Út 12.11.19 18:15 DEKAN Libeň SK A Banana Chiquíta   (HL6C)
Út 12.11.19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Black mamba IBD   (HL4B)
Út 12.11.19 20:45 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A UTS Vršovice VET   (VL2A)

5. 12. 19 17:45 MIKU3 Tuscarora 03 Pigs FC 11. 6:0 k.
21. 11. 19 19:00 P3 Kopanda team FC Tuscarora 03 10. 2:1 (1:1)
Kopanda byla šťastnějším týmem a vyhrála. Voldán
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Martin Žižka vs Lukáš Perský – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
21. Martin Ďuríček
52. Tomáš Gorol
13. Slávek Rummel
14. 11. 19 19:30 HANSP Tuscarora 03 Juventus Pivus 9. 3:1 (1:0)
První minuta a hned 1:0, další branky přišly ve druhé půli. Juve se chytl až za stavu 0:3, ale to už bylo pozdě. Hošek
Tuscarora 03 Juventus Pivus
Lukáš Perský – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Martin Štolba, Vladimír Stopa, Martin Tomek, Jiří Vávra, Vojtěch Vokoun
1. Martin Kočárek
43. Miroslav Špaček
45. Tomáš Rummel
50. Jan Oliva
7. 11. 19 18:15 STER2 Houbařův Ráj Tuscarora 03 8. 2:3 (2:0)
Domácí začali lépe, ale hosté v druhé půli převzali aktivitu a nakonec otočili i skóre. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
Houbařův Ráj Tuscarora 03
Jan Charvát – Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jakub Zais vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
10. Július Matisko
25. Aleš Čornanič
40. Martin Kočárek
42. Tomáš Rummel
48. Václav Herold
31. 10. 19 19:30 HANSP Tuscarora 03 XXX 7. 2:3 (1:2)
Velmi vyrovnané a fotbalově pohledné utkání, kde šanci střídala šance.
Tuscarora 03 XXX
Marek Farda – Václav Herold, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel vs Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka
5. Martin Reček
37. Lukáš Perský
20. Tomáš Hájek
29. Jan Fečík
33. Jakub Moťka
17. 10. 19 20:30 MOTO3 WRP Tuscarora 03 6. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla střela ze střední vzdálenosti. Závěrečný tlak hostů vyzněl naprázdno.
WRP Tuscarora 03
Daniel Schafferhans – David Helma, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Jan Pípal, Filip Sebera, Dominik Smutný, Tomáš Svatek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Vladimír Pilipenko, Slávek Rummel
11. Ondřej Mikolášik
10. 10. 19 17:00 HANSP Tuscarora 03 Vo 5. 1:1 (1:0)
První půle přinesla bojovný fotbal s mírnou převahou domácích, kteří svou snahu přetavili do jediného gólu. Hosté se snažili, ale bez úspěchu. Po hrubé chybě domácích dokázali hosté v 37. minutě srovnat a další góly už nepadly. Týmy se rozloučily se spravedlivou remízou. Janča
Tuscarora 03 Vo
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Lukáš Novák – David Čáp, Josef Janoušek, Jan Mádl, Tomáš Opplt, Martin Peroutka, Ondřej Poskočil, Jan Stibůrek, Filip Vysušil
18. Miroslav Špaček 37. Filip Vysušil
3. 10. 19 20:15 MIKU2 Yakuza Tuscarora 03 4. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, více by mu slušela remíza.
Yakuza Tuscarora 03
Martin Zyka – Ondřej Folkman, Martin Kopečný, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Daniel Zelenka vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
14., 14. Pavel Řihák 34 Daniel Zelenka
43 Jakub Psotta
30., 35. Vladimír Pilipenko
47. Slávek Rummel
59. Martin Reček
26. 9. 19 18:00 STER2 Toyota FC Tuscarora 03 3. 4:4 (3:3)
Sympatické utkání nahoru - dolů začalo divokým poločasem 3:3. Poté oba týmy začaly lépe bránit. Hosté pak šli ve 49. minutě do vedení, ale domácí po velkém tlaku v 59. vyrovnali. Rataj
Toyota FC Tuscarora 03
Karel Popelka – Michal Geyer, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
16., 20., 24. Michal Geyer
59. Svatopluk Křejpský
10., 49. Václav Herold
22. Tomáš Rummel
26. OG
19. 9. 19 20:30 TEMPO Tuscarora 03 Real Oranjes 2. 5:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec vyhráli domácí. Petr
Tuscarora 03 Real Oranjes
Martin Kočárek – Marek Farda, Václav Herold, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Martin Nacházel – David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jiří Vender, Marek Vojáček