František Cvejn – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Miloš Kraus, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Miloš Zenkl vs Jaroslav Balouš – Jaroslav Beran, Libor Kemza, Tomáš Krbec, Patrik Procházka
15. 6. 08 15:00 BECH Bagr 1.FC GoHosp PK 10. 6:0 k.
Hosté se nedostavili. Pavel Kohout, Martin Stýskala
Bagr 1.FC GoHosp PK
Jaroslav Balouš – Jaroslav Beran, Libor Kemza, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Petr Vršanský vs
1. 6. 08 20:45 BECH Forejt FC Bagr 1.FC 9. 6:0 (1:0)
Utkání přerušeno v 56.minutě konfrontací vyžádanou kapitánem týmu Forejt. Brankář týmu Bagr neměl RP a kapitán přiznal start načerno. Kontumace ve prospěch mužstva FC Forejt.
Forejt FC Bagr 1.FC
Zdeněk Míka – Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Štěpán Pecka, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Jan Suchan, Martin Talůžek vs František Vlček – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Libor Kemza, Ondřej Kocourek, Tomáš Krbec, Bohumil Nešleha, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Martin Vít, Petr Vršanský, Jiří Zmatlík
25. Jan Huk
50. Štěpán Pecka
37. Martin Vít
42. Jaroslav Beran
55. Ondřej Kocourek
25. 5. 08 16:15 zzJUNI2 Bagr 1.FC Eskadra smrti 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém dominovaly obrany skončilo spravedlivou remízou. David Jeřábek, Tomáš Chytka
Bagr 1.FC Eskadra smrti
Tomáš Krbec – David Beran, Libor Kemza, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Martin Vít, František Vlček, Petr Vršanský vs Petr Valeš – Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jakub Košler, David Soukup, Jan Srp, Tomáš Staněk
35. Martin Vít 48. Tomáš Holubovský
18. 5. 08 16:15 zzNKBE Drny FC Bagr 1.FC 7. 3:1 (0:1)
Hráči Drnů si výhru za  předvedený výkon ve druhém poločas jednoznačně zasloužili. Marek Palma, Jan Raška
Drny FC Bagr 1.FC
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs František Vlček – David Beran, Libor Kemza, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Jiří Zmatlík
40., 42. Tomáš Čebiš
46. Gejza Trgiňa
3. Libor Kemza 47. David Beran
4. 5. 08 18:45 zzNKBE Bagr 1.FC Basta fidli B 6. 1:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, hrané v duchu fair - play. Kuriózní byl úvod utkání, kdy se rozstříleli obránci, ovšem do vlastních sítí. Václav Perlík, Jiří Pelich
Bagr 1.FC Basta fidli B
Libor Kemza – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Tomáš Krbec, Igor Svobodník, Martin Vít, František Vlček, Petr Vršanský vs Pavel Brožík – Jindřich Bartoš, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska
9. OG 5. OG
5. Jindřich Bartoš
43. Ondřej Dub
48. Martin Kejmar
27. 4. 08 17:30 zzJUNI2 Bagr 1.FC Žaves 1.FC (11150) 5. 0:3 (0:2)
1.FC Žaves od začátku lepší dotáhli zápas do vítěznégho konce. bagr po nervozním startu dotahoval, ale nepodařilo se jim dát gól. Hezké utkání doplnilo několik kombinací, kterým bohužel diváci netleskali. Zbyněk Krulich, Jiří Maha
Bagr 1.FC Žaves 1.FC (11150)
Patrik Procházka – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Libor Kemza, Tomáš Krbec, František Vlček, Jiří Zmatlík vs Filip Weber – Michal Křepelka, Jan Lukášek, Jan Mareš, Robert Šlajs, Antonín Vávra
2. Robert Šlajs
4. Jan Lukášek
59. Michal Křepelka
20. 4. 08 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Bagr 1.FC 4. 2:4 (1:2)
Technické utkání o jehož dalším průběhu rozhodly především dva na chlup stejné góly kanonýra Víta. Jinak vcelku pohledný fotbal. Ivan Bareš, Jakub Dufek
Améby AFC B Bagr 1.FC
Ivan Lach – Richard Adamec, Vladislav Klimeš, Splinter Knight, Robert Lawrence, Petr Maxa vs Petr Vršanský – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Libor Kemza, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Martin Vít, František Vlček, Jiří Zmatlík
24. Vladislav Klimeš
37. Splinter Knight
3., 17. Martin Vít
36. OG
49. Libor Kemza
13. 4. 08 12:30 zzNKBE Bagr 1.FC Alkmar 3. 2:7 (1:4)
Hráči Alkmaru rozhodli zápas už v závěru prvního poločasu, byli jasně lepší. Milan Hlasica, Pavel Hulička
Bagr 1.FC Alkmar
Libor Kemza – David Beran, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Martin Vít, František Vlček, Jiří Zmatlík vs Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý