Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Filip Bartek – Jan Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
12. Jaroslav Procházka
36. Filip Umanec
55., 60. František Koubek
22. 5. 19 20:30 ZAK Trops 1.SK Scarface AC 9. 6:4 (2:1)
Pěkný ofenzivní zápas, oba týmy se tlačily do útoku. Scarface bylo o něco lepší v kombinaci, body však berou domácí, kteří byli efektivnější v zakončení.
Trops 1.SK Scarface AC
Robin Procházka – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Petr Kadeřábek, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek, Radomil Žďárský
57. Richard Valoušek
16. 5. 19 20:15 MIKU2 Sokol Picasso A Trops 1.SK 8. 3:2 (1:2)
Kvalitní vyrovnaný zápas, který pro sebe v závěru rozhodli domácí.
Sokol Picasso A Trops 1.SK
Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Filip Černý, Martin Hladil, Lukáš Hora, Zdeněk Horák, Roman Přikryl, Lukáš Zahradníček vs Robin Procházka – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka
17. Martin Hladil
35., 59. Lukáš Zahradníček
19. František Koubek
28. Jakub Bezděk
8. 5. 19 19:00 MIKU1 Santa Tranta PC C Trops 1.SK 7. 7:1 (2:0)
Santa Tranta kontrolovala zápas, již v prvním poločase měla více ze hry, ale vytvořila si pouze dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase už excelovala a zaslouženě vyhrála. Husák
Santa Tranta PC C Trops 1.SK
Michal Petráš – Jan Bernard, David Čejka, Jiří Ivančo, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Tomáš Platil, Marek Šebák vs Robin Procházka – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
58. Jakub Bezděk
1. 5. 19 20:15 MIKU1 Trops 1.SK AC SK FC 6. 6:2 (3:1)
Výborné utkání ve vysokém tempu, herně daleko vyrovnanější, než by napovídal výsledek. Hosty musí mrzet několik nevyužitých šancí při snaze o vyrovnání, jejich závěrečnou hru na riziko soupeř dokázal potrestat. Lukáš Sklenka, Jiří Kopřiva
Trops 1.SK AC SK FC
Filip Bartek – Jakub Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Petr Morávek – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
1. Filip Umanec
7. Jakub Bezděk
17., 51. Petr Skopec
49., 59. František Koubek
40 Filip Bartek 6. David Linhart
47. Tomáš Linhart
17. 4. 19 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Trops 1.SK 5. 5:2 (3:1)
Penguins se povedl úvod a pak už si jen hlídali vedení. Hošek
The Penguins 6:5 B Trops 1.SK
Ondřej Pecha – Roman Alba, Aleš Hořický, Jindřich Jenčík, Filip Kment, Lukáš Kratochvíl, David Kučera, Miroslav Mora vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
4. Lukáš Kratochvíl
12. Roman Alba
28., 44. Aleš Hořický
59. Miroslav Mora
21., 40. František Koubek
10. 4. 19 19:45 zzHAGIB Trops 1.SK Mystique Dynamo CF 4. 4:1 (2:1)
Kvalitní utkání ve vysokém tempu s pěknými fotbalovými finesami. Kombinační a technická hra.
Trops 1.SK Mystique Dynamo CF
Filip Bartek – Jakub Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Tomáš Moravec – Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jan Malý, Jakub Mlejnek
20. Jaroslav Procházka
23., 35., 40. František Koubek
22. Jan Lenz
3. 4. 19 19:30 HOSTI Queens Park Club Trops 1.SK 3. 5:1 (1:0)
Utkání mělo rychlý spád hned na začátku. Domácí se dostávali více do šancí, které ale začali proměňovat až ve druhé půli. Trops doplatili na nedostatečný důraz ve vápně. Tomáš Olmr, Lukáš Olmr
Queens Park Club Trops 1.SK
Jakub Halamka – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Jan Kučera, Radek Pečenka, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Jakub Zíma vs Vladimír Zeman – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
5. Srdan Hadžiosmanovič
34., 50., 56. Karel Hrubeš ml.
45. Radek Pečenka
42. Jakub Bezděk
28. 3. 19 17:00 ZAK Trops 1.SK Efficenza AC 2. 8:4 (4:1)
Trops byli od začátku lepším týmem. Efficenza dokázala zdramatizovat zápas v úvodu druhé půle, pak ale domácí zlepšili pohyb a rozhodli. Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac
Trops 1.SK Efficenza AC
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa, Jan Zralý