So 3.5.08 12:30 ZAK Praetorians FC A Pajzovna FC   (HL7G)
So 3.5.08 13:45 ZAK Příkopy FC Los Gigoalos   (HL7G)
So 3.5.08 15:00 ZAK Tvar VD Vened FC   (HL8I)
So 3.5.08 16:15 ZAK Torpedo Cannabis Nulová šance   (HL6G)
So 3.5.08 17:30 ZAK Arctica Islandica Jawa Team   (HL5F)
So 3.5.08 18:45 ZAK Ústavan 01 KK Libeň SK A   (HL5F)

22. 6. 08 13:45 BECH The Penguins 6:5 B Alkmar 11. 4:1 (1:1)
Bylo vidět, že se střetl první s druhým. Krásný fotbal po celých 60 minut. Výhry se nakonec dočkal domácí tým, který prokázal větší nasazení a chuť po vítězství.
The Penguins 6:5 B Alkmar
Milan Dvonč – Roman Boubín, David Dušek, Michal Finkous, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Pavel Tichomirov, Hynek Tomíček, Jan Veselý
29., 35. David Dušek
50. Bohuslav Pixa
51. Martin Ševčík
18. Jan Veselý
15. 6. 08 18:45 BECH Žaves 1.FC (11150) The Penguins 6:5 B 10. 1:1 (0:0)
V první části byli Penguins lepším týmem, ale gólově se neprosadili. Branka přišla až ve43 minutě, kdy se prosadil nejlepší hráč Tučňáků Dušek. Žaves pak přidal na tempu a hodně zlobil, hlavně s příchodem opozdilce Rosenkranze který v 56 minutě z přímého kopu z půlky hřiště vyrovnal.
Žaves 1.FC (11150) The Penguins 6:5 B
Filip Weber – Karel Hubička, Michal Křepelka, Jan Lukášek, Jan Mareš, Tomáš Pancíř, Miroslav Plašil, Petr Rosenkranz, Robert Šlajs, Antonín Vávra vs Milan Dvonč – Roman Boubín, David Dušek, Michal Finkous, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller
56. Petr Rosenkranz 43. David Dušek
1. 6. 08 13:45 BECH Rohožník United FC A The Penguins 6:5 B 9. 0:0 (0:0)
Nepohledné vyrovnané utkání, kde o remíze rozhodly neproměněné šance. Radim Fischer, Karel Pokorný
Rohožník United FC A The Penguins 6:5 B
Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc, Radim Veselý, Tomáš Zeman vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Michal Finkous, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller
19 Tomáš Bárta
25. 5. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Lucián FC B 8. 6:3 (2:1)
Pohledné utkání, plné rychlých a přesných nahrávek. Zápas se proměnil v závod o nejhezčí gól. Soupeřivost propletená gesty fair play byla bohužel zakončena nepříjemným zraněním Filipa Boubína, kterému všichni přejeme brzké uzdravení. Dominik Jánoš, Filip Kejzlar
The Penguins 6:5 B Lucián FC B
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík vs František Cvejn – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Miloš Kraus, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Juraj Vraniak, Miloš Zenkl
25., 44. Hynek Purš
30. Bohuslav Pixa
31., 39., 48. Martin Ševčík
10. Richard Novotný
49. Luboš Vaculík
57. Lukáš Kavka
18. 5. 08 15:00 BECH GoHosp PK The Penguins 6:5 B 7. 0:12 (0:6)
Jednoznačný průběh zápasu pro mužstvo The Penguins, které je vidět i na výsledku. Tomáš Sklenář, Miroslav Král
GoHosp PK The Penguins 6:5 B
Marek Farda – Petr Černý, Jiří Cvrček, Jiří Hušák, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín st., Petr Csémi, David Dušek, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
2., 38., 59. David Dušek
6., 23., 28., 39. Bohuslav Pixa
10., 51. Petr Csémi
19. Filip Boubín
45. Martin Ševčík
53. Rudolf Schiller
4. 5. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Forejt FC 6. 8:0 (2:0)
Utkání proběhlo v jasném směru a zaslouženě vyhráli zeleno-bílí. Petr Mazanec, Vojtěch Mika
The Penguins 6:5 B Forejt FC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, David Dušek, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Filip Řehoř – Petr Forejt, Jaroslav Hrubý, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Jiří Košťál, Václav Špirek, Martin Šrůta, Jan Suchan, Martin Talůžek
7. Jiří Němec
10. Bohuslav Pixa
41., 47., 48. Petr Csémi
46. David Dušek
54. Milan Boubín ml.
59. Filip Boubín
27. 4. 08 20:45 BECH Eskadra smrti The Penguins 6:5 B 5. 3:2 (2:1)
Do poslední minuty vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodl pěkný gól domácích. Vladimír Čech, Haithem Mutwalli
Eskadra smrti The Penguins 6:5 B
Jiří Svoboda – Martin Beď, Jan Gregor, Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jakub Košler, Jan Srp vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
45. Bohuslav Pixa
20. 4. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Drny FC 4. 4:2 (2:0)
Zraněn hráč č.8 Jonáš(koleno). Na 7. ligu výborný zápas. Domácí si vynutili mírnou herní převahu, ale Drny jim nic nedaly zadarmo. V půli byl stav 3:0 a vypadalo to jasně. V druhé části již tlak Tučňáků nebyl tak veliký a Drny snížily. Vítězství však zůstalo lepším Tučňákům.
The Penguins 6:5 B Drny FC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Martin Komárek, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa
20. Martin Ševčík
24., 52. Milan Boubín ml.
32. Filip Boubín
35. Lukáš Pitelka
60. Jiří Martinec
13. 4. 08 20:45 BECH Basta fidli B The Penguins 6:5 B 3. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání s několika pěknými momenty a mnoha šancemi na obou stranách. Zápas si remízu zasloužil. David Slavata, Petr Dufek
Basta fidli B The Penguins 6:5 B
Jindřich Bartoš – Ondřej Dub, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Michal Vráblík, Miroslav Vytiska vs Milan DvončFilip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
13. Jan Ungerman
43. Ondřej Dub
36. David Dušek
58. Filip Boubín
6. 4. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Bagr 1.FC 2. 5:0 (3:0)
O výsledku rozhodla 1. půle. Hostům nepomohl ani zlepšený výkon ve 2. půli ke vstřelení alespoň čestného úspěchu.
The Penguins 6:5 B Bagr 1.FC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, David Dušek, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Jaroslav Balouš – David Beran, Libor Kemza, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Martin Vít, František Vlček, Jiří Zmatlík
12. Hynek Purš
19. David Dušek
26., 40. Milan Boubín ml.
58. Bohuslav Pixa
16 Milan Boubín ml. 47. František Vlček
30. 3. 08 15:00 zzTKSPA Améby AFC B The Penguins 6:5 B 1. 3:4 (2:1)
Na zápas se dostavili hráči Améb pouze v šesti hráčích, a to předurčilo další vývoj zápasu. Do chvíle, kdy jim stačili síly to byl vyrovnaný zápas, Penguins byli herně na výši, ale mladší hráči soupeře nahrazovali herní nedostatky bojovností a lepší fyzickou kondicí. V závěru se prosadila zkušenost a Penguins zaslouženě zvítězili.
Améby AFC B The Penguins 6:5 B
Ivan Lach – Jan Beneš, František Kroužil, Robert Lawrence, Petr Maxa, David Rybín vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík