Slušné utkání. V závěru zcela zbytečně nervózní. Karel Šimek, Jozef Ščury
Marek Farda – Mykhaylo Černý, Ondřej Doleček, Roman Kvirenc, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Aleš Novák, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman
15. 6. 08 15:00 BECH Bagr 1.FC GoHosp PK 10. 6:0 k.
Hosté se nedostavili. Pavel Kohout, Martin Stýskala
Bagr 1.FC GoHosp PK
Jaroslav Balouš – Jaroslav Beran, Libor Kemza, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Petr Vršanský vs
1. 6. 08 15:00 BECH GoHosp PK Améby AFC B 9. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde rozhodlo proměnění šance ze strany domácích. Karel Pokorný, Radim Fischer
GoHosp PK Améby AFC B
Marek Farda – Ondřej Doleček, Roman Kvirenc, Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Jan Beneš – Richard Adamec, Splinter Knight, František Kroužil, Robert Lawrence, Petr Maxa, David Rybín
24. Ondřej Doleček
25. 5. 08 15:00 BECH Alkmar GoHosp PK 8. 3:0 (2:0)
Jasné utkání, kde Alkmar měl převahu po celý zápas.
Alkmar GoHosp PK
Jan Fišera – Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Marek Farda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Vilém Řehák, Ondřej Vank
8. Hynek Tomíček
11. OG
56. Jan Veselý
18. 5. 08 15:00 BECH GoHosp PK The Penguins 6:5 B 7. 0:12 (0:6)
Jednoznačný průběh zápasu pro mužstvo The Penguins, které je vidět i na výsledku. Tomáš Sklenář, Miroslav Král
GoHosp PK The Penguins 6:5 B
Marek Farda – Petr Černý, Jiří Cvrček, Jiří Hušák, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín st., Petr Csémi, David Dušek, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
2., 38., 59. David Dušek
6., 23., 28., 39. Bohuslav Pixa
10., 51. Petr Csémi
19. Filip Boubín
45. Martin Ševčík
53. Rudolf Schiller
4. 5. 08 15:00 BECH Rohožník United FC A GoHosp PK 6. 3:2 (2:1)
V prvním poločase domácí svého soupeře přehrávali, poločasové vedení o gól tak bylo zklamáním. Do druhé půle však hosté vstoupili odhodlaní vyrovnat, což se jim povedlo po 15ti minutách, kdy si brankář srazil rohový kop do vlastní branky. Po té přidali gól i domácí a své vedení uhájili i přes několik šancí hostí až do konce. Petr Bureš, Tomáš Reiter
Rohožník United FC A GoHosp PK
Vladislav Skalník – Petr Chlopek, Štěpán Kletečka, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Robert Pilný, Ivo Štolc, Radim Veselý vs Marek Farda – Petr Černý, Jiří Hušák, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank
13., 28. Luboš Koucký
52. Petr Chlopek
29. Marek Řeháček
44. OG
27. 4. 08 15:00 BECH GoHosp PK Lucián FC B 5. 6:1 (3:0)
Ačkoliv o pohledný fotbal se staral především Lucián, vítězství slavil tým domácích. Rozhodla lepší koncovka. Jan Meloun, Marek Vandas
GoHosp PK Lucián FC B
Marek Farda – Jiří Cvrček, Ondřej Doleček, Jiří Hušák, Roman Kvirenc, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ondřej Vank vs František Cvejn – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Juraj Vraniak, Miloš Zenkl
3., 18. Roman Kvirenc
29. Jiří Hušák
31., 39. Vilém Řehák
38. Ondřej Vank
58. Pavel Hašek
20. 4. 08 15:00 BECH Žaves 1.FC (11150) GoHosp PK 4. 9:4 (6:0)
Hráč týmu Žaves Rosenkranz byl jednoznačně nejlepším hráčem utkání, který dirigoval hru. Soupeř začal hrát pozdě, nicméně povedenými akcemi alespoň korigoval výsledek. Martin Nůsek, Michal Nůsek
Žaves 1.FC (11150) GoHosp PK
Filip Weber – Karel Hubička, Michal Křepelka, Jan Mareš, Tomáš Pancíř, Petr Rosenkranz, Robert Šlajs, Jiří Smolinský, Antonín Vávra vs Marek Farda – Petr Černý, Jiří Cvrček, Roman Kvirenc, Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Vilém Řehák
59. Jiří Cvrček
13. 4. 08 15:00 BECH Forejt FC GoHosp PK 3. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání s množstvím kombinací na obou stranách, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Zápas byl hrán v duchu fair play, bez hrubších faulů.
Forejt FC GoHosp PK
Lukáš Werner – Petr Forejt, Jan Huk, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Zdeněk Pekař, Václav Špirek vs Marek Farda – Zdeněk Bíba, Petr Černý, Jiří Cvrček, Ondřej Doleček, Jiří Hušák, Tomáš Jalůvka, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák
27. Václav Špirek
37. Jan Huk
11. Vilém Řehák
39. Marek Řeháček
6. 4. 08 15:00 BECH GoHosp PK Eskadra smrti 2. 1:0 (0:0)
Utkání, které bylo velmi vyrovnané rozhodla střela z poloviny hřiště. Tou v poslední minutě překvapil brankáře Eskadry Řehák, asi nejlepší hráč zápasu. Vítězslav Pech
GoHosp PK Eskadra smrti
Marek Farda – Petr Černý, Jiří Cvrček, Jiří Hušák, Tomáš Jalůvka, Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák vs Jiří Svoboda – Martin Beď, Lukáš Bryx, Jan Gregor, Michal Hruška, Jakub Košler, David Soukup, Jan Srp
60. Vilém Řehák
30. 3. 08 15:00 BECH Drny FC GoHosp PK 1. 1:2 (1:1)
Obě družstva byla na zápas velmi motivována, ale na 7 ligu měl zápas slušné tempo a úrověň.