Ne 18.11.07 13:45 P1 Caroil Ya Basta! A   (HL8P)
Ne 18.11.07 15:00 P1 Hustec Mercl 1.HLC   (HL5I)
Ne 18.11.07 16:15 P1 Albuquerque tuplaks Noťa FC   (HL8O)
Ne 18.11.07 17:30 P1 M - Bubo A Oranjes 04 FC   (HL3D)
Ne 18.11.07 18:45 P1 Bába FC VŠSK MFF UK D   (HL5A)
Ne 18.11.07 20:00 P1 Ukradený širáci Saens 1.FC A   (HL5E)

10. 12. 07 19:15 HRAB2 Napajedla SK Balabuška Old TJ 11. 0:6 k.
Tým SK Napajedla se nedostavil k utkání.
Napajedla SK Balabuška Old TJ
vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Ivo Koranda, Richard Lottring, Roman Truneček
3. 12. 07 17:00 zzNOVOB Balabuška Old TJ Gambrinus VH VET 10. 0:3 (0:1)
Gambrinus měl navrch po celý zápas. Utkání se hrálo za vydatného deště se sněhem. Miroslav Ševčík, Petr Nezbeda
Balabuška Old TJ Gambrinus VH VET
Miloš Spurný – Jan Čech, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Petr Rohun, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Michal Petráš – Pavel Chuděj, Ladislav Jacko, Josef Kůs, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Zdeněk Tichý, Václav Vojta
24. Milan Novák
48., 57. Václav Vojta
19. 11. 07 19:15 HRAB1 Kent Balabuška Old TJ 9. 3:1 (0:0)
Utkání, kde fotbal neměl logiku. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná a pomalí útočníci se neprosadili. Na začátku 2.poločasu ovládli hru hráči Balabušky. Po náhodném vyrovnávacím gólu se ale přestali soustředit na hru a z brejku a z penalty dostali další dva góly a bylo rozhodnuto. Petr Tichý, Pavel Tichý
Kent Balabuška Old TJ
Jaroslav Liška – Petr Klement, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pilecký, Bedřich Šonka, Václav Thür vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka
45. Vojtěch Mráz
49. Václav Thür
59. Jiří Kordovský
36. Ivo Koranda
13. 11. 07 18:15 BECH Balabuška Old TJ Kulišáci CF VET 8. 0:1 (0:1)
Pohledné utkání se šancemi na obou stranách, plné nasazení a pěkných zákroků brankářů. O výhře hostů rozhodla střela kapitána Kříže po rohovém kopu. Michal Válek, Petr Köppel
Balabuška Old TJ Kulišáci CF VET
Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Petr Rohun, Petr Vařeka vs Petr Vyhnal – Petr Cichra, David Kácl, Roman Kříž, Miroslav Rejmon, Jiří Sýkora, Vlastimil Tvrdík, Adam Veselý
13. Roman Kříž
5. 11. 07 19:15 HRAB2 Balabuška Old TJ Zachovalí 7. 0:0 (0:0)
Oba týmy celky si vytvořily několik brankových přílěžitostí a to zejména ve druhém poločase, ale ani jedna z nich nebyla využita. Vyrovnané utkání. Martin Zeman, Ondřej Pohan
Balabuška Old TJ Zachovalí
Miloš SpurnýJan Čech, Martin Fried, Ivo Koranda, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Tomáš Soukup
22. 10. 07 18:00 ZAK Cormoran FC Balabuška Old TJ 6. 1:1 (1:0)
Velice vyrovnaný zápas, ve kterém se body spravedlivě dělily.
Cormoran FC Balabuška Old TJ
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka
25. Karel Bureš 35. Ivo Koranda
15. 10. 07 18:00 HRAB3 Balabuška Old TJ Anton aus Tirol 5. 2:1 (2:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Výsledek se zrodil na konci prvního poločasu a tým domácích pak výsledek s přehledem kontroloval. Nikdo z jednotlivců nevyčníval výkonem nad ostatní. Boris Kopečný
Balabuška Old TJ Anton aus Tirol
Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Mojmír Mikuláš – Stanislav Futera, Milan Husák, Jiří Kopecký, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Pavel Voráček
24. Ivo Koranda
29. Tomáš Sýkora
25. Jiří Kopecký 55. Mojmír Mikuláš
3. 10. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Balabuška Old TJ 4. 3:4 (0:2)
Balabuška byla celou dobu lepším týmem. Za stavu 2:0 ale usnula na vavřínech, což Rumaři potrestali a vyrovnali. Závěr ovšem lépe psychicky zvládli hosté a strhli vítězství na svou stranu. Zápas pokazila pouze zbytečná rozepře v závěru, která byla ohodnocena žlutou kartou. Jan Kalaš, Jaroslav Dejl
1.FC RUM Balabuška Old TJ
Karel Vodochodský – Václav Choura, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Miloš Spurný – Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka
34. Petr Hradecký
41. Jiří Kaliba
58. Josef Velán
54 Zdeněk Vojáček 13., 50. Ivo Koranda
24. Tomáš Sýkora
48. Petr Vařeka
24. 9. 07 20:30 HRAB3 Balabuška Old TJ Viktoria Bítovská VET A 3. 0:2 (0:2)
V úvodu byla aktivnější Balabuška, ale domácí zapomínali na zadní vrátka, a tak poté co přežili první brejk, z druhého inkasovali, když přesnou patou skóroval Choura. Balabuška byla i nadále aktivní a v některých chvílích se hrálo pouze před brankou hostů. 2 minuty před koncem prvního poločasu zahráli hosté perfektně autové vhazování a Gryc do opuštěné branky skóroval podruhé. Ve druhé půli tlak Balabušky sílil, ale s šancemi si hosté poradili, když je držela dobrá obrana a perfektní gólman, který s přehledem sbíral vysoké balóny a pomáhal tak obraně.
Balabuška Old TJ Viktoria Bítovská VET A
Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Jan Janata, Richard Lottring, Petr Plášil, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada
15 Richard Lottring 8. Jan Choura
28. Zdeněk Gryc
17. 9. 07 19:15 HRAB2 Starý krysy FC Balabuška Old TJ 2. 0:2 (0:0)
Důrazné střetnutí, které svojí kvalitou a nasazením výrazně převyšovalo 3.veteránskou ligu. Výborné výkony obou gólmanů, ale šťastnější byla nakonec Balabuška. Karel Janďourek, Ondřej Jedlička
Starý krysy FC Balabuška Old TJ
Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka
43. Martin Fried
58. Jan Čech
10. 9. 07 19:15 HRAB3 Balabuška Old TJ Po Útlumu 06 1. 2:1 (1:1)
Parádní utkání, zdobené nasazením, ale i fotbalovostí obou týmů. Kvalita převýšila úroveň soutěže.