Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 23.6.07 | 11:15 | zzJUNI1 | Pražská legie 2000 Alej FK A | 11. | 3:1 |
So 9.6.07 | 13:45 | P1 | Terron AC Bozi B Pražská legie 2000 | 10. | 1:2 |
So 2.6.07 | 10:00 | zzJUNI1 | Polnohospodár Praha Pražská legie 2000 | 9. | 1:2 |
Ne 27.5.07 | 13:45 | zzANG | Pražská legie 2000 Kliďas FC | 8. | 3:2 |
So 19.5.07 | 17:30 | ZAK | Jawa Team Pražská legie 2000 | 7. | 0:6 k. |
So 12.5.07 | 11:15 | zzZARUB | Pražská legie 2000 Inter Ohradní | 6. | 1:6 |
So 28.4.07 | 15:00 | P3 | GTL A Pražská legie 2000 | 5. | 4:3 |
So 21.4.07 | 15:00 | P3 | Pražská legie 2000 Deportivo Estudiantil FC A | 4. | 2:1 |
So 14.4.07 | 08:45 | zzZARUB | Demoliční četa Pražská legie 2000 | 3. | 2:1 |
So 7.4.07 | 13:45 | TEMPO | Pražská legie 2000 Bohemia Roztyly | 2. | 10:3 |
So 31.3.07 | 10:00 | zzZARUB | Alkohol Tea FC Pražská legie 2000 | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:15 | 17 |
2. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:22 | 16 |
3. | Kliďas FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 32:21 | 15 |
4. | Pražská legie 2000 | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:24 | 14 |
5. | GTL A | 11 | 7 | 0 | 4 | 23:24 | 14 |
6. | Inter Ohradní | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:35 | 12 |
7. | Alkohol Tea FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:29 | 9 |
8. | Polnohospodár Praha | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:31 | 8 |
9. | Alej FK A | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:29 | 7 |
10. | Terron AC Bozi B | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:39 | 6 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:48 | 5 |
12. | Jawa Team | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:35 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 14.5.07 | 17:00 | zzANG | Dvorce SK MPI PAVAPA Motl (HL4A) |
Po 14.5.07 | 18:15 | zzANG | Nova LFC A Ackerman AC (HL3A) |
Po 14.5.07 | 19:30 | zzANG | Zelená liška TJ SUP A Dřevorubci Modřany S (SVL1A) |
St 30.5.07 | 18:00 | ZAK | Betl K.F.K. B Folprecht 1.FC (HL2B) |
St 30.5.07 | 19:15 | ZAK | Veget FC GFC Regent A (HL3B) |
St 30.5.07 | 20:30 | ZAK | Hloubětínské srdce PFC Kodymka (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamec Marek | 10 | 7 |
Apeltauer Jiří | 2 | 0 |
Engel Jiří | 1 | 1 |
Faško Luboš | 4 | 0 |
Fejfar Jan | 6 | 0 |
Fiala Karel | 5 | 2 |
Kysela Zdeněk | 5 | 4 |
Mezera Tomáš | 1 | 0 |
Ondruš Petr | 7 | 5 |
Pepř Miroslav | 6 | 0 |
Petrák Jan | 4 | 1 |
Petráš Josef | 1 | 0 |
Škvor Jan | 11 | 4 |
Starý Milan | 10 | 0 |
Štulík Radek | 2 | 0 |
Tůma Daniel | 4 | 1 |
Urban Miloš | 5 | 3 |