St 6.6.18 18:00 ZAK Tatarský biftek VET Žalud United 1.PC VET 9. 1:5
St 23.5.18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Sebranka FC VET 8. 7:3
St 16.5.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET 7. 0:2
St 2.5.18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci 6. 1:5
St 25.4.18 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET 5. 3:6
St 18.4.18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET To mi stačí VET 4. 2:0
St 4.4.18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Žalud United 1.PC VET 3. 5:4
St 28.3.18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Old Bayern Prag 2. 5:2
St 21.3.18 18:00 ZAK Gente VET Žalud United 1.PC VET 1. 6:0

1. Gente VET 11 10 1 0 66:15 21
2. Žalud United 1.PC VET 11 8 0 3 48:29 16
3. Bajern Měšičáci 11 6 3 2 39:30 15
4. Ministerstvo obrany VET 11 7 1 3 39:31 15
12. Metro AFK VET 11 2 1 8 22:40 1

Ne 8.4.18 13:45 P3 Sestra Sojka Troll FC   (HL8L)
Ne 8.4.18 15:00 P3 Vodka team FC Benda OFC   (HL7K)
Čt 3.5.18 18:15 DEKAN Vibromax 2012 Stará Garda SUP   (SVL3B)
Čt 3.5.18 19:30 DEKAN Real Motion SG No madam ! B   (HL8I)
Čt 24.5.18 19:00 MOTO2 Podolka FC SUP Super Naděje B   (SVL3C)
Čt 24.5.18 20:15 MOTO2 Elita národa TJ KáGéčko C   (HL8J)

27. 6. 18 20:30 ZAK Ministerstvo obrany VET Žalud United 1.PC VET 11. 3:5 (1:1)
Fotbalovost hostů vyhrála nad urputnosti domácích. Tomáš Zach, Vojtěch Mráz
Ministerstvo obrany VET Žalud United 1.PC VET
Jan Tajbl – Jaroslav Červenka, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner
4. Tomáš Fuňka
45. Marek Sobota
58. Pavel Chotaš
5., 52., 53. Jan Šobr
39., 60. Lukáš Brávek
38. Stanislav Broža
13. 6. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Válcovna plechu VET 10. 11:1 (5:0)
Pohledné utkání skončilo spravedlivou výhrou domácích, kteří si proti oslabenému soupeři zastříleli. Plucar
Žalud United 1.PC VET Válcovna plechu VET
Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner vs Ludvík Hájek – František Kříž, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Jaroslav Žibrun
4., 15., 27., 29., 60. Karel Fiala
30., 46., 54., 57., 59. Jan Šobr
55. Lukáš Brávek
34. František Kříž
6. 6. 18 18:00 ZAK Tatarský biftek VET Žalud United 1.PC VET 9. 1:5 (0:1)
Herní převaha vítězů byla postupem času výraznější, odměnou domácím za snaživý výkon byl alespoň v samém závěru utkání čestný úspěch. Voldán
Tatarský biftek VET Žalud United 1.PC VET
Tomáš Pechar – Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner
59. Karel Hartig 27., 44. Jan Šobr
33. Karel Moravec
42., 50. Lukáš Brávek
23. 5. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Sebranka FC VET 8. 7:3 (3:3)
Týmům se nechtělo ze šatny ven, jelikož pršelo. První poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli se pak dařilo jen týmu Žalud United, který díky hráči Šobrovi zvítězil 7:3.
Žalud United 1.PC VET Sebranka FC VET
Miloš Verner – Stanislav Broža, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Roman Neužil, Jan Šobr vs Leonidhas Avraamides – Václav Chmel, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Tomáš Kopal, Jeffrey Mons, Jaroslav Penk, Tomáš Rychetský, Petr Vlasák
9., 18., 34., 44., 47. Jan Šobr
14. Karel Fiala
60. Karel Moravec
5., 26., 27. Jeffrey Mons
16. 5. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET 7. 0:2 (0:2)
Žalud byl do poločasu lepším týmem. Po změně stran mu docházely síly, ale dvoubrankový náskok uhájil.
Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET
Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Roman Neužil – Stanislav Broža, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr, Miloš Verner
38 Roman Böhm 10. Jan Šobr
2. 5. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci 6. 1:5 (0:4)
Vítěz si vybojoval svůj náskok již v první půli. Žalud United nedokázal dát branku. V druhé půli se hra i skóre vyrovnalo, ale díky první části bere Bajern vítězství. Petr Jambor, Roman Janda
Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci
Roman Neužil – Lukáš Brávek, Stanislav Broža, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner vs Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Pavel Sedlmajer
31. Jan Šobr 8. Pavel Sedlmajer
23., 24. Robert Doležal
28. Jiří Kaplan
40. Jiří Kříž
25. 4. 18 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET 5. 3:6 (1:3)
Žalud byl lepším týmem po většinu utkání, a tak bral oba body. Janča
Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET
Radek Martínek – Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Mykhaylo Popovych, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller vs Roman Neužil – Lukáš Brávek, Stanislav Broža, Karel Fiala, Jakub Kosík, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner
24. Josef Kubr
36., 38. Michal Predikant
7. Lukáš Brávek
14., 45., 58. Jan Šobr
23. Karel Fiala
35. Roman Neužil
18. 4. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET To mi stačí VET 4. 2:0 (1:0)
Na konci obou poločasů se podařilo domácím úspěšně dokončit akci a proto je jejich výhra zasloužená.
Žalud United 1.PC VET To mi stačí VET
Roman Neužil – Lukáš Brávek, Stanislav Broža, Karel Fiala, Jakub Kosík, Petr Kucmocht, Jan Šobr, Miloš Verner vs Petr Šídlo – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, Zdeněk Pavlíček, David Šídlo, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal
25. Karel Fiala
58. Jan Šobr
4. 4. 18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Žalud United 1.PC VET 3. 5:4 (4:2)
Hráči Bronxu směřovali k vítězství, závěr utkání ale dokázal soupeř zdramatizovat. Voldán
Bronx KKK VET B Žalud United 1.PC VET
Zdeněk Rožánek – Martin Bartiš, Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický vs Stanislav Broža – Marián Bohuš, Lukáš Brávek, Karel Fiala, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Roman Neužil, Jan Šobr, Miloš Verner