Čt 25.4.19 18:00 STER1 Napoleoni Ol´school Fellas BK   (HL7H)
Čt 25.4.19 19:15 STER1 Bum bar VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)
Čt 25.4.19 20:30 STER1 Bandidoz Regio Team   (HL6H)
Po 27.5.19 19:15 MOTO4 Perros FC Vošach gang-bang   (HL8A)
Po 27.5.19 20:30 MOTO4 Dukla Praha FK Bratři v triku   (HL7B)

25. 6. 19 19:30 CESMI Orosený Paragraf Hanspaulský beton 11. 0:0 (0:0)
Poklidný fotbal skončil bez branek.
Orosený Paragraf Hanspaulský beton
Aleš Blahut – Jiří Kinzler, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček vs Daniel Janoško – Roman Kinský, Matěj Setíkovský, Ondřej Strada, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský
13. 6. 19 20:15 MIKU3 F.C.K. Orosený Paragraf 10. 3:2 (2:2)
Utkání by více slušela remíza. Domácí vstřelili dosti kuriózní branky a slaví šťastné vítězství. Procházka
F.C.K. Orosený Paragraf
David Monhart – Michal Česák, Erik Heimlich, Michal Král, Tadeáš Kubíček, Martin Lívanec, Tomáš Otta, Lukáš Procházka vs David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Jiří Kinzler, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček
3., 23. Tadeáš Kubíček
57. Martin Lívanec
6. Tomáš Probst
16. Ivo Kratěna
4. 6. 19 17:30 ZAK Orosený Paragraf Deportivo Estudiantil FC B 9. 2:5 (0:3)
Od začátku utkání mělo Deportivo hru pod kontrolou, rychlými góly v prvním poločase si vytvořilo náskok a zaslouženě vyhrálo.
Orosený Paragraf Deportivo Estudiantil FC B
David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka vs Eduardo Alarcon – Jose Alonso Morales, Karel Dvořák, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi
33. David Zdvořáček
52. Milan Vrchotka
8. Artiom Zavadovschi
11. Michael Odei
16., 56., 60. Kyros Tsiaklis
30. 5. 19 17:45 MIKU2 4 TD Ala Bundy B Orosený Paragraf 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
4 TD Ala Bundy B Orosený Paragraf
Vladimír Nedvídek – Adam Kulík, Jan Ondruš, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Jan Stárek, Jan Trávníček vs David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Jiří Kinzler, Ivo Kratěna, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček
14. 5. 19 19:00 P3 Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC 7. 2:4 (2:2)
Hosté začali velmi dobře a rychle vedli o dva góly. Domácí ale zabrali a do poločasu vyrovnali. Válcovny byly ve druhém poločase trochu fotbalovější, a proto vyhrály.
Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC
David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Adam Mička, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
12. Ivo Kratěna
20. Tomáš Probst
2., 60. Marek Macháček
6., 38. Roman Geyer
30. 4. 19 20:30 MOTO2 Tralalalala Orosený Paragraf 6. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách. Hosté se ujali brzy vedení, ale domácí po zlepšené kombinační hře srovnali. Domácí rozhodli standardní situací. Pak už se jenom bránili.
Tralalalala Orosený Paragraf
František Straka – Michal Dvořáček, Petr Habásko, Pavel Juřík, Karolína Kopecká, Michal Krčmář, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Martin Ševeček, Vladimír Španihel vs Aleš Blahut – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Martin Vondráček, Milan Vrchotka
35. Vladimír Španihel
53. Michal Dvořáček
4. Milan Vrchotka
23. 4. 19 17:30 MALES Orosený Paragraf Sorry FC 5. 3:3 (3:0)
Pro Orosený paragraf ztracený zápas, v poločase vedl už 3:0. Sorry šlapalo na plné obrátky a odměnou mu bylo vyrovnání. Husák
Orosený Paragraf Sorry FC
David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Jiří Kinzler, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
3., 26. Zdeněk Dítě
27. Milan Vrchotka
37. Michal Šístek
51. Dominik Šimek
58. Paul Reipen
16. 4. 19 19:30 CESMI Víťazný február FK Orosený Paragraf 4. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání po celou dobu, ale nakonec šťastná výhra domácích.
Víťazný február FK Orosený Paragraf
Jakub Plachetka – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Michal Steinhart, Vojtěch Vetrík, Pavel Zelený vs David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka
4., 19. Michal Caithaml
12. Jan Ihnát
45. Šimon Bercha
15., 54. Milan Vrchotka
26. Miroslav Ostádal
9. 4. 19 19:00 P1 Modrá vopice TJ Orosený Paragraf 3. 2:1 (0:0)
Poklidné utkání rozhodla větší střelecká aktivita Modré Vopice.
Modrá vopice TJ Orosený Paragraf
Jakub Skála – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Petr Karel, Viktor Klečar, Lukáš Radil, Petr Šilhánek, Lukáš Vítek vs David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka
36. Viktor Klečar
37. Jan Hanzlík
53. Aleš Blahut
2. 4. 19 20:15 P1 Orosený Paragraf Medvědi A 2. 6:0 (2:0)
Domácí předvedli hezký výkon. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Orosený Paragraf Medvědi A
David Zdvořáček – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Jan Bílek – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
24., 29. Zdeněk Dítě
31. Milan Vrchotka
32., 33. Pavel Bret
44. Tomáš Probst
26. 3. 19 18:00 HRAB2 Le Jardin Orosený Paragraf 1. 0:4 (0:0)
Hosté byli celý zápas lepším týmem, jen se dlouho nemohli střelecky prosadit. Procházka
Le Jardin Orosený Paragraf
Milan Landsmann – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Pavel Jakoubek, Aleš Kalášek, Jiří Pejchar st. vs David Zdvořáček – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jiří Kinzler, Ivo Kratěna, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka