Ne 30.3.08 17:30 DEKAN DDR FC Úžas 1.FFS   (HL6J)
Ne 30.3.08 18:45 DEKAN Ekonom WT VET Tycho de Brahe VET   (VL2A)
Ne 30.3.08 20:00 DEKAN Borussia Dortšpunt B Výlov 0.FC   (HL7J)
Ne 20.4.08 13:45 zzJUNI1 Disco Dream Bamboocha City   (HL8P)
Ne 20.4.08 15:00 zzJUNI1 Akvaristika TJ FC Praha 07   (HL8O)
Ne 20.4.08 16:15 zzJUNI1 Alkmar Basta fidli B   (HL7L)

21. 6. 08 13:45 TEMPO Kanonýři Tankista Orange 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli mírně lepší techničtější Kanonýři. Tankisté sice dotahovali, ale zřejmě stříleli slepými náboji a tak vytoužený třetí gól nepřišel. Petr Smrčka, Jaroslav Burda
Kanonýři Tankista Orange
Václav Houška – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs David Kašpar – Jan Bárta, Pavel Kašpar, Radek Kašpar, Ladislav Marek, Ondřej Průcha, Pavel Špalek, Vladimír Špalek, Jan Strouhal, Zdeněk Veselý
28. Jiří Hron
39. Jakub Císař
44. Jan Straka
2. Radek Kašpar
52. Jan Bárta
14. 6. 08 15:00 P3 Kraftwerk V2 Kanonýři 10. 0:1 (0:0)
Dominik Kastl, Martin Pikora
Kraftwerk V2 Kanonýři
Jaroslav Klepal – Petr Báča, Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Lukáš Pejčoch, Jakub Zachoval vs Václav Houška – Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
59. Jiří Hron
31. 5. 08 13:45 P2 Kanonýři Hypochondři 9. 2:2 (1:0)
V tomto utkání se střetli soupeři obdobných kvalit. Převedená hra odpovídala dané soutěži a na výkon obou mužstev mělo vliv i velmi teplé počasí. Konečný výsledek je spravedlivým vyústěním předvedené hry. Martin Bukovský, Daniel Veselý
Kanonýři Hypochondři
Jan Straka – Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Petr Pivoňka – Jan Martinec, Martin Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Martin Urban, Jan Zezulka
14., 35. Martin Kubíček 55., 60. Jaroslav Šmejkal
24. 5. 08 15:00 HANSP Huntrs Kanonýři 8. 2:11 (2:5)
Huntrs stačili s dechem jen prvních dvacet minut. Pak se projevil jejich malý počet hráčů na střídání a zápas jednoznačně ovládli Kanonýři. Ti měli prostor na kombinace a vypracovali si spoustu šancí. I když je nezakončovali příliš razantně, slabý brankář domácích jim úlohu ulehčil. Michal Vlasák, Jan Kubíček
Huntrs Kanonýři
Jiří Mařan – Jan Beránek, Pavel Beránek, Petr Fuxa, Karel Guzek, Tomáš Michálek, Lukáš Novisedlák vs Adam Loukotka – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
34., 50. Martin Kubíček
10. 5. 08 16:15 P3 Atomový veverky A Kanonýři 6. 3:0 (2:0)
Utkání začalo pro Kanonýry nešťastně, když hned ve druhé minutě dostali branku z penalty. Po té byly Veverky pohyblivější a měly více ze hry. Zasloužená výhra Veverek.
Atomový veverky A Kanonýři
Marcel Peprný – Roman Čech, Roman Husek, Tomáš Roček, Ondřej Rygl, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Jan Straka, Ivan Weber
2., 52. Roman Husek
19. Ondřej Rygl
3. 5. 08 16:15 P1 Kanonýři Catchers SC 7. 2:2 (1:1)
Klidné, avšak rychlé utkání, kde oba týmy hrály čistý fotbal bez faulů. Bohumil Řežábek, Martin Phillip
Kanonýři Catchers SC
Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček vs Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Jan Bejkovský, Jan Meloun, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach
7. Martin Kubíček
42. Jiří Hron
19. Jan Meloun
31. Lukáš Aldorf
26. 4. 08 15:00 P2 Kanonýři Šnek FC A 5. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání, domácí se dostali do vedení díky ojedinělému zaváhání hostů hned v úvodu. Petr Loquens
Kanonýři Šnek FC A
Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
2. Martin Kubíček 15. Tomáš Král
18., 42. Tomáš Ejem
38., 40. Tomáš Vávra
19. 4. 08 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Kanonýři 4. 1:1 (0:1)
Ve vytrvalém lijáku se hrál spíš bojovný, než technický fotbal. Lépe začali Kanonýři a díky Císaři brzy vedli. Sparta brzy vyrovnala hru, ale ani přes tlak nedokázala srovnat. To se jim podařilo až ve druhém poločase, kdy se trefil Kostraba. Obě mužstva byla s bodem spokojena a utkání dominovaly obrany. Remíza je tedy zasloužená. Vladimír Stibora, Sreten Cvijovič
Sparta Pivaři AC Kanonýři
Radek Dvořák – Jozef Balužinský, René Hartman, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Moravec, Martin Šíbal, Martin Sloup vs Jan Straka – Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
35. Jiří Kostraba 7. Jakub Císař
12. 4. 08 13:45 HANSP Kanonýři Ormové 3. 11:0 (4:0)
Kvalitně hrané utkání. Ormové odehráli celý zápas ve čtyřech, respektive 5. minut ve třech, přesto odvedli sympatický a technický fotbal. Michal Čejka, Michal Peikert
Kanonýři Ormové
Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Josef Rubeš
2., 14., 50. Otakar Cejnar
17., 41., 46., 57. Jiří Hron
24., 39., 45. David Beneš
38. Václav Houška
5. 4. 08 15:00 HANSP Neúspěch Strouhalák Kanonýři 2. 4:0 (1:0)
Zápas ovlivnil gól Strouhaláku hned z prvního útoku. Otřesení Kanonýři v polovině prvního poločasu vyrovnali, avšak gól ani z nejvyloženějších pozic nedali. Hráči Strouhaláku naopak své šance dokázali proměnit.