So 17.5.08 13:45 TEMPO Vysmátí zajíci A Šílené veverky   (HL7F)
So 17.5.08 15:00 TEMPO Dejvický expres Hustlaz Pimpz   (HL6H)
So 14.6.08 13:45 TEMPO Los Zewlos Vysmátí zajíci A   (HL7F)
So 14.6.08 15:00 TEMPO Atlético Cerveza Praetorians FC A   (HL7G)

15. 6. 08 15:00 DEKAN Drny FC Eskadra smrti 10. 6:0 (2:0)
Utkání ovlivněno brzkým vyloučením. Dokud měla Eskadra šanci na slušný výsledek, byla dokonce lepší, ale po třetí inkasované brance rezignovala. Kamil Srb ml., Petr Dittrich
Drny FC Eskadra smrti
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Vojtěch Neuberg, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Jiří Svoboda – Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jan Srp, Tomáš Staněk, Petr Valeš
25. Tomáš Čebiš
30. OG
37. Jan Kubík
47., 53. Lukáš Pitelka
52. Vojtěch Neuberg
10 Tomáš Čebiš 11. Tomáš Holubovský
1. 6. 08 13:45 P3 Drny FC Žaves 1.FC (11150) 9. 3:4 (0:3)
V pravdě naivní výkon Drnů, zbytečně agresivní fotbal plný faulů z jejich strany. Žaves nepředvedl bůhví jaký výkon, ale na bezzubou kombinaci drnů stačili bohatě. V závěru seice Drny díky agilnímu Pitelkovi snížili, o čas k vyrovnání se, ale připravili sami zbytečnými debatami.
Drny FC Žaves 1.FC (11150)
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Komárek, Jan Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Filip Weber – Karel Hubička, Michal Křepelka, Jan Mareš, Tomáš Pancíř, Miroslav Plašil, Petr Rosenkranz, Robert Šlajs, Antonín Vávra
35., 60. Lukáš Pitelka
54. Jiří Martinec
60 Martin Komárek 2., 29., 40. Petr Rosenkranz
17. Tomáš Pancíř
25. 5. 08 15:00 zzJUNI1 Basta fidli B Drny FC 8. 1:7 (0:2)
Hosté soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě si odnášejí dva body. Daniel Karas, Jakub Dufek
Basta fidli B Drny FC
Michal Vráblík – Jindřich Bartoš, Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Miroslav Vytiska vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
60. Ondřej Dub 7., 18., 31., 44., 57. Tomáš Čebiš
50. Lukáš Pitelka
55. Štěpán Šulc
18. 5. 08 16:15 zzNKBE Drny FC Bagr 1.FC 7. 3:1 (0:1)
Hráči Drnů si výhru za  předvedený výkon ve druhém poločas jednoznačně zasloužili. Marek Palma, Jan Raška
Drny FC Bagr 1.FC
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs František Vlček – David Beran, Libor Kemza, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Jiří Zmatlík
40., 42. Tomáš Čebiš
46. Gejza Trgiňa
3. Libor Kemza 47. David Beran
4. 5. 08 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Drny FC 6. 3:4 (3:1)
Na sedmou ligu velmi pěkné utkání. Améby rázně vedly, jenže Drny zabojovaly a famózně utkání otočily.
Améby AFC B Drny FC
Ivan Lach – Richard Adamec, Vladislav Klimeš, Splinter Knight, František Kroužil, Robert Lawrence, Petr Maxa, David Rybín vs Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa
6., 15. Splinter Knight
18. František Kroužil
19. Lukáš Pitelka
36. Jan Kubík
45., 52. Tomáš Čebiš
27. 4. 08 16:15 zzJUNI1 Drny FC Alkmar 5. 0:2 (0:1)
Velice nečisté utkání plné zákeřných faulů. Rozhodčí zápas nezvládl. Vyhrál lepší tým. Tomáš Svoboda
Drny FC Alkmar
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa vs Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Pavel Tichomirov, Hynek Tomíček, Jan Veselý
10. Petr Jedlička
50. Jáchym Horáček
20. 4. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Drny FC 4. 4:2 (2:0)
Zraněn hráč č.8 Jonáš(koleno). Na 7. ligu výborný zápas. Domácí si vynutili mírnou herní převahu, ale Drny jim nic nedaly zadarmo. V půli byl stav 3:0 a vypadalo to jasně. V druhé části již tlak Tučňáků nebyl tak veliký a Drny snížily. Vítězství však zůstalo lepším Tučňákům.
The Penguins 6:5 B Drny FC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa
20. Martin Ševčík
24., 52. Milan Boubín ml.
32. Filip Boubín
35. Lukáš Pitelka
60. Jiří Martinec
13. 4. 08 13:45 BECH Drny FC Rohožník United FC A 3. 4:4 (3:2)
Varovnané utkání s šancemi na obou stranách. Na zečátku utkání se prosazoval Rohožník a zaslouženě vedl. Hosté však ve druhé polovině 1. poločasu přidali na tempu a zápas dokonale otočili, když během sedmi minut nasázeli Rohožníku 3 branky. Ten však nechtěl ztratit všechny body a utkání ve 46´ vyrovnal na konečných 4:4. zasloužená dělba bodů. Antonín Tuček, Miroslav Táborský
Drny FC Rohožník United FC A
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc vs Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Karel Bienenfeld, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Petr Rybář, Radim Veselý