Po 3.9.07 18:15 zzCZU Fotballica Úterní hosté VET   (VL4B)
Po 3.9.07 19:30 zzCZU HS Praha Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Po 8.10.07 16:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP   (SVL1A)
Po 22.10.07 18:00 ZAK Cormoran FC Balabuška Old TJ   (VL3A)
Po 22.10.07 19:15 ZAK Klokan Perón club A Městská policie   (HL1A)
Po 22.10.07 20:30 ZAK Vojenské lesy Boston HS   (HL1A)

7. 12. 07 18:15 BECH Nemesis Gambrinus VH 11. 2:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání se spoustou gólových příležitostí, nicméně vynikly spíš kvality brankářů. Rozhodnutí přišlo koncem druhé půle, kdy Nemesis začali hrát a Gambrinus pouze bránit, což se mu v poslední minutě vymstilo. Oldřich Bílek, Petr Bílek
Nemesis Gambrinus VH
Karel Vyšata – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Robert Junek, Miroslav Muška, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman vs Michal Petráš – Jan Berger, Rostislav Kotas, Aleš Lexa, František Novák, Milan Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka
32., 60. Miroslav Muška 46 Miroslav Muška 6. František Novák 48. Aleš Lexa
23. 11. 07 20:15 P1 Gambrinus VH Megafloors.cz 10. 5:0 (2:0)
Vzhledem k tomu, že Megafloors hráli celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli, tak nebylo o výsledku od začátku pochyb. Utkání tak dominovala hra na bránu Megaflooru s občasnými brejky poražených. Petr Kubín, Tomáš Solar
Gambrinus VH Megafloors.cz
Michal Petráš – Rostislav Kotas, František Novák, Milan Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Michal PalkoskaPeter Brťka, Martin Prell, Jiří Šebesta, Richard Starý
4., 53. Jan Vladyka
19. Milan Novák
45. OG
47. Radek Smolík
12. 11. 07 18:15 ARIT Mastný tyče Gambrinus VH 9. 2:5 (1:2)
Tyče po celý zápas stahovaly náskok Gambrinusu, ale v závěru inkasovaly potvrzující góly a obrat se jim nepodařil.
Mastný tyče Gambrinus VH
Pavel Novotný – Jan Borovička, Salem Hebousse, Luboš Janatka, Josef Kučera, Petr Sedlák vs Michal Petráš – Jan Berger, Aleš Lexa, Milan Novák, František Novák ml., Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka
28. OG
42. Petr Sedlák
4., 53. Jan Berger
26. František Novák ml.
38. Martin Přáda
47. Jan Vladyka
6. 11. 07 18:15 zzNOVOB Gambrinus VH Inter Lotyšák B 8. 0:1 (0:0)
Výsledek utkání neodpovídá dění na hřišti. Gambrinus byl lepší, ale výborný brankář Džbánek v brance hostů vše pochytal. Nejvíce šancí měl z domácího celku Lexa, ale proměnit žádnou nedokázal. Vyhrál šťastnější. Dušan Melíšek
Gambrinus VH Inter Lotyšák B
Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Aleš Lexa, František Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda
38. Radek Sláma
24. 10. 07 18:00 ZAK Holosmetky FC A Gambrinus VH 7. 1:3 (1:0)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, v němž hráči Holosmetek začali lépe a získali vedení. Druhý poločas však patřil soupeři, který dvěma slepenými góly otočil vývoj zápasu, aby v závěru přidal ještě pojistku. Holosmetky své šance nevyužily.
Holosmetky FC A Gambrinus VH
Pavel Peterka – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher vs Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Rostislav Kotas, Aleš Lexa, František Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Radek Smolík, Jan Vladyka
24. Stanislav Hnát 41. Jakub Ondráček
44. Aleš Lexa
53. František Novák
15. 10. 07 17:00 ARIT Gambrinus VH Gepard AFC 6. 1:2 (1:2)
Velmi nervózní a tvrdé utkání se hrálo od začátku v rychlém tempu. Šance byly na obou stranách, ale zaslouženě vyhrál technicky o něco lepší Gepard. Tomáš Cipra, Michal Krušina
Gambrinus VH Gepard AFC
Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Rostislav Kotas, František Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Jan Vladyka vs Patrik Keseli – Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Karel Vohánka, Jan Zápotočný
26. Jakub Ondráček 4 Jiří Kadlčík 3. Bohumil Kotěšovský
25. Karel Vohánka
12. 10. 07 20:15 P2 Gambrinus VH Terron AC Bozi A 5. 4:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, dobré kvality, hraný v rychlém tempu. V utkání plném ostrých soubojů Gambrinus celý zápas dotahoval a v poslední minutě se mu podařilo srovnat skóre na konečných 4:4. Martin Tryml, Ondřej Kodr
Gambrinus VH Terron AC Bozi A
Michal Petráš – Milan Doruška, Rostislav Kotas, František Novák, Milan Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Ondřej Pilař, Lukáš Pulkert, Milan Šebek, Petr Zakouřil