Ne 6.5.07 15:00 DEKAN Marná snaha Praga Calcio CC   (HL6I)
Ne 6.5.07 16:15 DEKAN Mord RFC AG team   (HL5H)
Ne 6.5.07 17:30 DEKAN My Demínka A   (HL5G)
Ne 20.5.07 17:30 P1 Bez názvu Arabská   (HL4F)
Ne 20.5.07 18:45 P1 CSKA 2001 Hustec   (HL6L)
Ne 20.5.07 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Letná FC   (HL3B)

23. 6. 07 11:15 zzREPOR Polnohospodár Praha Alkohol Tea FC 11. 8:2 (6:1)
Delegovaný rozhodčí nedorazil, po dohodě obou mužstev pískal Zdeněk Cerha z Polnohospodáru. Alkohol byl již zachráněný a o nic mu nešlo, proto zřejmě dorazil pouze ve čtyřech do pole, což se nutně muselo projevit na hře i konečném výsledku.
Polnohospodár Praha Alkohol Tea FC
Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Zdeněk Roubal – Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Martin Soška
8., 50. Kamil Nezval
10. 6. 07 11:15 P2 Alkohol Tea FC Kliďas FC 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané, a až na konce 1.poločasu poklidné utkání, ve kterém Kliďas nedokázal využít širší lavičku. Ondřej Platil, Jiří Kučera
Alkohol Tea FC Kliďas FC
Rudolf Thomas – Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Luboš Karas – Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Tomáš Karas, Ferdinando Lorenzi, Michal Malinský, Martin Mládek, David Mudra, Lukáš Ondraschek, Martin Pecha
29. Kamil Nezval 56 Tomáš Václavík 25. Michal Heisig 30. Hynek Heisig
2. 6. 07 17:30 ZAK Jawa Team Alkohol Tea FC 9. 1:0 (0:0)
Jeden z povedených zápasů Hanspaulské ligy. Šance střídala šanci na obou stranách. Šťastnějším týmem se stalo mužstvo domácích. Martin Petřina
Jawa Team Alkohol Tea FC
Petr Viesner – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Martin Mansoor, Jan Mocek, Martin Palcr, Petr Šulák, Jaroslav Vysoký vs Martin Pochopin – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
50. Petr Šulák
26. 5. 07 11:15 zzPANK2 Alkohol Tea FC Inter Ohradní 8. 2:5 (0:3)
Rozhodčí nedorazil. Pískal nehrající hráč FC Alkohol Tea Kamil Nezval. Zasloužená výhra týmu Inter Ohradní. Utkání se odehrálo v klidném duchu. Na týmu FC Alkohol Tea bylo vidět, že škvárový terén nepatří k jejich nejoblíbenějším.
Alkohol Tea FC Inter Ohradní
Rudolf Thomas – Martin Kyncl, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška vs Petr Skalický – Jan Fiřt, Martin Horáček, Karel Lang, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
42. Martin Soška
49. Martin Pochopin
18., 36. Filip Turek
26. Jan Fiřt
28. Karel Lang
56. Vladimír Teplan
19. 5. 07 15:00 ZAK GTL A Alkohol Tea FC 7. 0:3 (0:3)
Vše podstatné se událo v první půli a to konkrétně její druhé části, kdy v rozmezí 15-30 minuty Alkohol třikrát skóroval. Zasloužená výhra Alkoholu. Petr Jambor, Jan Pichl
GTL A Alkohol Tea FC
Petr Šimek – Vladimír Grešner, Miloš Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka vs Rudolf Thomas – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný
15. Zdeněk Roubal
27. Kamil Nezval
30. Martin Kyncl
13. 5. 07 12:30 P1 Alkohol Tea FC Deportivo Estudiantil FC A 6. 1:3 (1:1)
Živelnost a temperament Jihoameričanů slavily úspěch. Na první gól ještě našli domácí odpověď a poločas skončil smírně. Po přestávce ale Deportivo strhlo vedení na svou stranu a výhru už nepustilo. Vít Pecka, Aleš Vašíček
Alkohol Tea FC Deportivo Estudiantil FC A
Martin Kříž – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vladimir Aleman, Elio Abner Aparicio, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Omar Solares
9. Martin Soška 8. Miguel Santiago Lasso Alvear
36. Leonardo Echeverria
41. Elio Abner Aparicio
5. 5. 07 13:45 P3 Alej FK A Alkohol Tea FC 2. 0:3 (0:1)
Pěkné utkání, Alkohol Tea byl lepším mužstvem, ač Alej bojovala až do konce, branka pro ni byla zakletá. Jindřich Šídlo
Alej FK A Alkohol Tea FC
Tomáš Hendrych – Bedřich Horák, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Kubík vs Martin Kříž – Martin Kyncl, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
9 Erich Kaderka 25. Tomáš Václavík
32., 59. Kamil Nezval
28. 4. 07 15:00 P2 Demoliční četa Alkohol Tea FC 5. 3:1 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Hráči týmu Demoliční četa se v první půli ujali vedení, které po přestávce navýšili. Vzápětí tým FC Alkohol tea vývoj zdramatizoval. V závěru však hráči Demoliční čety přidali pojistku a bylo rozhodnuto.
Demoliční četa Alkohol Tea FC
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Ilja Herain, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Václav Peterka, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Zdeněk Roubal – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Martin Soška, Tomáš Václavík
14. OG
37. František Koďousek
56. Zdeněk Najer
39. Martin Soška
21. 4. 07 13:45 TEMPO Alkohol Tea FC Bohemia Roztyly 4. 4:0 (1:0)
Bojovné utkání průměrné úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, těsně před přestávkou se však domácí ujali vedení. Po změně stran hosté neproměnili několik vyložených šancí, na jejich kopačkách se usadila nervozita a soupeř toho dokonale využil.
Alkohol Tea FC Bohemia Roztyly
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Petr Krákora – Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Marek Šterner, Petr Volf, Martin Zeman
27. Martin Pochopin
46. Martin Kyncl
47., 55. Tomáš Václavík
44. Dušan Mrozek
14. 4. 07 13:45 P1 Alkohol Tea FC Terron AC Bozi B 3. 3:6 (1:3)
Domácí stále dotahovali nepříznivý výsledek. Okolo čtyřicáté minuty hosté vstřelili tři slepené góly a bylo prakticky rozhodnuto. V zavěru se domácím podařilo snížit na 3:6 Miroslav Hyža
Alkohol Tea FC Terron AC Bozi B
Rudolf Thomas – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Jan Petřík – Peter Lehuta, Ondřej Pilař, Štěpán Pilař, Petr Pokorný, Milan Šebek, Martin Vacek
28. Martin Kyncl
34. Tomáš Václavík
53. Stanislav Slušný
6. Peter Lehuta
11., 23., 39., 40. Martin Vacek
38. Ondřej Pilař
31. 3. 07 10:00 zzZARUB Alkohol Tea FC Pražská legie 2000 1. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se ovšem domácí hned ujali vedení 2:0, snaživá Legie ale do přestávky stihla vyrovnat. Ve druhé půli se domácí dostali opět do vedení, které již nepustili. Aleš Krupička, Miloš Kysilka
Alkohol Tea FC Pražská legie 2000
Tomáš Václavík – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný vs Milan Starý – Marek Adamec, Karel Fiala, Zdeněk Kysela, Tomáš Mezera, Jan Škvor, Daniel Tůma