Vladislav Skalník – Karel Bienenfeld, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, Radim Veselý, Tomáš Zeman vs Jan Beneš – Richard Adamec, Vladislav Klimeš, Splinter Knight, Ondřej Krampera, František Kroužil, Robert Lawrence, Petr Maxa, David Rybín
15. 6. 08 13:45 ZAK Alkmar Rohožník United FC A 10. 1:0 (0:0)
Svižný agresivní fotbal. Alkmar zvítězil fotbalovostí a technickou převahou. Jiří Kabát, Filip Martinovský
Alkmar Rohožník United FC A
Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Vladimír Šimek – Petr Chlopek, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, David Stulík, Radim Veselý
37. Jáchym Horáček 45 Petr Jedlička
1. 6. 08 13:45 BECH Rohožník United FC A The Penguins 6:5 B 9. 0:0 (0:0)
Nepohledné vyrovnané utkání, kde o remíze rozhodly neproměněné šance. Radim Fischer, Karel Pokorný
Rohožník United FC A The Penguins 6:5 B
Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, Radim Veselý, Tomáš Zeman vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Michal Finkous, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller
19 Tomáš Bárta
18. 5. 08 13:45 BECH Lucián FC B Rohožník United FC A 7. 2:5 (0:3)
Rychlé a technické utkání v trochu vypjaté atmosféře. Miroslav Král, Tomáš Sklenář
Lucián FC B Rohožník United FC A
František Cvejn – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl vs Vladislav Skalník – Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, Radim Veselý, Tomáš Zeman
51. Luboš Koucký
11. 5. 08 13:45 BECH Žaves 1.FC (11150) Rohožník United FC A 8. 2:4 (0:3)
Rozhodčí neuvedl komentář k zápasu.
Žaves 1.FC (11150) Rohožník United FC A
Jan Lukášek – Karel Hubička, Jan Mareš, Tomáš Pancíř, Robert Šlajs, Jiří Smolinský, Antonín Vávra vs Vladimír Šimek – Karel Bienenfeld, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, Tomáš Zeman
34. Robert Šlajs
56. Tomáš Pancíř
5., 15. Ivo Štolc
10., 52. Tomáš Zeman
4. 5. 08 15:00 BECH Rohožník United FC A GoHosp PK 6. 3:2 (2:1)
V prvním poločase domácí svého soupeře přehrávali, poločasové vedení o gól tak bylo zklamáním. Do druhé půle však hosté vstoupili odhodlaní vyrovnat, což se jim povedlo po 15ti minutách, kdy si brankář srazil rohový kop do vlastní branky. Po té přidali gól i domácí a své vedení uhájili i přes několik šancí hostí až do konce. Petr Bureš, Tomáš Reiter
Rohožník United FC A GoHosp PK
Vladislav Skalník – Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Ivo Štolc, Radim Veselý vs Marek Farda – Petr Černý, Jiří Hušák, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank
13., 28. Luboš Koucký
52. Petr Chlopek
29. Marek Řeháček
44. OG
27. 4. 08 13:45 BECH Forejt FC Rohožník United FC A 5. 1:2 (0:1)
V zápase moc šancí nebylo. Rozhodla penalta a větší důraz Rohožníku. Jan Meloun, Marek Vandas
Forejt FC Rohožník United FC A
Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Martin Šrůta, Martin Talůžek vs Vladislav Skalník – Karel Bienenfeld, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc
40. Jan Huk 15. Petr Rybář
50. Ivo Štolc
20. 4. 08 13:45 BECH Rohožník United FC A Eskadra smrti 4. 1:6 (0:3)
Lepší efektivita Eskadry, především hráče Holubovského. Martin Nůsek, Michal Nůsek
Rohožník United FC A Eskadra smrti
Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc vs Jiří Svoboda – Martin Beď, Lukáš Bryx, Jan Gregor, Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jakub Košler, Jan Srp, Tomáš Staněk
46. Jan Pátek 47 Tomáš Bárta 4., 5., 17. Tomáš Holubovský
37., 41. Martin Beď
57. Jakub Košler
13. 4. 08 13:45 BECH Drny FC Rohožník United FC A 3. 4:4 (3:2)
Varovnané utkání s šancemi na obou stranách. Na zečátku utkání se prosazoval Rohožník a zaslouženě vedl. Hosté však ve druhé polovině 1. poločasu přidali na tempu a zápas dokonale otočili, když během sedmi minut nasázeli Rohožníku 3 branky. Ten však nechtěl ztratit všechny body a utkání ve 46´ vyrovnal na konečných 4:4. zasloužená dělba bodů. Antonín Tuček, Miroslav Táborský
Drny FC Rohožník United FC A
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc vs Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Karel Bienenfeld, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Petr Rybář, Radim Veselý