Pá 14.6.19 20:45 DEKAN Šnek FC B FC FC   (HL8K)

21. 6. 19 18:00 P1 Legendy FC Žlutá křídla 11. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde zvítězil mladší tým. Tomáš Filous, Martin Šašek
Pavel Macák – Tomáš Havlín, Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, David Moc, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Václav Musil – Josef Dub, Jakub Fajfr, Jan Jaroš, Martin Jaroš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, David Rousek, Michal Šmíd, Jan Vácha
5. Jan Jaroš
26. Josef Dub
55. Václav Musil
7. 6. 19 18:15 PRKOP Horsis heads Legendy FC 10. 2:9 (1:1)
Legendy v prvním poločase zahazovaly šanci za šancí a stěží vyrovnaly na 1:1. Druhá půle byla už ne jen herně, ale i gólově ve prospěch Legend.
Horsis heads Legendy FC
Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec vs Pavel Macák – Tomáš Havlín, Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla
42. Martin Ondra
31. 5. 19 19:30 STOD Legendy FC Heliport SK 9. 1:1 (0:1)
I přestože byli domácí lepším týmem v první půli, skórovali jen hosté náhodným gólem. Ve druhé půli dokázali domácí srovnat až v padesáté minutě. Snažili se strhnout hru na svou stranu, ale hosté remízu ubránili zuby nehty.
Legendy FC Heliport SK
Pavel Macák – Tomáš Havlín, Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
50. Jiří Macák 14. Miroslav Rubeš
19. 5. 19 20:00 DEKAN DDR FC Legendy FC 8. 4:5 (0:1)
Vyrovnané utkání ve vysokém tempu, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, skončilo těsným vítězstvím týmu Legendy. Robert Hlinák, Roman Hlinák
DDR FC Legendy FC
Michal Chovanec – Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Jan Pouska, Tomáš Pudil, Miroslav Sedláček vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla
52. Jan Macák
10. 5. 19 19:30 STOD Legendy FC Bruchos HFC 7. 2:2 (2:2)
Přestože hostů bylo dvakrát více, více než na bod nedosáhli.
Legendy FC Bruchos HFC
Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc vs Lukáš Řepka – Filip Čabrádek, Dominik Fujera, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, David Jun, Martin Macháček, Jan Makarský, Martin Medřický
8. Ondřej Šmejc
29. Jakub Klucký
15. Martin Medřický
25. Dominik Fujera
13. Jan Makarský
3. 5. 19 19:30 STOD 1.FC Zahradní Město Legendy FC 6. 4:1 (2:0)
V zápase byli lepší domácí, kteří po právu vyhráli.
1.FC Zahradní Město Legendy FC
Dominik Dobšíček – Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Michael Málek, Tomáš Moudrý, Tomáš Palme, Šimon Štrop, Jakub Tomeš vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc, David Zamrzla
10. Šimon Štrop
17. Tomáš Moudrý
36. Tomáš Palme
44. Tomáš Hyánek
40 Jakub Tomeš 55. Jakub Klucký
26. 4. 19 19:30 STOD Legendy FC Šnek FC A 5. 9:2 (4:2)
Pohledné utkání s jasnou převahou týmu Legendy FC. Trnka
Legendy FC Šnek FC A
Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Ondřej Bazal – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
5., 25., 27., 40. Jiří Macák
11. Martin Ondra
44., 45., 52. Tomáš Rejlek
56. Jan Macák
9. Tomáš Vávra
30. Miroslav Truhlář
12. 4. 19 19:30 STOD Rasta Velbloudi Legendy FC 4. 2:7 (0:4)
První poločas byl v jasné režii Legend, které daly čtyři góly. V závěru se domácí přiblížili, ale hosté si výsledek pohlídali. Husák
Rasta Velbloudi Legendy FC
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc
38. Jan Kolísko
59. Ondřej Sekyrka
4., 55. Tomáš Rejlek
19. Jiří Macák
23., 33. Ondřej Šmejc
32. Lukáš Mišanik
5. 4. 19 19:30 STOD Legendy FC Hells Bells 1.FC 3. 1:2 (0:0)
První poločas bylo o dobývání dobře zformované a fungující obrany zkušeného týmu Hells Bells, což se v prvním poločase neprojevilo. Druhý poločas zahájili brankou Hells Bells, dostali se do vedení a přidali druhý gól. Husák
Legendy FC Hells Bells 1.FC
Tomáš Rejlek – Jakub Klucký, Jan Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Ondřej Šmejc, David Zamrzla vs Jiří Javůrek – Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Martin Schuster
48. Martin Ondra 38. Martin Koula
44. Daniel Nepevný
29. 3. 19 19:30 STOD My Legendy FC 2. 5:7 (3:3)
Gólovou přestřelku v pěkném utkání nakonec otočily ve svůj prospěch Legendy. Hošek
My Legendy FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc, David Zamrzla