Čt 10.10.19 17:00 BECH No fear KK S nadhledem   (HL8I)
Čt 10.10.19 18:15 BECH Gaučáci FC FC Střešovice   (VL4D)
St 6.11.19 19:00 P1 Spirit bar FC B Výtržník HFC   (HL5E)
St 6.11.19 20:15 P1 Petrohradská BFK A Rumpra Praha FC   (HL4D)

27. 11. 19 19:00 P2 Prosím, nesmějte se Bro´s 11. 1:5 (0:2)
Zdeněk Mach – Jakub Bělohradský, Petr Jurák, Václav Pokorný, Dominik Procházka, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
35. Dominik Procházka 1., 49. Marek Jakoubek
28. OG
41., 58. David Tůma
14. 11. 19 18:15 BECH Bro´s Proradost FK 10. 7:6 (5:1)
První poločas v režii domácích. Druhý poločas začali hosté o dost útočněji a začali dotahovat. Bohužel na vyrovnání už bylo málo času. Rataj
Bro´s Proradost FK
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Jan Svoboda – Radovan Dostál, Miloslav Onderka, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský, Jan Uhlík, Vlastimil Vilímek
59. Jan Strnad
7. 11. 19 18:15 ARIT Mořský panny Bro´s 9. 0:8 (0:2)
Celkem bez problému ovládl tým hostů zápas a zaslouženě zvítězil. Husák
Mořský panny Bro´s
Miroslav Beran – Ondřej Beran, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Daniel Zejman, Filip Zejman vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
58. Daniel Ptáček
30. 10. 19 20:45 BECH Bro´s FELace FK 8. 1:3 (0:2)
První poločas nebyla FELace rozhodně lepším týmem, ale byla produktivnější a vyhrála půli 2:0. Druhý poločas Bro´s bušili do obrany hostů, ale moc to nepomohlo a prohrál 1:3. Husák
Bro´s FELace FK
Roman Beňák – Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Milan Švajcr, David Tůma vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Miloš Zerzán
42. David Tůma 5. Karim Al Reyahi
22. Miloš Zerzán
39. Petr Klička
24. 10. 19 18:00 KORAB Dynamo Warriors FC Bro´s 7. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání zlomili hosté ve svůj prospěch třemi góly v posledních patnácti minutách. Krajči
Dynamo Warriors FC Bro´s
Tomáš Matějka – David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Jakub Rubeš, Miloslav Soukup, Ondřej Vít vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
24. David Podrábský 7. Marek Jakoubek
50. Roman Beňák
52. Milan Švajcr
15. 10. 19 19:30 LITVI Bro´s DHL Brohemians 6. 5:2 (2:2)
První půle byla vyrovnaná. Bro´s se dostali ve 49. minutě do vedení, ale o výsledek se museli bát až do úplného závěru.
Bro´s DHL Brohemians
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
7. David Tůma
15., 60. Dominik Ptáček
49. Milan Švajcr
60. Roman Beňák
24. Jeremie Touret
29. Daniel Finlay
3. 10. 19 20:30 MOTO3 Bro´s Vožralý pandy 5. 0:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas, dobré tempo i technická vyspělost. Vyhráli hosté.
Bro´s Vožralý pandy
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Milan Švajcr, David Tůma vs Matyáš Vališ – Michal Jansta, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
30. Ján Wolf
31. Pavel Vostárek
33., 53. Michal Jansta
27. Michal Jansta
25. 9. 19 19:00 METE1 Botostroj SK Bro´s 4. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání. Hosté byli šťastnějším týmem. Procházka
Botostroj SK Bro´s
Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Hynek Hilbert, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
47. Tomáš Vrána 58 Stanislav Máčala 19. Marek Jakoubek
38. Lukáš Kubrycht
13. Dominik Ptáček
19. 9. 19 20:30 KORAB Bro´s Atlético Cerveza 3. 5:3 (2:2)
Domácí se za stavu 0:2 nahecovali, do poločasu vyrovnali a v poslední desetiminutovce rozhodli zápas ve svůj prospěch. Velmi dobré, bojovné utkání. Voldán
Bro´s Atlético Cerveza
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Jan Procházka – Tomáš Beneš, Petr Dědina, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek
24., 56. Roman Beňák
29., 50., 58. David Tůma
9., 18. Tomáš Beneš
51. Petr Dědina
12. 9. 19 20:45 CESMI Sean team B Bro´s 2. 1:4 (0:2)
Bro´s byli výrazně lepší v proměňování šancí.
Sean team B Bro´s
Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Michal Souček, Michal Trávníček vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
58. Jiří Feber 1., 29., 52. Lukáš Kubrycht
33. Jan Marek
5. 9. 19 20:45 ARIT Bro´s Rarach FC 1. 10:1 (3:0)
I když podle výsledku jednoznačná záležitost, hosté měli spoustu neproměněných šancí.
Bro´s Rarach FC
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Josef Novotný – Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský