Po 14.5.07 17:00 zzANG Dvorce SK MPI PAVAPA Motl   (HL4A)
Po 14.5.07 18:15 zzANG Nova LFC A Ackerman AC   (HL3A)
Po 14.5.07 19:30 zzANG Zelená liška TJ SUP A Dřevorubci Modřany S   (SVL1A)
St 30.5.07 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Folprecht 1.FC   (HL2B)
St 30.5.07 19:15 ZAK Veget FC GFC Regent A   (HL3B)
St 30.5.07 20:30 ZAK Hloubětínské srdce PFC Kodymka   (VL2A)

23. 6. 07 11:15 zzJUNI1 Pražská legie 2000 Alej FK A 11. 3:1 (1:0)
Velmi kvalitní utkání s převahou Pražské legie koučovanou nehrajícím kapitánem z lavičky. Tomáš Bárta, Michal Adámek
Pražská legie 2000 Alej FK A
Milan Starý – Marek Adamec, Jiří Engel, Luboš Faško, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Škvor vs Tomáš Hendrych – Pavel Beneš, Bedřich Horák, Ivan Karhan, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík
18. Marek Adamec
34. Jiří Engel
48. Petr Ondruš
32. Bedřich Horák
9. 6. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Pražská legie 2000 10. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Legii zejména v závěru podržel brankář. Petr Zelenka, David Schimmer
Terron AC Bozi B Pražská legie 2000
Jan Nový – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Petr Pokorný, Milan Šebek, Martin Vacek, Petr Zuran vs Radek Štulík – Marek Adamec, Luboš Faško, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Josef Petráš, Jan Škvor, Milan Starý, Miloš Urban
37. OG 13 Martin Vacek 33. Jan Škvor
50. Miloš Urban
2. 6. 07 10:00 zzJUNI1 Polnohospodár Praha Pražská legie 2000 9. 1:2 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání, nakonec vyhrála Legie díky přesnější kombinaci. Vanda Seidelová, Tomáš Ridzák
Polnohospodár Praha Pražská legie 2000
Jan Molnár – Jan Carda, Jiří Havle, Martin Král, Ladislav Kuběna, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Jan Škvor – Marek Adamec, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Petrák, Milan Starý, Miloš Urban
58. Ladislav Kuběna 27., 34. Miloš Urban
27. 5. 07 13:45 zzANG Pražská legie 2000 Kliďas FC 8. 3:2 (2:1)
Hezké utkání se šancemi na obou stranách. Utkání hráno ve velkém tempu. Vyhrálo trochu lepší mužstvo. Filip Soukup, Miroslav Maier
Pražská legie 2000 Kliďas FC
Marek Adamec – Luboš Faško, Zdeněk Kysela, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Škvor, Milan Starý, Miloš Urban vs Luboš Karas – Tomáš Búřil, Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Michal Heisig, Tomáš Karas, Martin Mládek, David Mudra, Roman Muras, Lukáš Ondraschek, Martin Pecha
12. Marek Adamec
25. Petr Ondruš
49. Zdeněk Kysela
22., 57. Petr Fryš
19. 5. 07 17:30 ZAK Jawa Team Pražská legie 2000 7. 0:6 k.
Jawa se cestou zřejmě porouchala a nedorazila.
Jawa Team Pražská legie 2000
vs Milan Starý – Jiří Apeltauer, Jan Fejfar, Karel Fiala, Jan Škvor, Miloš Urban
12. 5. 07 11:15 zzZARUB Pražská legie 2000 Inter Ohradní 6. 1:6 (1:3)
Nepochybně velmi zajímavý zápas, v němž Legie pěkně kombinovala a vůbec rozdávala fotbalovou radost, jenže pohříchu neustále lovila míč jen ze své sítě. Podivně nesmyslná desetiminutová power-play tak jen dotvořila krutý debakl. Martin Pistulka, Petr Tomečka
Pražská legie 2000 Inter Ohradní
Jan Fejfar – Marek Adamec, Miroslav Pepř, Jan Petrák, Jan Škvor, Milan Starý, Miloš Urban vs Petr Skalický – Jan Fiřt, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Vladimír Teplan, Filip Turek
18. Jan Škvor 50 Jan Škvor 15., 20., 26., 57., 58. Karel Lang
59. Jan Fiřt
7. Vladimír Teplan
28. 4. 07 15:00 P3 GTL A Pražská legie 2000 5. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl tým GTL v nástupu do 2.poločasu. Zápas odpískali náhradní rozhodčí Prček a Žák. Původní rozhodčí se dostavil po třiceti minutách od zahájení utkání.
GTL A Pražská legie 2000
Petr Šimek – Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer vs Milan Starý – Marek Adamec, Jiří Apeltauer, Jan Fejfar, Karel Fiala, Zdeněk Kysela, Jan Petrák, Jan Škvor
60. Marek Adamec
21. 4. 07 15:00 P3 Pražská legie 2000 Deportivo Estudiantil FC A 4. 2:1 (2:0)
I přes výrazný tlak hostí dokázali domácí uhájit vítězství. Děkovat mohou zejména výbornému brankáři.
Pražská legie 2000 Deportivo Estudiantil FC A
Daniel Tůma – Marek Adamec, Jan Fejfar, Karel Fiala, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Škvor, Radek Štulík vs Christian Rene Guzman Echalar – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vladimir Aleman, Elio Abner Aparicio, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Guillermo Sebastian Menendez, Rolando Pitti st., Rodrigo Portillo Yaluk
8. Marek Adamec
24. Petr Ondruš
31. Jesus Castillo
14. 4. 07 08:45 zzZARUB Demoliční četa Pražská legie 2000 3. 2:1 (1:1)
Velice pohledné utkání, které ještě zkrášlovalo umění obou brankářů. Tomáš Trikal, Marcel Duchek
Demoliční četa Pražská legie 2000
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Ilja Herain, Pavel Kerbl, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Marek Adamec – Jan Fejfar, Karel Fiala, Zdeněk Kysela, Petr Ondruš, Jan Škvor, Milan Starý, Daniel Tůma
26. Zdeněk Najer
41. Pavel Kerbl
11. Marek Adamec
7. 4. 07 13:45 TEMPO Pražská legie 2000 Bohemia Roztyly 2. 10:3 (4:1)
Kap. Bohemia Roztyly: Rozhodčí neměl asistenta.
Rozhodčí: Hráči Legie byli po všech stránkách lepším mužstvem a ve 14.minutě vedli již 3:0. Pak svůj náskok zvyšovali až na 9:1. V 50. minutě nechali snížit soupeře na 9:3 a poslední tečkou byla vlastní branka na konečných 10:3.
Jambor
Pražská legie 2000 Bohemia Roztyly
Milan Starý – Marek Adamec, Luboš Faško, Jan Fejfar, Zdeněk Kysela, Petr Ondruš, Jan Petrák, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Josef Kwolek, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Marek Šterner, Aleš Tylinger, Petr Volf