Pá 20.9.19 19:15 P3 !nBev Tigers Ducksicks   (HL5F)
Po 7.10.19 19:00 P3 Tycho de Brahe FC A Manchlastr FC   (HL5B)
Po 7.10.19 20:15 P3 Fugas CF B GJS FK   (HL7A)
Út 29.10.19 19:30 LITVI Kříženeček Karcinogenní   (HL5C)
Út 29.10.19 20:45 LITVI Killing power FC Lemplíci FC   (HL8E)

27. 11. 19 19:15 ARIT Mořský panny Dynamo Warriors FC 11. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, k vidění bylo hodně šancí. Hosté rozhodli v závěru zápasu.
Michal Pergl – Miroslav Beran, Ondřej Beran, Martin Lippert, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs David Podrábský – David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
19. Daniel Zejman 25. David Podrábský
58. Ondřej Vít
14. 11. 19 20:45 STER2 Dynamo Warriors FC FELace FK 10. 1:9 (0:4)
Od prvních minut bylo o vítězném týmu rozhodnuto, protože ač Dynamo nehrálo špatně, Felace byla o několik tříd výš, hrála velmi rychle a technicky.
Dynamo Warriors FC FELace FK
Tomáš Matějka – Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán
39. Josef Novotný 6., 9. Petr Klička
21. Karim Al Reyahi
24., 31., 33., 49. Andrej Čižmár
37. Ondřej Švarc
39. Jan Pípal
7. 11. 19 20:30 MOTO4 Dynamo Warriors FC Vožralý pandy 9. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání. Dynamo Warios vedli v prvním poločase 3:1. Vožralý pandy přidaly v druhém poločase na obrátkách a v závěru utkání sahali po vítězství. Dobře chytající brankář Dynama však vychytal skoro vše a utkání skončilo remízou.
Dynamo Warriors FC Vožralý pandy
Tomáš Matějka – Jakub Forman, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, David Podrábský, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
15. Ondřej Vít
21. David Podrábský
30. Josef Novotný
5., 43., 46. Ján Wolf
31. 10. 19 19:15 STER3 DHL Brohemians Dynamo Warriors FC 8. 5:2 (3:1)
Zasloužená výhra domácích. David Krouský, Martin Labský
DHL Brohemians Dynamo Warriors FC
Ilya Paul Kreys – Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret vs Tomáš Matějka – Jakub Forman, Vojtěch Hlaváček, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, David Podrábský, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
5., 47. Benjamin Mitchell
11. Jeremie Touret
18., 37. Jonathan Kenyon
25. David Podrábský
44. Zdeněk Valut
24. 10. 19 18:00 KORAB Dynamo Warriors FC Bro´s 7. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání zlomili hosté ve svůj prospěch třemi góly v posledních patnácti minutách. Krajči
Dynamo Warriors FC Bro´s
Tomáš Matějka – David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Jakub Rubeš, Miloslav Soukup, Ondřej Vít vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
24. David Podrábský 7. Marek Jakoubek
45. David Tůma
50. Roman Beňák
52. Milan Švajcr
16. 10. 19 19:00 METE1 Botostroj SK Dynamo Warriors FC 6. 6:3 (4:2)
Na 8. ligu vysoce kvalitní utkání, ve kterém prokázal lepší koncovku Botostroj.
Botostroj SK Dynamo Warriors FC
Jan Coufalík – Jakub Baumann, Ondřej Bureš, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Hynek Hilbert, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Jakub Rubeš – David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Miloslav Soukup, Ondřej Vít
8., 20., 24. Stanislav Máčala
13. Radek Záhorovský
43. Tomáš Vrána
60. Filip Hendrych
5., 28. David Podrábský
36. Miloslav Soukup
9. 10. 19 19:15 MOTO4 Sean team B Dynamo Warriors FC 4. 0:3 (0:1)
Do zápasu lépe vkročili hosté, kteří se ujali i vedení. Domácí si šance vytvářeli, ale žádnou z nich neproměnili. Hosté ve druhé půli skórovali dvakrát a zaslouženě vyhráli.
Sean team B Dynamo Warriors FC
Petr Drozd – Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Michal Trávníček vs Jakub Rubeš – Jakub Forman, David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
10. Josef Novotný
38. Ondřej Vít
55. Zdeněk Valut
3. 10. 19 20:45 ARIT Dynamo Warriors FC Atlético Cerveza 5. 3:3 (2:1)
Domácí vedli již 2:0, hosté do půle snížili a ve 42. minutě vyrovnali, avšak v 51. minutě opět prohrávali. V 57. minutě však vypadl brankáři domácích po střele míč z rukou a Beneš pohotově doklepl na zasloužených 3:3. Rataj
Dynamo Warriors FC Atlético Cerveza
Tomáš Matějka – Jakub Forman, Vojtěch Hlaváček, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Jakub Rubeš, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Jiří Uhlíř
11. Jamal Oraiqat
19. Josef Novotný
51. David Hradil
28., 57. Tomáš Beneš
42. Jan Šimek
19. 9. 19 18:00 KORAB Dynamo Warriors FC Rarach FC 3. 2:3 (1:1)
Utkání solidní úrovně se šťastnějším koncem pro Rarach. Voldán
Dynamo Warriors FC Rarach FC
Jakub Rubeš – Ladislav Červený, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Miloslav Soukup, Ondřej Vít vs Jakub Žďárský – Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček
12. Ondřej Plocek
38. David Hradil
7., 35. Ondřej Štěpánek
52. Jan Vnouček
12. 9. 19 19:30 CESMI Prosím, nesmějte se Dynamo Warriors FC 2. 3:2 (0:1)
Vyhrál šťastnější tým.
Prosím, nesmějte se Dynamo Warriors FC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Vladimír Staněk vs Tomáš Matějka – Vojtěch Hlaváček, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Jakub Rubeš, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
34. Jakub Bělohradský
44. Zdeněk Mach
55. Vladimír Staněk
4. Jakub Rubeš
45. Miloslav Soukup
5. 9. 19 18:00 STER1 Dynamo Warriors FC Proradost FK 1. 1:1 (0:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem, avšak díky nepřesným přihrávkám a neproměňování šancí utkání skončilo nerozhodně. Hosté pouze bránili, a dobře. Vyrovnali po ojedinělé akci hlavičkou z dálky. Rataj