8. Borussia Dortšpunt A 11 4 0 7 24:30 8
9. Růžoví delfínci 97,2 11 2 2 7 22:37 6

Út 25.9.07 16:30 zzBALK Zelená liška TJ SUP A Orion Praha SK SUP   (SVL1A)
Út 25.9.07 17:45 zzBALK Úterní hosté Ski FC A Městská policie   (HL1A)
Po 26.11.07 19:00 P1 Vibromax 1985 juniorka Berger club   (VL4B)
Po 26.11.07 20:15 P1 S.N.F. A Městská policie   (HL1A)

30. 11. 07 18:15 DEKAN Růžoví delfínci 97,2 Bratři v triku 11. 1:3 (0:2)
Bratři v triku byli lepším týmem i když hráli bez střídání. Růžoví delfínci se nedostali do vyložené šance, ale přesto nakonec vsítili korigující gól. Tomáš Havlín, Pavel Vachuda
Růžoví delfínci 97,2 Bratři v triku
Petr Deršák – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Jan Hala, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Jiří Zíka – Michal Bocek, Tomáš Könic, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
60. Roman Kabele 4., 58. Ondrej Vajda
27. Petr Šátek
17. 11. 07 08:45 STOD Bar Krušovice Růžoví delfínci 97,2 10. 1:1 (0:1)
I přes nepříznivý terén velmi pohledné utkání. Bar byl fotbalovější, přesto je remíza spravedlivá. Petr Adam, Martin Kavalír
Bar Krušovice Růžoví delfínci 97,2
Robert Káža – Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Ladislav Rech vs Pavel Bronec – Jan Hala, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
33. Vladimír Forejt 28. Jiří Vrzal
9. 11. 07 17:45 TEMPO Růžoví delfínci 97,2 Borussia Dortšpunt A 9. 3:7 (2:2)
Utkání mělo zajímavý průběh. V prvním poločase dvakrát vedli domácí Delfínci, ale hosté dokázali v poslední minutě prvního dějství vyrovnat. Po změně stran již byli na ploše jasnými pány, dobrý výkon podpořili přesnou střelbou a došli si pro vysokou výhru.
Růžoví delfínci 97,2 Borussia Dortšpunt A
Petr Deršák – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Jan Hala, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach vs Pavel Kříž – Jan Berger, Karel Holoubek, Ladislav Ježek, Peter Lipták, Roman Macík, Libor Petrů, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
4., 42. Roman Kabele
29. Dušan Merta
19., 35., 40. Karel Holoubek
30. Peter Lipták
31., 54. Ondřej Vachulka
59. Roman Macík
2. 11. 07 19:30 HANSP Typos FC Růžoví delfínci 97,2 8. 4:1 (2:1)
Typos se od začátku utkání prezentoval dobrým presingem a precizní obranou, takže přes inkasovaný gól, první poločas kontroloval hru. Ve druhé půli jim trochu došel dech a Růžoví delfínci, kteří otočli sparťanské dresy neruby, takže byli skutečně růžoví, srovnali hru. Ovčem výsledkově jim to nic nepřineslo. Jan Přibil, Jiří Čapek
Typos FC Růžoví delfínci 97,2
Stanislav Hubený – Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Michal Marek, Martin Štolba, Filip Trnka, Milan Uhmann, Jan Vokurka vs Pavel Bronec – Emil Danihelka, Petr Deršák, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
8. Michal Frýdl
20. Filip Trnka
45. Milan Uhmann
45. OG
57 Michal Marek 29. Jan Tumpach 48. Tomáš Lavička
55. Petr Deršák
26. 10. 07 18:15 BECH Růžoví delfínci 97,2 G.I.C La Plate de Cünde 7. 2:7 (2:2)
Do poločasu vyrovnané utkání. Ve druhé půli se projevila jednoznačná převaha vítěze. David Kácl, Tomáš Kordač
Růžoví delfínci 97,2 G.I.C La Plate de Cünde
Pavel Bronec – Petr Deršák, Jan Hala, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Tomáš Kaňka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
8. Lukáš Merta
21. Petr Deršák
18., 40., 58. Ondřej Holub
20. Jan Strouhal
41., 43. Tomáš Kaňka
49. Miroslav Pecka
20. 10. 07 10:00 zzPANK2 J.R.Club A Růžoví delfínci 97,2 6. 6:2 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání, domácí celek po prvním vstřeleném gólu třímal otěže utkání pevně ve svých rukou a Delfínky nepouštěli do žádných vážnějších šancí. Po páté obdržené brance hřiště opustil hostující gólman (psychicky to nevydržel) a zbytek zápasu tak dochytal jeden z obránců. Bedřich Šťastný, Milan Svoboda
J.R.Club A Růžoví delfínci 97,2
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Lukáš Závodský vs Petr Deršák – Pavel Bronec, Jan Hala, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal
6., 54., 55. David Mička
20., 37. Lukáš Závodský
23. Oldřich Makovský
40. Dušan Merta
59. Jiří Vrzal
12. 10. 07 18:00 ZAK Oratoř Kobylisy Růžoví delfínci 97,2 5. 4:1 (1:0)
Utkání výborné úrovně, které zaslouženě vyhrál ten o něco lepší. Tomáš Majdl, Martin Zíka
Oratoř Kobylisy Růžoví delfínci 97,2
Slavomír Giertli – Michal Dušek, Petr Janda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Roman Zelenka – Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
20. Petr Urban
37. David Mikeš
46. Michal Dušek
56. Jiří Přeučil
58. Dušan Merta
5. 10. 07 19:00 P2 Růžoví delfínci 97,2 Hučák PI FC 4. 6:0 k.
Hosté se nedostavili k utkání v počtu umožňujícím zahájení hry. Roman Bačák, Jan Dryák
Růžoví delfínci 97,2 Hučák PI FC
Roman Zelenka – Pavel Bronec, Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Vladislav Dykast – Josef Holomek, Martin Lafek, Petr Pištěk
30. 9. 07 16:15 HANSP Stará garda Růžoví delfínci 97,2 1. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání  velmi dobré úrovně s množstvím šancí. Stanislav Mareš, Miroslav Pojer
Stará garda Růžoví delfínci 97,2
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Martin Dražan, Tomáš Geist, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Thomas Šoltys, Jan Turínek, Petr Turínek vs Roman Zelenka – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
27., 30. Thomas Šoltys 4. Jiří Vrzal
14. OG
21. 9. 07 18:00 ZAK Hell´s boys Růžoví delfínci 97,2 3. 1:2 (0:2)
Rychlé technické utkání, s obvyklým průběhem hry. Poražený celek útočil a tvořil hru, zatímco vítěz dával góly. Vratislav Kracman, Jindřich Hlaváček
Hell´s boys Růžoví delfínci 97,2
David Tonka – Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Roman Zelenka – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
40. Zdeněk Janoušek 12. Jiří Vrzal
15. Petr Deršák
14. 9. 07 18:00 zzPANK1 Růžoví delfínci 97,2 Gumídci Méďové FC 2. 1:2 (1:1)
Utkání dobré úrovně, ve kterém měli míč častěji Gumídci. Branky v první půli padly ihned po sobě. Jinak se bojovalo ve středu pole. Ve druhé půli oba týmy zbytečně přiostřily hru a docházelo ke slovním přestřelkám. Zápas nakonec rozhodla branka z 51. minuty a další šance Delfínků již končily pouze střelbou mimo. Viktor Kassl, Pavel Vošahlík
Růžoví delfínci 97,2 Gumídci Méďové FC
Roman Zelenka – Pavel Bronec, Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Lukáš Merta, Jan Tumpach vs Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček