Ekonomu, který si závěr zkušeně pohlídal. Filip Bari, Patrik Byrouti
Bakera VET Ekonom WT VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
44. Martin Ullík 1., 46. Tomáš Zvěřina
36. Tomáš Kubr
9. 4. 18 17:45 ZABEH Indus VET Bakera VET 3. 2:2 (2:2)
Utkání slušné úrovně, kterému sluší remíza. Na obou stranách dominovali brankáři. Ladislav Just, Michael Štván
Indus VET Bakera VET
Lumír Kübel – Tomáš Coufal, Jiří Englich, Richard Kes, Luděk Kula, Jiří Lantora, Martin Šalamoun, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík, Vilém Ungermann
3., 4. Petr Zoubek 13., 25. Martin Ullík
27. 3. 18 19:00 MIKU3 Bakera VET Folprecht 1.FC VET 2. 6:0 (4:0)
Klidné, technické utkání, ve kterém zvítězilo lepší, ale hlavně produktivnější mužstvo domácích.
Bakera VET Folprecht 1.FC VET
Jiří Kuděj – Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Roman Schich
14., 55. Robert Šafránek
15., 22., 57. Pavel Šimáček
25. Luboš Řeháček
19. 3. 18 17:00 DEKAN Bakera VET VV Vokra VV 1. 2:3 (1:1)
Oboustranně velmi pěkný a slušně hraný zápas se šťastnějším koncem pro Vokru. Voldán
Bakera VET VV Vokra VV
Miroslav Fritz – Petr Beroušek, Petr Dům, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Tomáš Krbec, Petr Novák, Michal Šotola, Igor Svobodník, Pavel Zmatlík