5. 11. 19 20:30 MOTO4 Rarach FC Sean team B 9. 0:4 (0:1)
Technicky vyspělejší Sean Team přehrál soupeře ve všech herních aspektech.
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Martin Janeta, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol
28. Martin Drozd
37., 50. Martin Janeta
59. Petr Kovařík
31. 10. 19 20:30 STER2 Vožralý pandy Rarach FC 8. 6:1 (1:1)
V první půli vyrovnaný zápas, hra nahoru, dolů. Ve druhé půli se hra změnila a domácí začali více kombinovat a hrát technickou hru, a zlepšili i proměňování šancí. Hosté už se jen bránili.
Vožralý pandy Rarach FC
Matyáš Vališ – Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina
20., 34. Pavel Vostárek
45., 46., 59. Ján Wolf
57. David Svatoš
23. František Kovářík
24. 10. 19 18:15 BECH Prosím, nesmějte se Rarach FC 7. 7:1 (4:1)
Pohledný zápas hraný v duchu fair play.
Prosím, nesmějte se Rarach FC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Dominik Procházka, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk vs Jakub Žďárský – Matěj Bauer, Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Petr Zvěřina
13., 34. Petr Jurák
20., 51. Dominik Procházka
24., 25. Václav Pokorný
55. Vladimír Staněk
29. Karel Heřman
15. 10. 19 19:15 SCBEC Rarach FC Proradost FK 6. 3:5 (2:3)
Po jednoznačném výkonu vyhrál tým Proradost. Vostatek
Rarach FC Proradost FK
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina vs Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský, Vlastimil Vilímek
23. Matěj Bauer
37. Zdeněk Švajda
11., 53. Radek Sauer
24. Vlastimil Vilímek
25. Miloslav Onderka
54. Radovan Dostál
3. 10. 19 18:15 ARIT Mořský panny Rarach FC 5. 3:4 (2:1)
Zápas nahoru dolů, v první půli byl vyrovnaný a domácí dokonce vedli 2:1. Hosté však měli pět hráčů na střídání, zatímco domácí jen jednoho. V 49. minutě hosté otočili na 2:3, když proměňovali šance, kterých si vypracovali více než domácí. V dramatickém závěru hosté vítězství uhájili. Mlynařík
Mořský panny Rarach FC
Michal Pergl – Miroslav Beran, Martin Lippert, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Filip Zejman, Petr Židoň vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina
21. Vojtěch Tichý
27. Miroslav Beran
60. Filip Zejman
41 Miroslav Beran 6., 49. Zdeněk Švajda
33., 60. Karel Heřman
46. Karel Heřman
23. 9. 19 18:15 BECH Rarach FC FELace FK 4. 7:3 (2:1)
Prvních dvacet minut bylo ještě vyrovnaných, ale pak začali dominovat domácí. Zápas útočný, pohledný. Šaróka
Rarach FC FELace FK
Jakub Žďárský – Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček vs Daniel Kubeš – Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Ondřej Renza, Ondřej Švarc, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
12., 33. Zdeněk Švajda
20., 32., 42. Karel Heřman
36., 60. František Kovářík
23. Petr Klička
33., 40. Miloš Zerzán
19. 9. 19 18:00 KORAB Dynamo Warriors FC Rarach FC 3. 2:3 (1:1)
Utkání solidní úrovně se šťastnějším koncem pro Rarach. Voldán
Dynamo Warriors FC Rarach FC
Jakub Rubeš – Ladislav Červený, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Miloslav Soukup, Ondřej Vít vs Jakub Žďárský – Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček
12. Ondřej Plocek
38. David Hradil
7., 35. Ondřej Štěpánek
52. Jan Vnouček
12. 9. 19 18:15 ARIT Rarach FC DHL Brohemians 2. 4:1 (1:0)
Domácí si v prvním poločase vytvořili několik šancí, z nichž proměnili pouze jednu. Ve druhém poločase oba týmy přidaly na tempu a i přes snahu hostí vyhráli domácí 4:1.
Rarach FC DHL Brohemians
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
27., 45. František Kovářík
36. Pavel Vízdal
60. Karel Heřman
42. Jonathan Kenyon
5. 9. 19 20:45 ARIT Bro´s Rarach FC 1. 10:1 (3:0)
I když podle výsledku jednoznačná záležitost, hosté měli spoustu neproměněných šancí.
Bro´s Rarach FC
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Josef Novotný – Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský