9. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 25:35 8

Út 11.9.07 19:00 P2 Steve K.K.K.   (HL5E)
Út 11.9.07 20:15 P2 Ortopedie AGČV/Ajax   (SVL1A)
St 19.9.07 19:00 P1 Estudiantes VET A Zelená liška VET B   (VL2A)
St 19.9.07 20:15 P1 Fotballica Berger club   (VL4B)
Po 24.9.07 19:00 P1 Betl KFK SUP Čechie 12° SUP   (SVL2A)
Po 24.9.07 20:15 P1 Vibromax 1985 Sorry FC   (HL6D)

10. 12. 07 20:15 P3 Kent Zachovalí 11. 2:5 (1:3)
Rychlé utkání, ve kterém byli Zachovalí jasně lepším mužstvem. Hráno velmi slušně. Marcel Toporčák
Kent Zachovalí
Petr Klement – Antonín Hálek, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür vs Jan Libjak – Marek Bičík, Petr Frňka, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Štěpán Kment, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup
25., 40. Vojtěch Mráz 5. Josef Kounovský
11. Václav Matoušek
30. Tomáš Soukup
44. Štěpán Kment
59. Tomáš Hrubý
5. 12. 07 17:00 BECH Kulišáci CF VET Kent 10. 6:3 (1:1)
Utkání bylo hrané ve svižném tempu. Obě mužstva předváděla pěknou kombinační hru. Kulišáci byli běhavějším týmem a to nakonec rozhodlo.
Kulišáci CF VET Kent
Jiří Sýkora – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Miroslav Rejmon, Richard Slaměník, Václav Suda, Vlastimil Tvrdík, Adam Veselý vs Jaroslav Pilecký – Antonín Hálek, Tomáš Hampl, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pur, Bedřich Šonka, Václav Thür
48. Vojtěch Mráz
19. 11. 07 19:15 HRAB1 Kent Balabuška Old TJ 9. 3:1 (0:0)
Utkání, kde fotbal neměl logiku. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná a pomalí útočníci se neprosadili. Na začátku 2.poločasu ovládli hru hráči Balabušky. Po náhodném vyrovnávacím gólu se ale přestali soustředit na hru a z brejku a z penalty dostali další dva góly a bylo rozhodnuto. Petr Tichý, Pavel Tichý
Kent Balabuška Old TJ
Jaroslav Liška – Petr Klement, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pilecký, Bedřich Šonka, Václav Thür vs Miloš Spurný – Jan Čech, Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Ladislav Pleštil, Roman Truneček, Petr Vařeka
45. Vojtěch Mráz
49. Václav Thür
59. Jiří Kordovský
36. Ivo Koranda
12. 11. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Kent 8. 5:0 (3:0)
V utkání byl Cormorán nápaditějším a hlavně produktivnějším týmem, čímž si došel v poklidu pro vítězství. Jan Goll, Josef Kotouč
Cormoran FC Kent
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka vs Jaroslav Pilecký – Antonín Hálek, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür
9., 18. Roman Heinz
14. Martin Vosátka
56., 59. Karel Bureš
7. 11. 07 18:00 HRAB1 Kent Anton aus Tirol 7. 2:1 (0:0)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Jan Kaše, Jan Šejnoha
Kent Anton aus Tirol
Petr Klement – Antonín Hálek, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür vs Mojmír Mikuláš – Stanislav Futera, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Pavel Voráček, Leoš Zeman
35., 45. Roman Mráz 48 Vojtěch Mráz 40. Josef Med
24. 10. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Kent 6. 1:2 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém jedinou kaňkou byly nesmyslné řeči hráče Velána.
1.FC RUM Kent
Pavel Škirda – Václav Bajer, Petr Hradecký, Jakub Krucký, David Michajlov, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pur, Bedřich Šonka, Václav Thür
18. Petr Hradecký 23 Petr Hradecký
48 Josef Velán
40. Václav Thür
15. 10. 07 19:15 HRAB3 Kent Viktoria Bítovská VET A 5. 2:5 (0:1)
Jednoznačné utkání, hosté byli lepším týmem.
Kent Viktoria Bítovská VET A
Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Jaroslav Pur, Václav Thür vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada
58. Karel Filip
1. 10. 07 20:45 DEKAN Starý krysy FC Kent 4. 1:3 (1:2)
Utkání v prvním poločase bylo velmi dobré. Začátkem druhého poločasu byl vyloučen hráč V.Mráz po předchozím napomínání a udělené žluté kartě. V druhém poločase domácí dobývali soupeřovu branku, ale z jednoho protiútoku obdrželi třetí gól.
Starý krysy FC Kent
Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Bedřich Šonka, Ondřej Šťastný, Václav Thür
13. Jiří Svoboda 5. Jiří Kordovský
21., 54. Petr Klement
12. Vojtěch Mráz
35. Vojtěch Mráz
25. 9. 07 20:15 P1 Kent Po Útlumu 06 3. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání s bojovným duchem. Jiří Pak, Martin Havelka
Kent Po Útlumu 06
Jaroslav Pilecký – Antonín Hálek, Tomáš Hampl, Petr Klement, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Václav Thür vs Ondřej Ullrich – Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Vaněček, Roman Veselý, Martin Závorka
23., 34. Vojtěch Mráz 1. Milan Polívka
10. Martin Závorka
54. Roman Veselý
17. 9. 07 17:45 zzPODVI Napajedla SK Kent 2. 3:7 (1:5)
SK Napajedla hrála ve 4 v poli, nestačila na přesilu hostí.
Napajedla SK Kent
Stanislav Fryč – Rudolf Hamouz, Ivan Kovařík, Josef Majer, Robin Náse vs Jaroslav Pilecký – Tomáš Hampl, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Václav Pánek, Jaroslav Pur, Václav Thür
21., 38. Josef Majer
44. Rudolf Hamouz
3., 4., 21., 53. Jiří Kordovský
5. Václav Thür
27. Roman Mráz
37. Jaroslav Pur
10. 9. 07 18:00 zzPODVI Kent Gambrinus VH VET 1. 2:5 (2:3)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískali zápas zástupci obou týmů.
Oboustraně kvalitní utkání. Rozhodlo lepší proměňování brankových příležitostí na straně Gambrinusu. Až na několik soubojů, ve kterých létaly jiskry, se hrálo korektně. Výsledek odpovídá rozložení sil na hřišti.
Kent Gambrinus VH VET
Jaroslav Pilecký – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Václav Pánek, Juraj Podkonický, Jaroslav Pur, Ondřej Šťastný vs Michal Petráš – Petr Grégr, Petr Hromas, Ladislav Jacko, Josef Kůs, Jiří Levý, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák