Ne 16.9.07 11:15 zzANG Protector 1320 FC Medicína   (HL5G)
Ne 16.9.07 12:30 zzANG Hrnčířský bubáci Šílené veverky   (HL8L)
Ne 16.9.07 13:45 zzANG Eukaryota 2.LKW F.C.K.   (HL5E)
Ne 16.9.07 15:00 zzANG Ivánci Sací komando Modřany   (HL8L)
Ne 16.9.07 16:15 zzANG J.R.Club B Kamarádi 1.FC   (HL7F)
Ne 16.9.07 17:30 zzANG MoKo 2.FC ONBLACK   (HL8L)

7. 12. 07 19:00 P3 Mastný tyče Holosmetky FC A 11. 0:7 (0:2)
Jednoznačné utkání v němž technicky vyspělejší FC Holosmetky jasně přehráli Mastný tyče, které neměly nikoho na střídání.
Mastný tyče Holosmetky FC A
Václav Kautský – Salem Hebousse, Martin Pech, Petr Sedlák, David Sobišek, Petr Vrbovec vs Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher
17 Salem Hebousse
24 David Sobišek
23. Marek Rokos
28., 47., 59. Václav Socher
35. Stanislav Hnát
37., 52. Lukáš Chlumský
21. 11. 07 20:15 P1 Holosmetky FC A Inter Lotyšák B 10. 3:3 (3:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli domácí dobře bránili a z rychlých protiútoků si vytvořili tříbrankový náskok. Po přestávce začali dávat hosté branky a v závěru dosáhli na vyrovnání.
Holosmetky FC A Inter Lotyšák B
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos vs Vojtěch Engelmann – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Aleš Hlaváček, Radek Sláma
16. Michal Černoch
23. Václav Bellada
30. Marek Rokos
39. Vojtěch Engelmann
55., 59. Aleš Hlaváček
16. 11. 07 20:15 P2 Holosmetky FC A Terron AC Bozi A 9. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodli Bozi z brejku před koncem zápasu. Závěrečný tlak domácích vyrovnání nepřinesl.
Holosmetky FC A Terron AC Bozi A
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher vs Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Lukáš Pulkert, Milan Šebek, Martin Vacek, Lukáš Žoch
33. Václav Socher 7. Rostislav Charvát
56. Bohumil Exner
6. 11. 07 17:00 BECH Gepard AFC Holosmetky FC A 8. 5:2 (1:1)
Týmová kvalita Gepardů se projevila až postupem času. Ve druhé půli již nebylo o vítězi zápasu pohyb. Martin Pác, Daniel Veselý
Gepard AFC Holosmetky FC A
Patrik Keseli – Martin Ganaj, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Jiří Musil, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka vs Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher
27., 39. Karel Vohánka
33., 55. Martin Ganaj
36. Petr Rosenkranz
25. OG
43. Václav Socher
24. 10. 07 18:00 ZAK Holosmetky FC A Gambrinus VH 7. 1:3 (1:0)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, v němž hráči Holosmetek začali lépe a získali vedení. Druhý poločas však patřil soupeři, který dvěma slepenými góly otočil vývoj zápasu, aby v závěru přidal ještě pojistku. Holosmetky své šance nevyužily.
Holosmetky FC A Gambrinus VH
Pavel Peterka – Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher vs Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Rostislav Kotas, Aleš Lexa, František Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Radek Smolík, Jan Vladyka
24. Stanislav Hnát 41. Jakub Ondráček
44. Aleš Lexa
53. František Novák
17. 10. 07 19:30 DEKAN Folprecht 1.FC Holosmetky FC A 6. 4:7 (1:5)
Od začátku jednoznačné utkání. Holosmetky zužitkovali své šance v úvodu a pak už se hrálo pod jejich taktovkou. Roman Frasz, Martin Mlynář
Folprecht 1.FC Holosmetky FC A
Petr Nováček – Robert Benda, Michal Gabriška, Tomáš Petrach, Michael Renger, Tomáš Turek, David Vrána vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher
45. Štěpán Karlík
12. 10. 07 19:00 P1 Holosmetky FC A Akta - rez 5. 1:1 (1:0)
Velmi kvalitní utkání po celozápasovém tempu a šancích na obou stranách je remíza zasloužená. Jan Oplt
Holosmetky FC A Akta - rez
Pavel Peterka – Václav Bellada, Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher vs Ladislav Jančí – Miroslav Bašta, Jiří Hanáček, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal
12. Václav Socher 30 Václav Socher 55. Petr Michal
26. 9. 07 19:30 HANSP Suchdol sabres A Holosmetky FC A 4. 6:2 (3:2)
Pohledné utkání, kterému by více slušela remíza. Výsledek zápasu neodpovídá jeho průběhu. Hráno v poklidném tempu. Alexandr Ščiklin, Vít Zukal
Suchdol sabres A Holosmetky FC A
Miroslav Maštera – Pavel Dočekal, Martin Formánek, Ondřej Hrabě , Jan Koutecký, Petr Vorel, Michal Zatrapa vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Václav Bellada, Michal Černoch, Lukáš Chlumský, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher
6., 14., 51. Petr Vorel
19. Martin Formánek
55. Ondřej Hrabě
56. Pavel Dočekal
1. Michal Černoch
27. Václav Socher
19. 9. 07 20:30 HRAB1 Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 3. 4:4 (2:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Milan Průša, Jan Svoboda
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Václav Bellada, Michal Černoch, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher vs David Šturma – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Vít Pecka, Martin Šádek, Adam Střecha
15., 30., 32. Václav Bellada
51. Patrik Laibl
44 Václav Bellada 7., 9. Jiří Novák
11. Martin Šádek
55. Vít Pecka
14. 9. 07 20:15 P2 Nemesis Holosmetky FC A 2. 2:9 (1:2)
Jednoznačný zápas, i když ze začátku to tak nevypadalo, rozhodl čtvrtý gól ve 39. minutě.
Nemesis Holosmetky FC A
Karel Vyšata – David Bimka, František Drbal, Robert Junek, Jan Průša, Martin Průša, Michal Šich vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher
28. Jan Průša
50. Martin Průša
14., 41., 57., 58. Václav Socher
24., 54. Marek Rokos
33., 45. Stanislav Hnát
39. Jaroslav Bellada
7. 9. 07 20:45 DEKAN Holosmetky FC A Megafloors.cz 1. 1:0 (1:0)
Neuveden!! Martin Vyroubal, Jan Cruz
Holosmetky FC A Megafloors.cz
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Marek Rokos vs Milan Sapík – Peter Brťka, Ivan Habrun, Petr Hösl, Ondřej Maršák, Jan Moudřík, Michal Palkoska, Jiří Šebesta, Marek Štefan