Pá 14.9.07 18:00 zzPANK1 Růžoví delfínci 97,2 Gumídci Méďové FC   (HL4C)
St 17.10.07 19:30 DEKAN Folprecht 1.FC Holosmetky FC A   (HL2A)
St 17.10.07 20:45 DEKAN Traktor humus B Útlum   (HL6C)
Pá 23.11.07 17:00 DEKAN 10 Megabite Pivnice U Zpěváčků   (HL8H)
Pá 23.11.07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Dřeváci   (VL3B)

10. 12. 07 19:15 HRAB1 Starý krysy FC Anton aus Tirol 11. 2:0 (2:0)
Martin Mlynář – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Svatopluk Samler – Stanislav Futera, Milan Husák, Richard Klípa, Zdeněk Korch, Petr Tůma, Pavel Voráček
6. Jiří Svoboda
11. Roman Frasz
5. 12. 07 17:00 DEKAN 1.FC RUM Starý krysy FC 10. 5:5 (1:2)
V utkání byla vidět ohromná bojovnost obou týmů, která byla v rámci fair play. Kromě drobného incidentu ve 42.minutě se hrál pohledný fotbal se spoustou gólů.
1.FC RUM Starý krysy FC
Karel Vodochodský – Pavel Borovička, Jiří Kaliba, David Michajlov, Vladimír Mrázek, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Martin Mlynář, Pavel Vošahlík
28. Pavel Borovička
33., 47. Jiří Kaliba
36., 53. Josef Velán
42 Josef Velán 1. Petr Kadeřábek
14., 33. Roman Frasz
39., 50. Viktor Kassl
19. 11. 07 18:00 HRAB3 Starý krysy FC Viktoria Bítovská VET A 9. 2:1 (2:1)
Na namrzlém terénu se hrálo vyrovnané utkání. Krysy šly do vedení kuriózním gólem z půlky hřiště, když gólman podcenil centr, který skončil v bráně. Choura z penalty jen snížil. Ve druhé půli Bítovská útočila a hnala se za vyrovnáním. Obrana Krys dirigovaná skvělým Lanhausem, ale srovnání skóre nepřipustila. Filip Krutský, Jiří Studený
Starý krysy FC Viktoria Bítovská VET A
Martin Mlynář – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Libor Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Jan Suhrada
20., 26. Jiří Svoboda 27. Jan Choura
12. 11. 07 20:45 DEKAN Zachovalí Starý krysy FC 8. 1:0 (0:0)
Svižné utkání hrané v rychlém tempu. Oba týmy byly vyrovnané. V druhé půli se ale tým Starých krys více soustředil na kritiku rozhodčích, než na snahu o vyrovnání.
Kap. Starých krys: Velmi špatný výkon sudích. Nepískli téměř nic.
Kap. Zachovalých: Vyspělá mužstva si poradí. Rozhodčí zápas neovlivnil.
Jiří Smejkal, David Valenta
Zachovalí Starý krysy FC
Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
38. Marek Bičík
6. 11. 07 20:15 P2 Po Útlumu 06 Starý krysy FC 7. 2:1 (1:0)
Vyrovnané a velmi slušně hrané utkání. Trochu aktivnější byli domácí, ale na druhou stranu, pokud by hostující hráč Kadeřábek proměnil některou ze svých dalších šancí, dovedl by svůj celek minimálně k remíze, která by zápasu slušela více. Jakub Rybka, Tomáš Bím
Po Útlumu 06 Starý krysy FC
Jiří Dohnal – Jan Harazím, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý, Martin Závorka vs Martin Mlynář – Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
28. Ondřej Ullrich
48. Roman Veselý
35. Petr Kadeřábek
22. 10. 07 20:45 DEKAN Starý krysy FC Napajedla SK 6. 2:0 (0:0)
Klidné a vyrovnané utkání. Krysy byly fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Starý krysy FC Napajedla SK
Martin Mlynář – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Petr Černý – Stanislav Fryč, Rudolf Hamouz, Petr Janek, Ivan Kovařík, Robin Náse, Pavel Švehla
37. Viktor Kassl
49. Petr Kadeřábek
15. 10. 07 20:45 DEKAN Gambrinus VH VET Starý krysy FC 5. 0:6 k.
Tým Gambrinusu se dostavil pouze ve 4 hráčích. Leoš Navrátil, Jan Včelák
Gambrinus VH VET Starý krysy FC
Michal Petráš – Miroslav Mašata, František Novák, Václav Vojta vs Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
1. 10. 07 20:45 DEKAN Starý krysy FC Kent 4. 1:3 (1:2)
Utkání v prvním poločase bylo velmi dobré. Začátkem druhého poločasu byl vyloučen hráč V.Mráz po předchozím napomínání a udělené žluté kartě. V druhém poločase domácí dobývali soupeřovu branku, ale z jednoho protiútoku obdrželi třetí gól.
Starý krysy FC Kent
Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür
13. Jiří Svoboda 5. Jiří Kordovský
21., 54. Petr Klement
12. Vojtěch Mráz
35. Vojtěch Mráz
24. 9. 07 20:45 DEKAN Kulišáci CF VET Starý krysy FC 3. 7:3 (2:3)
Utkání se spoustou branek. Hostím ve druhé půli docházeli síly, jelikož neměli nikoho na střídání.
Kulišáci CF VET Starý krysy FC
Petr Vyhnal – Petr Cichra, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Miroslav Rejmon, Richard Slaměník, Václav Suda, Jiří Sýkora, Vlastimil Tvrdík, Adam Veselý vs Martin Mlynář – Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Josef Nový, Pavel Vošahlík
1., 32., 60. Roman Kříž
7. Richard Slaměník
41. Miroslav Rejmon
49. David Kácl
57. Vlastimil Tvrdík
34 Petr Vyhnal 11., 13., 30. Petr Kadeřábek
17. 9. 07 19:15 HRAB2 Starý krysy FC Balabuška Old TJ 2. 0:2 (0:0)
Důrazné střetnutí, které svojí kvalitou a nasazením výrazně převyšovalo 3.veteránskou ligu. Výborné výkony obou gólmanů, ale šťastnější byla nakonec Balabuška. Karel Janďourek, Ondřej Jedlička
Starý krysy FC Balabuška Old TJ
Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka
43. Martin Fried
58. Jan Čech
10. 9. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Starý krysy FC 1. 0:1 (0:0)
Zápas se odehrál bez jakéhokoliv rozhodčího! Nikdo nepřišel a tedy ani nemohl pískat. Vyrovnaný zápas rozhodla ve druhé půli jedna branka.
Cormoran FC Starý krysy FC
Svatopluk Kallista – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka vs Martin Mlynář – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík