9. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 25:35 8

Út 11.9.07 16:45 zzNKBE Wyllitým Perpetis   (HL8E)
Út 11.9.07 18:00 zzNKBE Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Čt 20.9.07 16:30 zzNKBE Homogen 1.FC A Ontosport   (HL5C)
Čt 20.9.07 17:45 zzNKBE SG Sumci Žižkov Speciál jedna   (VL3C)
Čt 4.10.07 17:00 BECH Rokoska VET A PH Servis   (VL2B)
Čt 4.10.07 18:15 BECH Kulišáci CF Letná FC   (HL3B)

10. 12. 07 20:15 P2 Po Útlumu 06 Cormoran FC 11. 3:3 (2:1)
Skóre otevřeli už ve 3.minutě hráči Cormoranu a teprve poté se probudil jejich soupeř a začal hrát. Po většinu první půle byli Po útlumu lepším týmem a podařilo se jim otočit vývoj. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale otočit skóre se pro změnu podařilo hostům. Poslední slovo však měl domácí Polívka, když upravil na konečných 3:3.
Po Útlumu 06 Cormoran FC
Jiří Dohnal – Jan Harazím, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Vaněček, Roman Veselý, Martin Závorka vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
13. Roman Veselý
18. Petr Vaněček
47. Milan Polívka
3., 41. Daniel Los
33. František Vomáčka
3. 12. 07 18:15 zzNOVOB Cormoran FC Napajedla SK 10. 6:0 (2:0)
Zápas se hrál jednoznačně ve prospěch Cormoranu. Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík
Cormoran FC Napajedla SK
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, Martin Vosátka vs Petr Černý – Stanislav Fryč, Rudolf Hamouz, Petr Janek, Josef Majer, Robin Náse, Pavel Švehla
3. Karel Bureš
14., 44., 54. Roman Heinz
52. Martin Duchek
58. Daniel Los
19. 11. 07 19:15 ZAK Gambrinus VH VET Cormoran FC 9. 4:1 (3:0)
Gambrinus byl lepší ve všech směrech a otázkou bylo jen kolik nastřílí branek. Cormorán se v závěru dočkal čestného úspěchu.
Gambrinus VH VET Cormoran FC
Michal Petráš – Pavel Chuděj, Ladislav Jacko, Josef Kůs, Jiří Levý, František Novák, Milan Novák, Zdeněk Tichý, Václav Vojta vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
16., 22. Václav Vojta
26. František Novák
60. Ladislav Jacko
55. Roman Heinz
12. 11. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Kent 8. 5:0 (3:0)
V utkání byl Cormorán nápaditějším a hlavně produktivnějším týmem, čímž si došel v poklidu pro vítězství. Jan Goll, Josef Kotouč
Cormoran FC Kent
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka vs Jaroslav Pilecký – Antonín Hálek, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür
9., 18. Roman Heinz
14. Martin Vosátka
56., 59. Karel Bureš
5. 11. 07 19:15 ZAK Kulišáci CF VET Cormoran FC 7. 2:2 (1:0)
Velmi pohledné utkání, plné technických akcí. Domácí dvakrát vedli, hostům se podařilo dvakrát vyrovnat. Zasloužená dělba bodů. Jan Strachan, Eugen Klíma
Kulišáci CF VET Cormoran FC
Jiří Sýkora – Petr Cichra, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Richard Slaměník, Václav Suda, Vlastimil Tvrdík, Adam Veselý, Petr Vyhnal vs Svatopluk Kallista – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
15. Petr Cichra
50. Roman Kříž
33. Martin Duchek
58. Karel Bureš
22. 10. 07 18:00 ZAK Cormoran FC Balabuška Old TJ 6. 1:1 (1:0)
Velice vyrovnaný zápas, ve kterém se body spravedlivě dělily.
Cormoran FC Balabuška Old TJ
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka
25. Karel Bureš 35. Ivo Koranda
15. 10. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Zachovalí 5. 0:3 (0:2)
Pěkný zápas ve svižném tempu s převahou hostů, kteří slavili větší úspěch v koncovce. Jan Vích
Cormoran FC Zachovalí
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Jan Libjak – Marek Bičík, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Martin Jašminský, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup
4. Marek Bičík
8., 59. Tomáš Soukup
3. 10. 07 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Cormoran FC 4. 6:0 (0:0)
Anton využil fyzické převahy v druhém poločase. Martin Zeljak, Robert Zeljak
Anton aus Tirol Cormoran FC
Leoš Zeman – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Martin Velemínský vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka
31., 48., 58. Richard Klípa
39., 52. Petr Tůma
47. Svatopluk Samler
26. 9. 07 19:30 DEKAN Cormoran FC 1.FC RUM 3. 3:1 (0:0)
Pohledné a bojovné utkání. Tým 1. FC RUM měl v prvním poločase převahu i šance, branka však nepadla. Hned po změně stran hráči Cormoranu vstřelili dvě rychlé branky a brzy přidali ještě jednu a bylo rozhodnuto. Hosté potom přidali čestný gól.
Cormoran FC 1.FC RUM
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Zdeněk Vojáček – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Josef Velán
31. Roman Heinz
33. Jiří Vacík
40. František Vomáčka
47. Pavel Borovička
17. 9. 07 18:00 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A Cormoran FC 2. 0:4 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání v podání obou týmů. Zvítězil fotbalovější tým Cormorán, který dlouho nemohl zúročit svoji převahu. Po vstřelení prvního gólu dominoval na hřišti už jen vítězný tým. Tomáš Kůtek, Karel Janďourek
Viktoria Bítovská VET A Cormoran FC
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada vs Svatopluk Kallista – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
49., 51. Roman Heinz
53. Josef Kurka
55. František Vomáčka
10. 9. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Starý krysy FC 1. 0:1 (0:0)
Zápas se odehrál bez jakéhokoliv rozhodčího! Nikdo nepřišel a tedy ani nemohl pískat. Vyrovnaný zápas rozhodla ve druhé půli jedna branka.