St 6.6.18 19:15 STER1 Sebranka FC VET Válcovna plechu VET 9. 3:1
Čt 24.5.18 19:30 ZAK Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci 8. 1:10
St 16.5.18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Válcovna plechu VET 7. 8:2
St 2.5.18 17:45 MIKU2 Válcovna plechu VET Old Bayern Prag 6. 3:4
Čt 26.4.18 17:45 MIKU2 Ministerstvo obrany VET Válcovna plechu VET 5. 2:4
Čt 19.4.18 17:45 MIKU2 Válcovna plechu VET Tatarský biftek VET 4. 2:5
St 4.4.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Válcovna plechu VET 3. 4:2
St 28.3.18 18:00 SCBEC Válcovna plechu VET Pralinky F.C.K. 2. 2:3
St 21.3.18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Válcovna plechu VET 1. 1:1

1. Gente VET 11 10 1 0 66:15 21
2. Žalud United 1.PC VET 11 8 0 3 48:29 16
3. Bajern Měšičáci 11 6 3 2 39:30 15
4. Ministerstvo obrany VET 11 7 1 3 39:31 15
12. Metro AFK VET 11 2 1 8 22:40 1

Út 27.3.18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Frankie   (VL3B)
Út 27.3.18 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Credit Praha FC   (HL8E)
Út 27.3.18 20:30 KORAB Ladronka Lucián FC SUP   (SVL2B)
Po 7.5.18 18:15 CESMI Akta - rez Amfora restaurant   (HL2A)
Po 7.5.18 19:30 CESMI Alkohol Vršovice FC Farkáň 92 1.FC   (HL6B)
Po 7.5.18 20:45 CESMI Stars beer Nottoric Forest   (HL5B)

27. 6. 18 20:15 MIKU4 Válcovna plechu VET Gente VET 11. 3:12 (0:4)
Kanonáda hostů nedovolila Válcovně ani na chvilku pomýšlet na bodový zisk. Jan Kušta, Jeremy Sova
Válcovna plechu VET Gente VET
František Kříž – Ludvík Hájek, Martin Pišan, David Plaček, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun vs Lukáš Benda – Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek
50., 54., 57. Stanislav Bezděka
13. 6. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Válcovna plechu VET 10. 11:1 (5:0)
Pohledné utkání skončilo spravedlivou výhrou domácích, kteří si proti oslabenému soupeři zastříleli. Plucar
Žalud United 1.PC VET Válcovna plechu VET
Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner vs Ludvík Hájek – František Kříž, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Jaroslav Žibrun
4., 15., 27., 29., 60. Karel Fiala
30., 46., 54., 57., 59. Jan Šobr
55. Lukáš Brávek
34. František Kříž
6. 6. 18 19:15 STER1 Sebranka FC VET Válcovna plechu VET 9. 3:1 (1:1)
Sebranka byla lepším týmem. I když se hosté dostali v utkání do vedení, tak zápas domácí otočili. Dufek
Sebranka FC VET Válcovna plechu VET
Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Tomáš Kopal, Jeffrey Mons, Libor Nemec, Tomáš Rychetský vs Ludvík Hájek – František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, David Plaček, Lukáš Sobotka
25., 45. Miloslav Kobera
47. Tomáš Kopal
16. Lukáš Sobotka
24. 5. 18 19:30 ZAK Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci 8. 1:10 (1:5)
Rozhodčí se nedostavil.
Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci
Vít Houška – Ludvík Hájek, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun vs Michal Svítil – Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda
30. Radovan Skoumal 3., 54. Jiří Kříž
5., 10., 42. Jiří Kaplan
12., 27., 57., 60. Jaroslav Pešek
52. Pavel Sedlmajer
16. 5. 18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Válcovna plechu VET 7. 8:2 (3:2)
Utkání v přátelské atmosféře. Domácí tým těžil z početní převahy, hosté byli bez střídání.
To mi stačí VET Válcovna plechu VET
Petr Šídlo – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, David Šídlo, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal vs Ludvík Hájek – František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, David Plaček, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun
16. Tomáš Jevický
17., 40., 44., 49. Pavel Blecha
26. Jindřich Vedral
31., 46. Radek Vopat
1. Martin Pišan
28. Radovan Skoumal
2. 5. 18 17:45 MIKU2 Válcovna plechu VET Old Bayern Prag 6. 3:4 (1:3)
Poklidné utkání. Šťastnější hosté. Kovařík
Válcovna plechu VET Old Bayern Prag
Ludvík Hájek – František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, David Plaček, Jaroslav Žibrun vs Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Eduard Unger, František Vandas
26. František Kříž
35. David Plaček
52. Antonín Neumann
17., 25. Tomáš Kotek
18., 59. Lukáš Lodin
26. 4. 18 17:45 MIKU2 Ministerstvo obrany VET Válcovna plechu VET 5. 2:4 (1:2)
Bojovné, ale férové a vyrovnané utkání. Válcovna byla lepším mužstvem.
Ministerstvo obrany VET Válcovna plechu VET
Marek Sobota – Jaroslav Červenka, Pavel Chotaš, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Patrik Herrmann, Pavel Poláček vs Vít Houška – Josef Beneš, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, David Plaček, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka
2. Pavel Chotaš
49. Patrik Herrmann
11. Radovan Skoumal
21. Lukáš Sobotka
51. David Plaček
59. Antonín Neumann
19. 4. 18 17:45 MIKU2 Válcovna plechu VET Tatarský biftek VET 4. 2:5 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém Tatarský Biftek zrychlil pohyb, získal převahu a odskočil na tříbrankový rozdíl, za což bere zaslouženou výhru.
Válcovna plechu VET Tatarský biftek VET
Vít Houška – Josef Beneš, Karel Boháč, Ludvík Hájek, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
14. František Kříž
23. Radovan Skoumal
1. Vladimír Burian
17., 20. Martin Dub
51. Zdeněk Koutník
57. Tomáš Procházka
4. 4. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Válcovna plechu VET 3. 4:2 (2:0)
Od začátku byli hráči Metra lepší, vyhrávali souboje a vytvořili si územní převahu, kterou také vyjádřili gólově. V závěru si Válcovna vytvořila optickou převahu a v 53. minutě se jí podařilo snížit. Poté se střídaly šance na obou stranách, ovšem v 60. minutě si hosté zatloukli poslední hřebíček do rakve druhým vlastním gólem. Martin Suchý, Tomáš Manhart
Metro AFK VET Válcovna plechu VET
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Jahoda, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Ludvík Hájek – Josef Beneš, Karel Boháč, František Kříž, Martin Pišan, David Plaček, Radovan Skoumal, Jaroslav Žibrun
20. Petr Jahoda
23., 60. OG
40. Petr Bešta
38. Radovan Skoumal
53. David Plaček
28. 3. 18 18:00 SCBEC Válcovna plechu VET Pralinky F.C.K. 2. 2:3 (2:3)
V solidním a oboustranně slušně vedeném utkání měli hráči Pralinek po půli o gól navrch. Hosté i přes snahu o vyrovnání ve druhé části hry s výsledkem již nedokázali pohnout.
Válcovna plechu VET Pralinky F.C.K.
Ludvík Hájek – Josef Beneš, Karel Boháč, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, Jaroslav Žibrun vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila
6. František Kříž
15. Jaroslav Žibrun
3., 25. Jan Dvořáček
27. Michal Predikant
21. 3. 18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Válcovna plechu VET 1. 1:1 (1:1)
Hezké vyrovnané utkání, plné akcí na obou stranách.
Bronx KKK VET B Válcovna plechu VET
Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, Petr Malý, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Vladimír Viklický vs Martin Moták – Josef Beneš, Karel Boháč, Ludvík Hájek, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun