Ne 23.9.07 13:45 P1 Young Boys Jílové Regulátor kyselosti   (HL8I)
Ne 23.9.07 15:00 P1 Mercl 1.HLC Rokoska   (HL5I)
Ne 23.9.07 16:15 P1 Benda OFC United clans   (HL3D)
Ne 23.9.07 17:30 P1 M - Bubo A Sparta Pankrác   (HL3D)
Ne 23.9.07 18:45 P1 Bedna 98 FC Stará dáma   (HL3A)
Ne 23.9.07 20:00 P1 Kulva PVC Úderka Žižkov junioři   (HL7J)

7. 12. 07 17:45 TEMPO Inter Lotyšák B Terron AC Bozi A 11. 5:1 (2:1)
Pohledné a velice slušně hrané utkání téměř bez faulů. O výsledku rozhodlo lepší proměňování šancí Inter Lotyšáku. Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
Inter Lotyšák B Terron AC Bozi A
Martin Džbánek – Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Josef Hora, Michal Vejvoda vs Jaroslav Bernát – Danilo Antić, Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek
7. Josef Hora
28., 55., 58. Aleš Hlaváček
31. Pavel Dvořák
12. Rostislav Charvát
23. 11. 07 20:15 P3 Terron AC Bozi A Suchdol sabres A 10. 7:2 (1:1)
Suchdol držel remízu až do 40.minuty, ale jeho snahu poté zmařili domácí nášupem 5 branek. Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Terron AC Bozi A Suchdol sabres A
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek, Lukáš Žoch vs Pavel Gregor – Karel Brigant, Martin Formánek, Jan Kotva, Jan Koutecký, Miroslav Procházka, Petr Vorel, Michal Zatrapa
40. Jan Koutecký
16. 11. 07 20:15 P2 Holosmetky FC A Terron AC Bozi A 9. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodli Bozi z brejku před koncem zápasu. Závěrečný tlak domácích vyrovnání nepřinesl.
Holosmetky FC A Terron AC Bozi A
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Lukáš Pulkert, Milan Šebek, Martin Vacek, Lukáš Žoch
33. Václav Socher 7. Rostislav Charvát
56. Bohumil Exner
9. 11. 07 20:15 P3 Terron AC Bozi A Restaurace U Pecků A 8. 3:4 (2:2)
Hosté vstoupili do utkání lépe a záhy se také ujali vedení 2:0. Domácí však ještě do poločasu dokázali srovnat. V druhém poločase měl mírnou převahu hostující Restaurant, kterou přetavil ve dvě branky Šádka během dvou minut. Terron dokázal již jen minutu před koncem snížit. Karel Kříž, Jan Cruz
Terron AC Bozi A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek, Petr Zakouřil, Lukáš Žoch, Petr Zuran vs David Šturma – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava
26., 28., 59. Rostislav Charvát 6., 51., 52. Martin Šádek
9. Pavel Strejček
26. 10. 07 20:15 P1 Gepard AFC Terron AC Bozi A 7. 7:2 (2:0)
Jednoznačný průběh. Jan Doseděl
Gepard AFC Terron AC Bozi A
Jan Strachan – Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Tomáš Kynčl, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Milan Smíšek, Karel Vohánka, Jan Zápotočný vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Ondřej Pilař, Milan Šebek
59. Milan Šebek
19. 10. 07 20:15 P1 Terron AC Bozi A Nemesis 6. 0:2 (0:1)
Utkání velmi kvalitní úrovně s mnoha šancemi na obou stranách. Zdeněk Pirochta, Dušan Melíšek
Terron AC Bozi A Nemesis
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Ondřej Pilař, Josef Průša, Milan Šebek vs Robert Petergáč – František Drbal, Miroslav Muška, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata
22. Martin Šiman
58. Miroslav Muška
12. 10. 07 20:15 P2 Gambrinus VH Terron AC Bozi A 5. 4:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, dobré kvality, hraný v rychlém tempu. V utkání plném ostrých soubojů Gambrinus celý zápas dotahoval a v poslední minutě se mu podařilo srovnat skóre na konečných 4:4. Martin Tryml, Ondřej Kodr
Gambrinus VH Terron AC Bozi A
Michal Petráš – Milan Doruška, Rostislav Kotas, František Novák, Milan Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Ondřej Pilař, Lukáš Pulkert, Milan Šebek, Petr Zakouřil
11., 31. Jan Frydrych
5. 10. 07 20:15 P1 Terron AC Bozi A Megafloors.cz 4. 2:4 (1:1)
Velmi fotbalové utkání. Hosté více zaměstnávali brankáře domácích a ten nemohl zachránit vše. Zvítězil tedy více aktivní tým. Josef Oplt
Terron AC Bozi A Megafloors.cz
Jaroslav Bernát – Danilo Antić, Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Ondřej Pilař, Lukáš Pulkert, Milan Šebek vs Milan SapíkPeter Brťka, Petr Hösl, Jiří Šebesta, Richard Starý, Marek Štefan
17. Bohumil Exner
53. Lukáš Pulkert
8. Jiří Šebesta
42. Marek Štefan
46. Peter Brťka
60. Richard Starý
21. 9. 07 20:15 P1 Folprecht 1.FC Terron AC Bozi A 3. 0:6 k.
Mužstvo Folprecht se nesešlo, kontumace ve prospěch Terronu. Jan Oplt
Folprecht 1.FC Terron AC Bozi A
vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Lukáš Pulkert, Milan Šebek, Martin Vacek, Petr Zakouřil
14. 9. 07 20:15 P3 Terron AC Bozi A Mastný tyče 2. 11:6 (5:1)
Zpočátku jednoznačné utkání. Po poločase hosté zápas zdramatizovali. Velice pohledný fotbal obou mužstev v čele s jejich nejlepšími hráči - Štěpánkem a Vackem. Miroslav Weiner, Evžen Trexler
Terron AC Bozi A Mastný tyče
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek, Martin Vacek, Petr Zakouřil vs Salem Hebousse – Ivan Hloušek, Pavel Novotný, Petr Sedlák, Jiří Sobíšek, Patrik Štěpánek, Petr Vrbovec