David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jakub Hájek, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Jakub Tošovský vs Roman Lutsaiev – Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Yurii Meshko, Petro Oliinyk, Mykola Tkachenko
49. Yurii Meshko
54. Taras Kytselyak
30. Petro Oliinyk
3. 6. 19 19:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác 10. 6:9 (2:5)
Hosté vedli po dvaceti minutách 5:0, v druhém poločase si to zkomplikovali, ale výhru nakonec udrželi. Krajči
Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Ondřej Křižka, David Macko, Vít Popelka vs David Pokorný – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček
56. Josef Baubín
27. 5. 19 19:00 P2 Klokan Perón club A Sparta Pankrác 9. 3:0 (0:0)
Hosté byli herně lepší a měli spoustu šancí, ale nedokázali je proměnit. Domácí ve druhém poločase dvěma slepenými góly strhli výhru na svou stranu. Petr
Klokan Perón club A Sparta Pankrác
Tomáš Bezstarosti – Jaroslav Černý, Ivan Hašek, Václav Ježdík, Patrik Levčík, Tomáš Manhart, Jolyon Mungenga, Petr Štáf ml. vs David Pokorný – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jakub Hájek, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček
35. Václav Ježdík
36. Jaroslav Černý
52. Patrik Levčík
18 Václav Ježdík
29 Ivan Hašek
25. Lukáš Dufek
20. 5. 19 19:00 P2 Sparta Pankrác Santa Dominica 8. 1:7 (1:3)
Na pohled vyrovnaný zápas skončil pro domácí až krutě, bohužel pro ně Dominica mnohem lépe zakončovala své šance. Adámek
Sparta Pankrác Santa Dominica
David Pokorný – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jakub Hájek, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský vs Marek Štěpánek – David Brandejs, Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř
21. Pavel Dufek 18., 30., 36. David Pozníček
28. Michal Uhlíř
50. František Hakl
54., 55. Stanislav Mařík
6. 5. 19 19:45 zzHAGIB Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác 7. 7:1 (1:0)
Utkání hrané v poklidném duchu, fair play, se šancemi na obou stranách. Zasloužená výhra domácích. Krajči
Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Václav Socher, Jan Štohanzl, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček
14., 31., 38. Václav Socher
46. Pavel Šultes
48., 53. Pavel Mišák
52. Jan Štohanzl
42. Jiří Ptáček
1. 5. 19 18:15 CESMI Sparta Pankrác Hoverla Zak 6. 2:3 (1:0)
Utkání s minimem šancí, ve kterém se domácí ujali vedení, ale nepohlídali si začátek druhého poločasu. Hoverla naopak závěrečný tlak soupeře ustála. Kohout
Sparta Pankrác Hoverla Zak
David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Dmytro Haza – Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Mokhmad Emin Paizullaev, Andrei Pazeniuc, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev
29. Oleksandr Desyk
15. 4. 19 18:00 KORAB Holosmetky FC A Sparta Pankrác 5. 6:3 (4:1)
V první půli si lepší Holosmetky vypracovaly náskok. Pak se Sparta zvedla a sahala po vyrovnání, závěr si ale domácí pohlídali. Kohout
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, Vít Koláček, Marek Kóňa, Radek Kříž, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Jan Turínek, Štěpán Vošta vs David Pokorný – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
2., 21. Jiří Tomek
11., 18. Cyril Golovko
55. Marek Kóňa
60. Tomáš Birma
10. Jakub Tošovský
36., 47. Jiří Ptáček
8. 4. 19 19:00 P2 Sparta Pankrác Hertha ZMZ 4. 2:0 (1:0)
Velmi dobrý zápas z obou stran, kterému kralovali brankáři. Kohout
Sparta Pankrác Hertha ZMZ
David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jakub Hájek, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs David PrůchaLukáš Dont, Pavel Krois, Martin Kubík, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Tomáš Zlámal
11. Pavel Dufek
59. Josef Baubín
1. 4. 19 20:15 P2 TJ Spoje Praha A Sparta Pankrác 3. 4:0 (1:0)
Spoje vyhrály zcela jednoznačně, přes výborný výkon gólmana Sparty. Petr
TJ Spoje Praha A Sparta Pankrác
Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Milan Bialek, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil vs David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Jakub Tošovský
2., 54. Lukáš Šedivý
40., 54. Pavel Beneš
45. Josef Baubín
25. 3. 19 19:15 KORAB Sparta Pankrác G.I.C La Plate de Cünde 2. 3:10 (0:7)
Od začátku jasné utkání ve prospěch hostů, kteří proměnili, co mohli. Petr
Sparta Pankrác G.I.C La Plate de Cünde
David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jakub Hájek, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Michal Koudelka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kostka, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Ondřej Žežulka