Ne 15.4.07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Atomovej brouk B   (HL5I)
Ne 15.4.07 18:45 ZAK Debakl FC 100P FC   (HL6L)
Ne 15.4.07 20:00 ZAK Sedm andělů 1.FC Sokol Vysočany A   (HL3D)
Ne 3.6.07 15:00 DEKAN Marná snaha Corleone   (HL6I)
Ne 3.6.07 16:15 DEKAN Mord RFC Kapr tým 86 A   (HL5H)
Ne 3.6.07 17:30 DEKAN Zlatý tygr Traktor humus VET A   (VL2A)

23. 6. 07 11:15 P2 GTL A Terron AC Bozi B 11. 1:3 (0:0)
Utkání hrané ve slušném tempu a s minimem přerušení. V prvním poločase se oba celky teprve zastřelovaly a tak zvonily pouze tyče obou branek. Druhá půle byla z hlediska branek lepší. Hosté se ujali vedení, na což domácí zareagovali zvýšenou útočnou aktivitou. To sebou přineslo otevření obrany a v krátkém časovém úseku další dvě branky v síti. V poslední minutě se čestného úspěchu dočkali i domácí.
GTL A Terron AC Bozi B
Jaroslav Votípka – Zdeněk Chlebna, Vladimír Grešner, Michal Hurajčík, Zoltán Schneider, Petr Šimek, Sebastian Valmont vs Jan Petřík – Jiří Fiala, Ondřej Pilař, Štěpán Pilař, Petr Pokorný, Petr Zuran
60. Zdeněk Chlebna 52. Ondřej Pilař
55., 57. Jiří Fiala
9. 6. 07 15:00 ZAK Deportivo Estudiantil FC A GTL A 10. 2:4 (0:3)
V prvním poločase mělo více ze hry GTL, v tom druhém naopak bylo aktivnější Deportivo. Zbytečné chyby v obraně však domácím nedovolily uhrát lepší výsledek. Červená karta na straně hostí byla úplně zbytečná. Petr Němeček, Miloslav Smetana
Deportivo Estudiantil FC A GTL A
Julio Joaquin Armas Arciniega – Javier Dario Acosta Serrano, Fredy Ramon Alegre Nunez, Vladimir Aleman, Elio Abner Aparicio, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Rodrigo Portillo Yaluk, Omar Solares vs Petr Šimek – Martin Holas, Michal Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer, Jaroslav Votípka
35., 42. Jesus Castillo 3., 5. Jiří Ludvík
30. OG
55. Martin Holas
43. Zdeněk Šlehofer
2. 6. 07 15:00 P2 GTL A Demoliční četa 9. 1:5 (1:2)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu, jedna fotbalová akce střídala druhou. Hosty dovedl k vítězství autor hattricku Vencl, v závěru už odevzdané GTL ještě dvakrát inkasovalo.
GTL A Demoliční četa
Petr Šimek – Zdeněk Chlebna, Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, David Knirsch, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Miroslav Šeba vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Ilja Herain, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl
30. Jiří Ludvík 4., 27., 42. Tomáš Vencl
54. František Koďousek
56. Pavel Kerbl
26. 5. 07 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly GTL A 8. 2:3 (0:0)
Kvalitní zápas, ve velmi náročném teplém počasí. Hráči Bohemky ovládli úvod druhého poločasu, poté se ale zatáhli a začali bránit, což se jim nevyplatilo. Josef Klail, Tomáš Hettner
Bohemia Roztyly GTL A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Petr Šimek – Martin Holas, Michal Hurajčík, Miloš Hurajčík, Miroslav Šeba, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka
33. Jan Levý
35. Jan Šterner
34. Martin Holas
49. Lukáš Semirád
60. Michal Hurajčík
40. Miloš Hurajčík
19. 5. 07 15:00 ZAK GTL A Alkohol Tea FC 7. 0:3 (0:3)
Vše podstatné se událo v první půli a to konkrétně její druhé části, kdy v rozmezí 15-30 minuty Alkohol třikrát skóroval. Zasloužená výhra Alkoholu. Petr Jambor, Jan Pichl
GTL A Alkohol Tea FC
Petr Šimek – Vladimír Grešner, Miloš Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka vs Rudolf Thomas – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný
15. Zdeněk Roubal
27. Kamil Nezval
30. Martin Kyncl
12. 5. 07 13:45 ZAK Alej FK A GTL A 6. 1:4 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém každému celku patřil jeden poločas. Domácí dobře odehráli první půli, zejména z taktického hlediska. Po změně stran se obraz hry úplně změnil, hosté začali přesněji kombinovat a střílet branky. Zasloužené vítězství GTL.
Alej FK A GTL A
Tomáš Hendrych – Petr Beneš, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík vs Petr Šimek – Miroslav Bartoš, Vladimír Grešner, Martin Holas, Miloš Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka
21. Bedřich Horák 35. Miloš Hurajčík
44., 47. Jiří Ludvík
59. Jaroslav Votípka
28. 4. 07 15:00 P3 GTL A Pražská legie 2000 5. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl tým GTL v nástupu do 2.poločasu. Zápas odpískali náhradní rozhodčí Prček a Žák. Původní rozhodčí se dostavil po třiceti minutách od zahájení utkání.
GTL A Pražská legie 2000
Petr Šimek – Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer vs Milan Starý – Marek Adamec, Jiří Apeltauer, Jan Fejfar, Karel Fiala, Zdeněk Kysela, Jan Petrák, Jan Škvor
60. Marek Adamec
22. 4. 07 12:30 P1 Polnohospodár Praha GTL A 4. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla individuální akce Hurajčíka. Zdeněk Zárybnický, Miloslav Doležal
Polnohospodár Praha GTL A
Zdeněk Cerha – Jan Carda, Jan Cerha, Ladislav Kuběna, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl vs Petr Šimek – Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, Martin Kucbel, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer, Sebastian Valmont, Jaroslav Votípka
55. Michal Hurajčík
14. 4. 07 15:00 P2 GTL A Kliďas FC 3. 0:3 (0:1)
Vyhrálo mužstvo, které si dokázalo vytvořit šance a zároveň je také proměnit.

kapitán hostí: Kvalitní výkon rozhodčího, který byl během zápasu slovně napadán hráči GTL.

vedoucí týmu GTL: Rozhodčí nezná pravidla, ignoruje svého pomezního a směje se hráčům do očí. Brankář hostí zahrál mimo vápno rukou a pan rozhodčí zůstal úplně v klidu. Je to ostuda.
Radek Žoha, Tomáš Dobrý
GTL A Kliďas FC
Petr Šimek – Jan Brabec, Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, Martin Kucbel, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka vs Luboš Karas – Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Michal Heisig, Tomáš Karas, David Mudra, Roman Muras, Lukáš Ondraschek
11 Vladimír Grešner 21., 42. Michal Heisig
34. Lukáš Ondraschek
7. 4. 07 15:00 ZAK Jawa Team GTL A 2. 2:3 (1:1)
Velmi dobré utkání. Oba celky předváděly rychlý a bojovný fotbal.
Jawa Team GTL A
Petr Viesner – Jan Gerschon, David Horváth, Ladislav Machulka, Jan Mocek, Martin Palcr vs Petr Šimek – Miroslav Bartoš, Vladimír Grešner, Martin Holas, Miloš Hurajčík, Alexandros Koranis, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Sebastian Valmont
22., 48. Martin Palcr 18. Vladimír Grešner
47. Petr Šimek
49. Martin Holas
31. 3. 07 16:15 P1 GTL A Inter Ohradní 1. 2:0 (2:0)
Pohledné utkání z obou stran, GTL mělo od začátku mírně navrch. Zápas byl ovlivněn výkonem brankáře Interu. Jiří Ohainka, Ludvík Peřina
GTL A Inter Ohradní
Petr Šimek – Miroslav Bartoš, Michal Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Pavel Moravec, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka vs Petr Skalický – Stanislav Holiček, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek