Pá 1.6.07 19:15 ZAK Devils of Resslovka Efficenza AC   (HL5D)
Pá 1.6.07 20:30 ZAK Cvrčci FC Partizan Břevnov   (HL3C)

23. 6. 07 11:15 ZAK Jawa Team Demoliční četa 11. 0:6 (0:4)
Demoliční četa potvrdila roli favorita a rozhodla o svém postupu. Ivo Mráz, Jiří Pátek
Petr Viesner – David Horváth, Ludvík Landiga, Martin Mansoor, Jan Mocek, Martin Palcr, Jaroslav Vysoký vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Ilja Herain, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl
15. Jaroslav Dobrý
44. Michal Sofron
55. Tomáš Vencl
9. 6. 07 17:30 ZAK Bohemia Roztyly Jawa Team 10. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodly chyby v obraně hostujícího mužstva. Precizní obranou domácí dokázali urvat vítězství.
Bohemia Roztyly Jawa Team
Petr Krákora – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Petr Kubát, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Petr Viesner – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Jan Mocek, Martin Palcr, Petr Šulák, Jaroslav Vysoký
2., 51. Daniel Riedl
7., 55. Jan Šterner
15. David Horváth
2. 6. 07 17:30 ZAK Jawa Team Alkohol Tea FC 9. 1:0 (0:0)
Jeden z povedených zápasů Hanspaulské ligy. Šance střídala šanci na obou stranách. Šťastnějším týmem se stalo mužstvo domácích. Martin Petřina
Jawa Team Alkohol Tea FC
Petr Viesner – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Martin Mansoor, Jan Mocek, Martin Palcr, Petr Šulák, Jaroslav Vysoký vs Martin Pochopin – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
50. Petr Šulák
26. 5. 07 17:30 ZAK Alej FK A Jawa Team 8. 1:1 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání se šťastným gólem Jawa Teamu. Po přestávce byla velká převaha týmu Alej FK, jenž znamenala zasloužený vyrovnávací gól. Filip Málek, Jiří Lukášek
Alej FK A Jawa Team
Tomáš Hendrych – Pavel Beneš, Petr Beneš, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík vs Ludvík Landiga – Jan Gerschon, Ladislav Machulka, Jan Mocek, Martin Palcr, Jaroslav Vysoký
59. Petr Beneš 20. Ludvík Landiga
19. 5. 07 17:30 ZAK Jawa Team Pražská legie 2000 7. 0:6 k.
Jawa se cestou zřejmě porouchala a nedorazila.
Jawa Team Pražská legie 2000
vs Milan Starý – Jiří Apeltauer, Jan Fejfar, Karel Fiala, Jan Škvor, Miloš Urban
12. 5. 07 17:30 ZAK Polnohospodár Praha Jawa Team 6. 2:1 (0:1)
Utkání nadprůměrné úrovně. První půle byla ve znamení bránění, úvodní branka padla až těsně před přestávkou. Hráči Polnohospodáru ve druhém dějství zpřesnili kombinace a během šesti minut dvěma góly otočili utkání.
Polnohospodár Praha Jawa Team
Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Jaroslav Vysoký – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Jan Mocek, Martin Palcr, Jiří Petržílka, Jan Pokorný
39. Jiří Havle
45. Petr Pek
27. Jaroslav Vysoký
28. 4. 07 17:30 ZAK Jawa Team Kliďas FC 5. 3:5 (2:2)
Techničtější Jawa Team měl trošku smůlu. Jinak vyrovnané a relativně čisté utkání. Tomáš Bělíček, Michal Žofka
Jawa Team Kliďas FC
Jiří Petržílka – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Ladislav Machulka, Martin Mansoor, Jan Mocek, Martin Palcr, Jaroslav Vysoký vs Luboš Karas – Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Tomáš Karas, Martin Mládek, Roman Muras, Martin Pecha