9. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 25:35 8

Ne 11.11.07 13:45 P3 Rokoska Atlanta Žižkov FC   (HL5I)
Ne 11.11.07 15:00 P3 Maverick Gente - Yeti FC   (HL6K)
Ne 11.11.07 16:15 P3 SG Sumci Žižkov Keckafogo KK VET   (VL3C)
Ne 11.11.07 17:30 P3 NeReal Žižkov FC Botič FC   (HL5H)
Ne 11.11.07 18:45 P3 Atlantic Kliďas FC   (HL4D)
Ne 11.11.07 20:00 P3 Sturm JM Úderka Žižkov junioři   (HL7J)

10. 12. 07 19:15 HRAB3 Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM 11. 2:2 (0:0)
RUM byl od začátku lepším mužstvem a vypracoval si i dvoubrankový náskok, ale ve 45.minutě došlo ke zranění hráče Velána a RUM dohrával v oslabení. Toho využila Bítovská a dvěma brankami srovnala skóre.
Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM
Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada vs Zdeněk Vojáček – Pavel Borovička, Václav Choura, Jiří Kaliba, Tomáš Nosek, Josef Velán
50. Libor Petřina
51. Zdeněk Gryc
35. Pavel Borovička
39. Josef Velán
5. 12. 07 17:00 DEKAN 1.FC RUM Starý krysy FC 10. 5:5 (1:2)
V utkání byla vidět ohromná bojovnost obou týmů, která byla v rámci fair play. Kromě drobného incidentu ve 42.minutě se hrál pohledný fotbal se spoustou gólů.
1.FC RUM Starý krysy FC
Karel Vodochodský – Pavel Borovička, Jiří Kaliba, David Michajlov, Vladimír Mrázek, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Pavel Hrachovec – Roman Frasz, Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Martin Mlynář, Pavel Vošahlík
28. Pavel Borovička
33., 47. Jiří Kaliba
36., 53. Josef Velán
42 Josef Velán 1. Petr Kadeřábek
14., 33. Roman Frasz
39., 50. Viktor Kassl
21. 11. 07 19:30 DEKAN Po Útlumu 06 1.FC RUM 9. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém si více šancí vytvořili domácí. I přes nízkou úspěšnost proměňování šancí se jim podařilo získat 2 body. Martin Šantrůček, Jan Tábořík
Po Útlumu 06 1.FC RUM
Roman VeselýJiří Dohnal, Jan Harazím, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Vaněček, Martin Závorka vs Karel Vodochodský – Václav Choura, Jiří Kaliba, David Michajlov, Vladimír Mrázek, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
5., 34. Roman Veselý
52. Rostislav Korbel
25 Jan Harazím 10. David Michajlov
28. Jiří Kaliba
14. 11. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Napajedla SK 8. 2:2 (2:1)
Hosté vstoupili do utkání oslabeni a Rum si tak vypracoval dvoubrankový náskok. Soupeř pak začal více útočit, do přestávky snížil a po změně stran vyrovnal. Došlo tak na remízu.
1.FC RUM Napajedla SK
Karel Vodochodský – Pavel Borovička, Václav Choura, Jakub Krucký, Vladimír Mrázek, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Petr Černý – Stanislav Fryč, Rudolf Hamouz, Petr Janek, Ivan Kovařík, Josef Majer, Robin Náse, Pavel Švehla
13. Josef Velán
19. Pavel Borovička
21. Ivan Kovařík
42. Stanislav Fryč
7. 11. 07 19:30 DEKAN Gambrinus VH VET 1.FC RUM 7. 7:6 (4:3)
Vyrovnaný zápas s množstvím gólů a šťastným vítězstvím Gambrinusu.
Gambrinus VH VET 1.FC RUM
Michal Petráš – Petr Hromas, Ladislav Jacko, Jiří Levý, René Moravec, František Novák, Václav Vojta vs Karel Vodochodský – Petr Hradecký, Jakub Krucký, David Michajlov, Pavel Škirda, Zdeněk Vojáček
47. Pavel Škirda
24. 10. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Kent 6. 1:2 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém jedinou kaňkou byly nesmyslné řeči hráče Velána.
1.FC RUM Kent
Pavel Škirda – Václav Bajer, Petr Hradecký, Jakub Krucký, David Michajlov, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jaroslav Pilecký – Petr Klement, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pur, Bedřich Šonka, Václav Thür
18. Petr Hradecký 23 Petr Hradecký
48 Josef Velán
40. Václav Thür
48. Vojtěch Mráz
16. 10. 07 18:15 BECH Kulišáci CF VET 1.FC RUM 5. 8:3 (4:2)
I když byl 1.FC RUM celý zápas v pěti, dokázal se dostat i do vedení. Ve druhém poločase měli Kulišáci jasně navrch, jednak díky větší soupisce a také proto, že hráči hostí občas odpadávali, díky hustému kouři z okolních domů. Ivan Kuchta, Lukáš Moravec
Kulišáci CF VET 1.FC RUM
Petr Vyhnal – Petr Cichra, David Kácl, Tomáš Kordač, Miroslav Rejmon, Richard Slaměník, Jiří Sýkora, Adam Veselý vs Zdeněk Vojáček – Václav Bajer, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Josef Velán
10., 30., 47., 56. Richard Slaměník
21., 29., 35., 37. Petr Cichra
14. Josef Velán
19. Petr Hradecký
36. Václav Bajer
3. 10. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Balabuška Old TJ 4. 3:4 (0:2)
Balabuška byla celou dobu lepším týmem. Za stavu 2:0 ale usnula na vavřínech, což Rumaři potrestali a vyrovnali. Závěr ovšem lépe psychicky zvládli hosté a strhli vítězství na svou stranu. Zápas pokazila pouze zbytečná rozepře v závěru, která byla ohodnocena žlutou kartou. Jan Kalaš, Jaroslav Dejl
1.FC RUM Balabuška Old TJ
Karel Vodochodský – Václav Choura, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Miloš Spurný – Martin Fried, Stanislav Hell, Ivo Koranda, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Roman Truneček, Petr Vařeka
34. Petr Hradecký
41. Jiří Kaliba
58. Josef Velán
54 Zdeněk Vojáček 13., 50. Ivo Koranda
24. Tomáš Sýkora
48. Petr Vařeka
26. 9. 07 19:30 DEKAN Cormoran FC 1.FC RUM 3. 3:1 (0:0)
Pohledné a bojovné utkání. Tým 1. FC RUM měl v prvním poločase převahu i šance, branka však nepadla. Hned po změně stran hráči Cormoranu vstřelili dvě rychlé branky a brzy přidali ještě jednu a bylo rozhodnuto. Hosté potom přidali čestný gól.
Cormoran FC 1.FC RUM
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Zdeněk Vojáček – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Josef Velán
31. Roman Heinz
33. Jiří Vacík
40. František Vomáčka
47. Pavel Borovička
19. 9. 07 18:00 HRAB3 1.FC RUM Anton aus Tirol 2. 1:6 (0:5)
Běhavější a techničtější hosté čtyřmi rychlými brankami zápas rozhodli a udělali tak z druhé půle formalitu. Po přestávce se Rumaři několikrát osmělili v útoku, ale většinou ztroskotali na výborném brankáři Zemanovi. Toho kromě podobnosti se sparťanem Řepkou zdobil i vynikající přehled a postřeh. Ondřej Pokorný, Ondřej Mach
1.FC RUM Anton aus Tirol
Luca Gallotti – Václav Bachan, Pavel Borovička, Václav Choura, Jiří Kaliba, David Michajlov, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Leoš Zeman – Richard Klípa, Jiří Kopecký, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Pavel Voráček
33. Josef Velán 7. Leoš Zeman
8., 25. Pavel Voráček
11. Jiří Kopecký
13. Svatopluk Samler
53. Richard Klípa
12. 9. 07 19:30 DEKAN 1.FC RUM Zachovalí 1. 2:8 (1:4)
Už na první pohled jednoznačná záležitost. Nelze říct, že by se odmácí nesnažili, to naopak, vzdorovali statečně až do konce, ale na technicky a takticky lepší Zachovalé zkrátka neměli. Hostující tým, vedený fotbalovým virtuozem Kmentem, určoval od poloviny prvního poločasu běh věcí příštích a opakovaně dokazoval, že by se i díky znatelné fotbalové rutině zdaleka neztratil ani mezi "omladinou" v klasické Hanspaulce.