Po 26.11.07 20:15 P3 Boston HS HS Praha   (HL1A)

30. 11. 07 19:00 P3 G.I.C La Plate de Cünde Bar Krušovice 11. 6:2 (2:1)
Krušovice se počínaly lehkovážně v obraně, což rozhodlo o jejich jasné porážce.
Dušan Melíšek – Jakub Cingel, Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Robert Káža – Vladimír Forejt, Michal Novák, Jiří Porada, Ladislav Rech, Jan Sekanina
49. Dušan Melíšek
27. Vladimír Forejt
52. Jiří Porada
16. 11. 07 20:15 P3 Borussia Dortšpunt A G.I.C La Plate de Cünde 10. 2:6 (0:2)
Bez střídání hrající domácí vydrželi s čistým kontem až do dvacáté minuty. Pak ovšem tempo kombinačně a rychlostně vybavenějších hostů již nestíhali. Řádila především dvojice Strouhal a Pecha, a tak jediné v čem byli domácí aktivnější bylo žvanění se sudím. Především hráč Vojáček by měl raději trochu potrénovat, než neustále diskutovat.
Borussia Dortšpunt A G.I.C La Plate de Cünde
Juraj Vraniak – Ladislav Ježek, Jan Šrepl, Peter Tkáč, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
48. Ladislav Ježek
55. Michal Vojáček
20., 47., 52. Jan Strouhal
23., 40. Miroslav Pecka
49. Ondřej Holub
9. 11. 07 20:45 HANSP G.I.C La Plate de Cünde Typos FC 9. 4:1 (2:0)
Utkání bylo zpočátku vyrovnané. Během prvního poločasu získalo převahu La Plate a zápas nakonec ovládlo.
G.I.C La Plate de Cünde Typos FC
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Stanislav Hubený – Josef Fresl, Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Michal Marek, Martin Sekvard, František Smrčka, Filip Trnka, Vojtěch Valtr
26., 40. Martin Strouhal
27. Miroslav Pecka
47. Ondřej Holub
58. Martin Sekvard
31. 10. 07 20:30 HRAB3 J.R.Club A G.I.C La Plate de Cünde 8. 2:2 (2:0)
Infarktový duel, hosté vyrovnali až v samém závěru. Lukáš Carboch, Vasyl Tomyshch
J.R.Club A G.I.C La Plate de Cünde
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Lukáš Závodský vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
10. Lukáš Závodský
11. David Mička
26 Aleš Mička 46. Ondřej Holub
57. Miroslav Pecka
26. 10. 07 18:15 BECH Růžoví delfínci 97,2 G.I.C La Plate de Cünde 7. 2:7 (2:2)
Do poločasu vyrovnané utkání. Ve druhé půli se projevila jednoznačná převaha vítěze. David Kácl, Tomáš Kordač
Růžoví delfínci 97,2 G.I.C La Plate de Cünde
Pavel Bronec – Petr Deršák, Jan Hala, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
8. Lukáš Merta
21. Petr Deršák
18., 40., 58. Ondřej Holub
20. Jan Strouhal
41., 43. Tomáš Kaňka
49. Miroslav Pecka
17. 10. 07 20:30 HRAB1 G.I.C La Plate de Cünde Oratoř Kobylisy 6. 3:2 (1:0)
Rychlé a technické utkání s nervózním průběhem. Mírnou převahu měli domácí. Ladislav Pauch, Vladimír Kubín
G.I.C La Plate de Cünde Oratoř Kobylisy
Dušan Melíšek – Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, Miroslav Tipta, Petr Urban
4., 56. Jan Strouhal
54. Ondřej Holub
53. Pavel Hlaváček
60. Michal Dušek
10. 10. 07 19:15 HRAB3 Hučák PI FC G.I.C La Plate de Cünde 5. 1:3 (0:0)
Vcelku slušně hrané utkání, kde rozhodla vyšší střelecká potence, ale hlavně přesnost hráčů týmu G.I.C La Plate de Cünde. Pavel Živný
Hučák PI FC G.I.C La Plate de Cünde
Vladislav Dykast – Pavel Halva, Lubor Hanuš, Josef Holomek, Vojtěch Holomek, Tomáš Janeček, Martin Lafek, Petr Pištěk vs Dušan Melíšek – Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
50. Petr Pištěk 9 Pavel Halva 32. Martin Strouhal
44. Ondřej Holub
48. Miroslav Pecka
5. 10. 07 18:00 ZAK G.I.C La Plate de Cünde Hell´s boys 4. 1:3 (0:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu. GIC bylo o poznání fotbalovější a technicky vyspělejším týmem a mělo po celé utkání výraznou převahu, kterou však nedokázalo brankově využít. Naopak jeho hráči zapomínali na obranu, a tak hosté z rychlých brejků trestali. Červená karta byla udělena odpočívajícímu hráči Vackovi, který neunesl odpískaný faul hráče Nykla před vlastní lavičkou a v přerušené hře úmyslně hodil míč právě do vstávajícího Nykla. Josef Datko, Martin Dudek
G.I.C La Plate de Cünde Hell´s boys
Dušan Melíšek – Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Karel Baško – Zdeněk Heller, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
55. Jan Strouhal 35 Karel Vacek 14., 45., 54. Václav Nykl 35. Václav Nykl
21. 9. 07 20:45 HANSP Gumídci Méďové FC G.I.C La Plate de Cünde 3. 4:11 (2:4)
Velmi slušně odehrané utkání, v duchu fair-play. Obě mužstva byla technicky vybavena a byla radost se na ně dívat. G.I.C. vyhráli zaslouženě, ale výše skóre je pro tým Gumídků až příliš krutá. Bylo vidět že hráči La Plate se fotbalem baví a hrají ho pro diváky. Jan Vondra, Milan Bradáč
Gumídci Méďové FC G.I.C La Plate de Cünde
Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek