9. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 25:35 8

Čt 13.9.07 19:00 P3 Vibromax 1985 juniorka Fotballica   (VL4B)
Čt 13.9.07 20:15 P3 Lomíci VET Válcovna plechu VET   (VL4B)
Čt 25.10.07 19:00 P3 Jawa - Techno team Apostrophe FZ   (VL2A)
Čt 25.10.07 20:15 P3 Lomíci VET Úterní hosté VET   (VL4B)
Čt 15.11.07 19:00 P3 Prapražačka A Faraon   (VL1A)
Čt 15.11.07 20:15 P3 Rychlé pípy VET Sklenářka S.G.   (VL3B)

10. 12. 07 19:15 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM 11. 2:2 (0:0)
RUM byl od začátku lepším mužstvem a vypracoval si i dvoubrankový náskok, ale ve 45.minutě došlo ke zranění hráče Velána a RUM dohrával v oslabení. Toho využila Bítovská a dvěma brankami srovnala skóre.
Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada vs Zdeněk Vojáček – Pavel Borovička, Václav Choura, Jiří Kaliba, Tomáš Nosek, Josef Velán
50. Libor Petřina
51. Zdeněk Gryc
35. Pavel Borovička
39. Josef Velán
3. 12. 07 20:45 DEKAN Zachovalí Viktoria Bítovská VET A 10. 5:3 (3:0)
Domácí dobře vstoupili do zápasu a do poločasu si vypracovali solidní vedení 3:0. V úvodu druhé půle náskok ještě zvýšili, ale pak hosté dvěma góly zdramatizovali vývoj utkání. Zachovalí si už ale vítězství nenechali uniknout.
Zachovalí Viktoria Bítovská VET A
Jan Libjak – Tomáš Dolínek, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Jan Suhrada
5. Štěpán Kment
11. Josef Kounovský
13., 34. Tomáš Dolínek
52. Tomáš Soukup
35., 59. Jan Choura
38. Jiří Fiala
19. 11. 07 18:00 HRAB3 Starý krysy FC Viktoria Bítovská VET A 9. 2:1 (2:1)
Na namrzlém terénu se hrálo vyrovnané utkání. Krysy šly do vedení kuriózním gólem z půlky hřiště, když gólman podcenil centr, který skončil v bráně. Choura z penalty jen snížil. Ve druhé půli Bítovská útočila a hnala se za vyrovnáním. Obrana Krys dirigovaná skvělým Lanhausem, ale srovnání skóre nepřipustila. Filip Krutský, Jiří Studený
Starý krysy FC Viktoria Bítovská VET A
Martin Mlynář – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Libor Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Jan Suhrada
20., 26. Jiří Svoboda 27. Jan Choura
13. 11. 07 19:00 P3 Viktoria Bítovská VET A Po Útlumu 06 8. 4:4 (0:3)
Absolutně vyrovnané utkání bez faulů. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté, ale v druhém se hra zcela vyrovnala. Arnošt Havrlant, Martin Vejvoda
Viktoria Bítovská VET A Po Útlumu 06
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Karel Ondráček, Jan Suhrada vs Jiří Dohnal – Jan Harazím, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý, Martin Závorka
33. Robert Hlubuček
39., 59., 60. Jan Choura
12. Martin Novotný
13. Roman Veselý
24. Milan Polívka
60. Rostislav Korbel
5. 11. 07 19:15 HRAB1 Napajedla SK Viktoria Bítovská VET A 7. 7:0 (6:0)
V druhém poločase vyrovnaný zápas. Bohuslav Martínek, Pavel Procházka
Napajedla SK Viktoria Bítovská VET A
Petr Černý – Stanislav Fryč, Rudolf Hamouz, Petr Janek, Ivan Kovařík, Josef Majer, Robin Náse, Pavel Švehla vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina
9. Petr Janek
10., 19., 28. Stanislav Fryč
12. Ivan Kovařík
24., 40. Robin Náse
22. 10. 07 19:15 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A Gambrinus VH VET 6. 6:0 (0:0)
Divné utkání, které naštěstí skončilo předčasně.
Kapitáni obou mužstev: Ve 42. minutě došlo ke zranění hráče Petráše a hráče Kůse a utkání bylo ukončeno pro nedostatečný počet hráčů Gambrinus VH VET.
Lukáš Michl, David Ronn
Viktoria Bítovská VET A Gambrinus VH VET
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada vs Michal Petráš – Pavel Chuděj, Ladislav Jacko, Josef Kůs, František Novák
31. Zbyněk Hotový
36. Jan Choura
15. 10. 07 19:15 HRAB3 Kent Viktoria Bítovská VET A 5. 2:5 (0:1)
Jednoznačné utkání, hosté byli lepším týmem.
Kent Viktoria Bítovská VET A
Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Jaroslav Pur, Václav Thür vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada
58. Karel Filip
1. 10. 07 19:15 HRAB1 Viktoria Bítovská VET A Kulišáci CF VET 4. 2:6 (2:3)
Zápas začal svižně a první střela znamenala rychlé vedení Viktorie. Soupeř rychle srovnal a začal získávat převahu. Postupem času Kulišáci ovládli hřiště svými kombinacemi. Hosté se v závěru pro svou škodu snažili o kombinace až "do kuchyně". Velmi gentlemansky hraný zápas s jasným vítězem.
Tomáš Kopecký, Miroslav Řehák
Viktoria Bítovská VET A Kulišáci CF VET
Stanislav Kasa – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Libor Petřina, Jan Suhrada vs Petr Vyhnal – Petr Cichra, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Miroslav Rejmon, Richard Slaměník
1. Zdeněk Gryc
21. Jan Choura
4., 43., 48. Richard Slaměník
11. David Kácl
13. Roman Kříž
55. Petr Cichra
24. 9. 07 20:30 HRAB3 Balabuška Old TJ Viktoria Bítovská VET A 3. 0:2 (0:2)
V úvodu byla aktivnější Balabuška, ale domácí zapomínali na zadní vrátka, a tak poté co přežili první brejk, z druhého inkasovali, když přesnou patou skóroval Choura. Balabuška byla i nadále aktivní a v některých chvílích se hrálo pouze před brankou hostů. 2 minuty před koncem prvního poločasu zahráli hosté perfektně autové vhazování a Gryc do opuštěné branky skóroval podruhé. Ve druhé půli tlak Balabušky sílil, ale s šancemi si hosté poradili, když je držela dobrá obrana a perfektní gólman, který s přehledem sbíral vysoké balóny a pomáhal tak obraně.
Balabuška Old TJ Viktoria Bítovská VET A
Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Jan Janata, Richard Lottring, Petr Plášil, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada
15 Richard Lottring 8. Jan Choura
28. Zdeněk Gryc
17. 9. 07 18:00 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A Cormoran FC 2. 0:4 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání v podání obou týmů. Zvítězil fotbalovější tým Cormorán, který dlouho nemohl zúročit svoji převahu. Po vstřelení prvního gólu dominoval na hřišti už jen vítězný tým. Tomáš Kůtek, Karel Janďourek
Viktoria Bítovská VET A Cormoran FC
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada vs Svatopluk Kallista – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
49., 51. Roman Heinz
53. Josef Kurka
55. František Vomáčka
12. 9. 07 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET A 1. 3:0 (2:0)
V poklidu hrané utkání, ve kterém se Bítovská nedostávala za půlku. Jen tři vyložené šance je moc málo.