Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.19 | 19:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Queens Park Club | 11. | 3:3 |
Pá 7.6.19 | 19:15 | ZAK | Efficenza AC The Penguins 6:5 B | 10. | 6:0 k. |
St 29.5.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Deportivo Estudiantil FC A | 9. | 2:4 |
St 15.5.19 | 20:45 | HOSTI | Amfora restaurant The Penguins 6:5 B | 8. | 4:1 |
St 8.5.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Real TIDE XXL | 7. | 2:1 |
Pá 3.5.19 | 18:00 | ZAK | Scarface AC The Penguins 6:5 B | 6. | 4:7 |
St 17.4.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Trops 1.SK | 5. | 5:2 |
St 10.4.19 | 19:00 | MIKU2 | Santa Tranta PC C The Penguins 6:5 B | 4. | 3:6 |
St 3.4.19 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B AC SK FC | 3. | 5:2 |
Čt 28.3.19 | 20:15 | MIKU3 | Sokol Picasso A The Penguins 6:5 B | 2. | 3:8 |
St 20.3.19 | 20:45 | HOSTI | Mystique Dynamo CF The Penguins 6:5 B | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Amfora restaurant | 11 | 11 | 0 | 0 | 70:22 | 22 |
2. | The Penguins 6:5 B | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:34 | 13 |
3. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 40:43 | 12 |
4. | Santa Tranta PC C | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:48 | 11 |
5. | Efficenza AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 45:46 | 10 |
6. | Real TIDE XXL | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:44 | 10 |
7. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:45 | 10 |
8. | Sokol Picasso A | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:42 | 10 |
9. | Queens Park Club | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:33 | 9 |
10. | AC SK FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 39:44 | 8 |
11. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:52 | 6 |
12. | Scarface AC | 11 | 2 | 1 | 8 | 34:56 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 11.4.19 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Sedm zbabělých SUP (SVL3C) |
Čt 11.4.19 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Sen ČM PG supervet (SVL1A) |
Čt 11.4.19 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Lucián FC SUP (SVL2A) |
Út 30.4.19 | 18:00 | KORAB | Stará Garda VET Estudiantes VET B (VL3B) |
Út 30.4.19 | 19:15 | KORAB | Traktor humus VET A Rokoska VET B (VL1A) |
Út 30.4.19 | 20:30 | KORAB | 64! FC Kobylisy B Rychlí banáni (HL8E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alba Roman | 10 | 11 |
Boubín ml. Milan | 3 | 0 |
Frei Pavel | 3 | 1 |
Griscenko Stanislav | 9 | 6 |
Hořický Aleš | 9 | 7 |
Jenčík Jindřich | 2 | 0 |
Kment Filip | 4 | 0 |
Kratochvíl Lukáš | 10 | 2 |
Kremlík Zdeněk | 2 | 0 |
Kučera David | 7 | 3 |
Mora Miroslav | 10 | 5 |
Olah Jan | 5 | 4 |
Pecha Ondřej | 8 | 0 |
Veselý Patrik | 3 | 1 |