Čt 9.5.19 18:15 ZAK SG Malešice Starci na chmelu SUP A   (SVL1A)
Čt 9.5.19 19:30 ZAK ExŠemíci GE Team   (HL6G)
Čt 9.5.19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tutto bene B   (HL6G)
Út 28.5.19 17:45 MIKU4 Lokomotiva DP Killing power FC   (HL8D)
Út 28.5.19 19:00 MIKU4 Notorkros FK K.K.K.   (HL6D)
Út 28.5.19 20:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Super Naděje A   (SVL1A)

19. 6. 19 19:15 DEKAN Scarface AC Real TIDE XXL 11. 2:9 (1:6)
Pohledné utkání, Real rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase. Roman Schich, Josef Körner ml.
Scarface AC Real TIDE XXL
Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Petr Kadeřábek, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Radomil Žďárský vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Franc, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Marek Vošta
27. Roman Procházka
52. Martin Briestenský
1., 8., 37. Michal Soucha
15., 26. Michal Sajler
19., 20., 31., 43. Matěj Soucha
6. 6. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Trops 1.SK 10. 5:7 (3:3)
Show jednoho muže, takřka padesátiletého veterána Koubka.
Real TIDE XXL Trops 1.SK
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Filip Bartek – Jan Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
55., 60. František Koubek
29. 5. 19 19:00 MIKU3 Santa Tranta PC C Real TIDE XXL 9. 7:1 (5:1)
Pohledné utkání, ve kterém domácí převyšovali Real technicky. Hosté přes nepříznivý výsledek bojovali až do konce. Voldán
Santa Tranta PC C Real TIDE XXL
Michal Petráš – Jan Bernard, Jiří Ivančo, Lukáš Jiráň, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Tomáš Platil, Marek Šebák vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta
7. Tomáš Platil
22. Lukáš Krajči
26., 34. Marek Šebák
28. Jiří Ivančo
30., 32. Lukáš Jiráň
13. Jaroslav Veverka
16. 5. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL AC SK FC 8. 3:3 (2:2)
Pěkné utkání, důrazné z obou stran. Josef Jedlička, Marko Vukadinovič
Real TIDE XXL AC SK FC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Jan Doležal – Jakub Kyselka, David Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
22. Matěj Soucha
30. Michal Soucha
52. Jiří Bouše
6. Štěpán Malý
12. Ondřej Sýkora
55. Jakub Kyselka
8. 5. 19 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Real TIDE XXL 7. 2:1 (0:0)
Krásné, bojovné utkání v podání obou celků. Rychlá hra, kombinace, přesná přihrávka a zakončení. Obě mužstva měla výborné brankáře, kteří pochytali téměř vše, co šlo na branku.
The Penguins 6:5 B Real TIDE XXL
Ondřej Pecha – Roman Alba, Pavel Frei, Stanislav Griscenko, Lukáš Kratochvíl, David Kučera, Miroslav Mora vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta
35. Miroslav Mora
60. Roman Alba
35. Jiří Bouše
2. 5. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Mystique Dynamo CF 6. 3:2 (0:1)
Domácí většinu druhého poločasu prohrávali, nakonec ale po velkém obratu v závěru berou oba body. Melíšek
Real TIDE XXL Mystique Dynamo CF
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Jakub Domlátil – Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec
31., 59. Jaroslav Veverka
60. Jiří Bouše
21 Marek Vošta 30. Jan Lenz
38. Michal Lampír
24. 4. 19 19:30 HOSTI Queens Park Club Real TIDE XXL 5. 6:0 (2:0)
Kvalitní zápas v podání domácích. Real neproměnil své šance.
Queens Park Club Real TIDE XXL
Pavel Hrubeš – Karel Hrubeš, Jan Kučera, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Jakub Zíma vs Jakub GregoraJiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Marek Vošta
20. Ondřej Sedláček
27., 56. Martin Prachař
46. Jan Nebřenský
47., 57. Pavel Hrubeš
11. 4. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Efficenza AC 4. 8:4 (4:3)
Pěkné, oboustranně bojovné a hlavně útočné utkání. Real soustavně útočil a v prvním poločase často zapomínal na obranu, takže hosté drželi dlouho poměrně vyrovnaný stav. Po přestávce ale domácí ještě přidali, a to už Efficenza nestíhala. Zasloužená výhra Realu.
Real TIDE XXL Efficenza AC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
8., 16., 37., 40., 43. Matěj Soucha
10. Michal Soucha
21. Jaroslav Veverka
55. Jan Mašek
8., 17., 18. Kamil Bouzid
53. Václav Semenec
4. 4. 19 19:30 DEKAN Deportivo Estudiantil FC A Real TIDE XXL 3. 2:2 (0:1)
Vyrovnané dramatické utkání. Marek Břeska
Deportivo Estudiantil FC A Real TIDE XXL
Luis A. Padilla Mendoza – Eduardo Alarcon, Jesus Castillo, Karel Dvořák, Antuan Maeda Guzman, Andres Mantilla, Vladislav Matetič, Guillermo Sebastian Menendez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Ondřej Veverka, Marek Vošta
41. Jesus Castillo
59. Eduardo Alarcon
53 Antuan Maeda Guzman 23. Jiří Bouše
47. Matěj Soucha
28. 3. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Amfora restaurant 2. 4:6 (3:4)
Fotbal nahoru dolů, šance střídala šanci. Zápasu by slušela remíza, hosté ale pět minut před koncem strhli výhru na svou stranu.
Real TIDE XXL Amfora restaurant
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Ondřej Veverka vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Tomáš Karas, Michal Klouda, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina