St 17.4.19 19:30 LITVI Continental FC Rumburaci A   (HL6F)
St 17.4.19 20:45 LITVI Ďáblice FK Reage boys   (HL6F)
Út 14.5.19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET UTS Vršovice VET   (VL2A)
Út 14.5.19 19:00 ZABEH Lokomotiva DP Blue Debils   (HL8D)
Út 14.5.19 20:15 ZABEH Samson Bonella A Restaurace U Pecků B   (HL3B)

27. 6. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Footside 11. 1:3 (1:2)
Adam Marcinik – Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Viktor Santarius, Filip Sázavský, Tomáš Třešňák vs Ondřej Čermák – Martin Bednařík, Marek Diviš, Radek Duba, Pavel Horák, Tomáš Hos, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Miloslav Pražma, Lukáš Vachuta
17. Tomáš Třešňák 13., 53. Tomáš Hos
14. Pavel Horák
13. 6. 19 18:00 KORAB Démoni Modrý Svině A 10. 2:6 (2:3)
Velice pohledné utkání. Hosté se dostali do vedení už v první minutě a po celý zápas si drželi náskok, který v závěru ještě navýšili.
Démoni Modrý Svině A
Josef Kobza – Antonín Beránek, Tomáš Berger, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jan Štefanec vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Viktor Santarius, Tomáš Třešňák
23., 26. Antonín Beránek 48 Filip Machulka 1., 21., 58. Martin Jedlička
14. Martin Dayef
49. Michal Bočan
50. Tomáš Třešňák
44. Michal Bočan
6. 6. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Banana Chiquíta 9. 0:1 (0:0)
Profesorské utkání rozhodl jediný upocený gól. Domácí měli většinu času platonickou převahu, ale v koncovce byli naprosto jaloví.
Modrý Svině A Banana Chiquíta
Adam Marcinik – Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Filip Sázavský, Tomáš Třešňák vs František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
46. Jan Zelenka
30. 5. 19 19:15 KORAB Rum Zahořany HT Modrý Svině A 8. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhráli domácí. Svoboda
Rum Zahořany HT Modrý Svině A
Jiří Lhotský st. – Roman Čadek, Marek Doktor, Tomáš Jalůvka, Petr Lhotský, Adam Luňák, Petr Nepraš, Radek Petřina, Adam Rychlý vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Viktor Santarius, Filip Sázavský, Tomáš Třešňák
15. Adam Rychlý
54. Adam Luňák
3. Michal Bočan
23. 5. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Palmeiras Prosek 7. 2:5 (2:3)
Vyhrocená první půle přinesla dost gólů, ale i faulů a zbytečných emocí. Domácí stáhli náskok soupeře do poločasu na jediný gól, druhý poločas jim ale nevyšel a Palmeiras zaslouženě vyhráli. Janča
Modrý Svině A Palmeiras Prosek
Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Filip Sázavský vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman
22., 29. Michal Bočan 51 Martin Jedlička 5. Filip Dlabola
12. Tomáš Gaper
14., 38. Matěj Dlabola
54. OG
16. 5. 19 19:15 KORAB Švárni šuhaji Modrý Svině A 6. 0:6 k.
Hosté si proti oslabenému soupeři za stavu 4:0 začali sami komplikovat situaci a utrápenou výhru pojistili až v závěru.
Švárni šuhaji Modrý Svině A
Milan Mikuš – Matej Demčík, Adam Duchovič, Filip Halm, Marián Revay vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Viktor Santarius, Filip Sázavský
25. Viktor Santarius
9. 5. 19 19:15 KORAB Lucián FC B Modrý Svině A 5. 4:8 (1:6)
Výborná kombinační hra hostů na Lucián platila. Rychlé kombinace zakončené přesnou střelbou rozhodly o jednoznačném vítězství Modrých Sviní.
Lucián FC B Modrý Svině A
Jan Dovolil – Adam Kraus, Jaroslav Macek, Daniel Mendel, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Pavel Řeháček, Filip Sázavský
58. Martin Jedlička
2. 5. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Indus 4. 1:1 (0:0)
Dynamický fotbal se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Oba týmy dokázaly prolomit střeleckou smůlu až ve druhém poločase, který byl herně ještě lepší. Nakonec spravedlivá remíza. Janča
Modrý Svině A Indus
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Filip Sázavský vs Jakub Kovář – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Pavel Kaše, Marek Ruda, Martin Šácha
41. Michal Bočan 11 Michal Bočan
30 Martin Dayef
56. Jan Dřevíkovský
25. 4. 19 19:15 KORAB KáGéčko A Modrý Svině A 3. 1:4 (1:1)
Hosté sice brzy prohrávali, ale postupně si získávali převahu a po přestávce dvěma slepenými góly rozhodli o svém vítězství. Ve druhém poločase dost tvrdé utkání.
KáGéčko A Modrý Svině A
Josef Čižinský – Matěj Bronec, František Chmel, Lukáš Jarrah, Vít Jeřábek, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Václav Moskaljuk, Tomáš Mráz, Jiří Tichý vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Filip Sázavský
8. Lukáš Jarrah 26. Viktor Santarius
44. Martin Jedlička
47. Michal Bočan
60. Anton Olchovoj
52. Adam Marcinik
16. 4. 19 18:00 KORAB HNK Praha FC Modrý Svině A 1. 2:9 (1:5)
Už první půle byla jednoznačně v režii hostů. Domácí se zmohli jenom na dva góly a celkově vysoko prohráli. Janča
HNK Praha FC Modrý Svině A
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, Tomáš Křivda, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský
17., 60. Stanislav Plecitý 9., 13., 22., 49. Michal Bočan
26., 33. Filip Sázavský
27. Tomáš Rosenberger
39. Ivo Kurhajec
50. Anton Olchovoj
11. 4. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Homunculus 2. 2:8 (1:6)
Hosté byli po celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli. Kohout
Modrý Svině A Homunculus
Viktor Santarius – Michal Bočan, Martin Dayef, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský vs Filip Spišak – Nikolas Deči, Lukáš Dibelka, Daniel Hrych, Andreas Köpf, Alexander Krivosheev, Miroslav Krivosheev, Jan Šelle, Viktor Semančík, Ondřej Vancl