Pá 16.5.08 17:00 DEKAN Bronx KKK B Vládci Prahy   (HL7D)
Pá 16.5.08 18:15 DEKAN Čechie 12° Kumpáni VET   (VL3C)
Pá 30.5.08 18:15 zzNKBE Pod parou Meďák FC   (HL7D)
Pá 30.5.08 19:30 zzNKBE Modrý Svině A Podolka FC   (HL6F)

15. 6. 08 17:30 zzZARUB Basta fidli B Forejt FC 10. 2:0 (1:0)
Fotbalovější vítězové neměli převahu na střídačce, ale na neškodného soupeře pomalá hra a zdržovací taktika stačily. Bez gólů se zápas nevyhrává a Forejt neměl žádnou příležitost je vstřelit. Průměrný zápas. Roman Rameš, Petr Šešín
Basta fidli B Forejt FC
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Miroslav Vytiska vs Zdeněk Míka – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Štěpán Pecka, Zdeněk Pekař, Martin Šrůta, Martin Talůžek
25., 35. Tomáš Šalplachta
1. 6. 08 20:45 BECH Forejt FC Bagr 1.FC 9. 6:0 (1:0)
Utkání přerušeno v 56.minutě konfrontací vyžádanou kapitánem týmu Forejt. Brankář týmu Bagr neměl RP a kapitán přiznal start načerno. Kontumace ve prospěch mužstva FC Forejt.
Forejt FC Bagr 1.FC
Zdeněk Míka – Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Štěpán Pecka, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Jan Suchan, Martin Talůžek vs František Vlček – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Libor Kemza, Ondřej Kocourek, Tomáš Krbec, Bohumil Nešleha, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Martin Vít, Petr Vršanský, Jiří Zmatlík
25. Jan Huk
50. Štěpán Pecka
37. Martin Vít
42. Jaroslav Beran
55. Ondřej Kocourek
25. 5. 08 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Forejt FC 8. 4:4 (2:0)
Tým domácích pevně ovládl první poločas a vedení 2:0 bylo zasloužené, soupeř několikrát z bezprostřední blízkosti netrefil branku. Vyznamenal se i brankář týmu Améby. Po změně stran hosté z přímého kopu a penalty vyrovnali, a to jim dodalo sebevědomí k obratu. Nicméně tým domácích s dvěma vynikajícími cizinci v základu v poslední minutě zachránil alespoň bod. Kamil Vavřina, Petr Harant
Améby AFC B Forejt FC
Jan Beneš – Richard Adamec, Vladislav Klimeš, Splinter Knight, Ondřej Krampera, František Kroužil, Robert Lawrence, Petr Maxa, David Rybín vs Zdeněk Míka – Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Štěpán Pecka, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Jan Suchan
14., 39., 59. Vladislav Klimeš
19. OG
34., 37. Štěpán Pecka
52. OG
56. Jiří Košťál
18. 5. 08 18:45 zzJUNI1 Forejt FC Alkmar 7. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostů. Na těžkém terénu hráli pěkný komunikační fotbal. Nasazení bylo znát i u soupeřů. Zvláště v druhé půli.
Forejt FC Alkmar
Filip Řehoř – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Štěpán Pecka, Václav Špirek, Jan Suchan vs Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Hynek Tomíček, Jan Veselý
3. Hynek Tomíček
7., 53. Jáchym Horáček
37. Tomáš Mandík
45. Petr Jedlička
4. 5. 08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Forejt FC 6. 8:0 (2:0)
Utkání proběhlo v jasném směru a zaslouženě vyhráli zeleno-bílí. Petr Mazanec, Vojtěch Mika
The Penguins 6:5 B Forejt FC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, David Dušek, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Filip Řehoř – Petr Forejt, Jaroslav Hrubý, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Jiří Košťál, Václav Špirek, Martin Šrůta, Jan Suchan, Martin Talůžek
7. Jiří Němec
10. Bohuslav Pixa
41., 47., 48. Petr Csémi
46. David Dušek
54. Milan Boubín ml.
59. Filip Boubín
27. 4. 08 13:45 BECH Forejt FC Rohožník United FC A 5. 1:2 (0:1)
V zápase moc šancí nebylo. Rozhodla penalta a větší důraz Rohožníku. Jan Meloun, Marek Vandas
Forejt FC Rohožník United FC A
Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Martin Šrůta, Martin Talůžek vs Vladislav Skalník – Karel Bienenfeld, Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Jan Pátek, Robert Pilný, Petr Rybář, Ivo Štolc
40. Jan Huk 15. Petr Rybář
50. Ivo Štolc
20. 4. 08 17:30 zzJUNI2 Lucián FC B Forejt FC 4. 4:0 (2:0)
Lucián svého soupeře po celých 60 minut jasně přehrával a zaslouženě zvítězil. Úroveň hry značně limitoval špatný povrch. Adam Trska, Jan Trska
Lucián FC B Forejt FC
František Cvejn – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, David Jelínek, Lukáš Kavka, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Miloš Zenkl vs Lukáš Werner – Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, František Košťál, Filip Řehoř, Václav Špirek
4. Luboš Vaculík
20. Pavel Hašek
45. Lukáš Kavka
59. Richard Novotný
13. 4. 08 15:00 BECH Forejt FC GoHosp PK 3. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání s množstvím kombinací na obou stranách, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Zápas byl hrán v duchu fair play, bez hrubších faulů.
Forejt FC GoHosp PK
Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Zdeněk Pekař, Václav Špirek vs Marek Farda – Zdeněk Bíba, Petr Černý, Jiří Cvrček, Ondřej Doleček, Jiří Hušák, Tomáš Jalůvka, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák
27. Václav Špirek
37. Jan Huk
11. Vilém Řehák
39. Marek Řeháček
6. 4. 08 16:15 zzJUNI1 Žaves 1.FC (11150) Forejt FC 2. 4:2 (3:1)
Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, šlo o poměrně jednoznačné utkání pro Žaves 1.FC 11150. Kvalita zápasu byla ovlivněna těžkým terénem. Ivan Bareš, Jakub Dufek
Žaves 1.FC (11150) Forejt FC
Jan Mareš – Michal Křepelka, Tomáš Pancíř, Miroslav Plašil, Petr Rosenkranz, Jiří Smolinský, Antonín Vávra, Filip Weber vs Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, František Košťál, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Václav Špirek, Martin Šrůta, Martin Talůžek
3., 40. Miroslav Plašil
7., 10. Jan Mareš
18., 55. Václav Špirek
30. 3. 08 17:30 zzJUNI2 Eskadra smrti Forejt FC 1. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Václav Král, Václav Král
Eskadra smrti Forejt FC
Jiří Svoboda – Lukáš Bryx, Jan Gregor, Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jakub Košler, Jan Srp, Tomáš Staněk vs Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Filip Řehoř, Václav Špirek, Martin Talůžek