Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Jan Bejkovský, Jan Kunst, Jan Meloun, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek vs Tomáš Klenner – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Josef Rubeš, Jakub Zima
24. Jakub Zima
26. Jakub Franke
35. Tomáš Bohuslávek
31. 5. 08 16:15 P1 Ormové Atomový veverky A 9. 1:6 (1:2)
Po vyrovnané první půli ovládli hosté hřiště a jen díky jejich nepřesnosti v koncovce se skóre nenavýšilo více.
Ormové Atomový veverky A
Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš vs Marek Slezák – Roman Čech, Roman Husek, Josef Kapek, Ivan Procházka, Tomáš Roček, Ondřej Rygl, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Jan Slezák, Milan Šnajdar
28. Jan Čížek 3., 35. Roman Čech
26. Ondřej Rygl
47. Roman Husek
50. Josef Kapek
56. Milan Šnajdar
24. 5. 08 16:15 ZAK Šnek FC A Ormové 8. 5:0 (3:0)
Hosté doplatili na svou nesehranost, bylo vidět, že to jejich první sezóna. Domácí se často dostávali do brejkových situací, které tvrdě trastali. Martin Potůček, Petr Kalina
Šnek FC A Ormové
Ondřej Borovička – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jan Čížek – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Jakub Zima
20. OG
22., 50. Tomáš Vávra
25., 56. Tomáš Ejem
17. 5. 08 13:45 ZAK Ormové Sparta Pivaři AC 7. 2:3 (1:2)
Dobré a bojovné utkání, ve kterém hosté byli o špetku lepší. Václav Horáček
Ormové Sparta Pivaři AC
Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš vs Radek Dvořák – René Hartman, Petr Jandourek, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Moravec, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
21. Jan Čížek
35. Josef Rubeš
20., 28. Václav Svoboda
45. Martin Sloup
10. 5. 08 16:15 P2 Tankista Orange Ormové 6. 3:4 (1:2)
Na 8.ligu velmi pěkné utkání, Tankisté v závěru mohutně dotahovali, ale čas byl neúprosný. Jiří Vácha, Vít Melichar
Tankista Orange Ormové
Pavel Kašpar – Jan Bárta, David Kašpar, Radek Kašpar, Ladislav Marek, Ondřej Průcha, Pavel Špalek, Vladimír Špalek, Jan Strouhal vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš
19., 58. Jan Strouhal
55. Jan Bárta
18. Tomáš Bohuslávek
29., 58. Josef Rubeš
45. Jakub Franke
26. 4. 08 18:00 HANSP Neúspěch Strouhalák Ormové 5. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra Strouhaláku, spoustu šancí neproměnily obě strany, velice kvalitní utkání na 8.ligu.
Neúspěch Strouhalák Ormové
Jiří Zumr – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš
16., 28. Petr Lacina
34. Zdeněk Ševčík st.
47. Josef Květenský
27 Petr Lacina 12. Tomáš Bohuslávek
19. 4. 08 16:15 ZAK Ormové Mokrý banditi 4. 6:0 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 28. minutě pro nedostatečný počet hráčů týmu Mokrý banditi.
Zápas měl pikantní nádech. Mokrý banditi nastoupili oslabeni, hned v 5.minutě se zranil první hráč, takže odehráli celý poločas ve třech v poli, čehož však soupeř nedokázal příliš využít. Před přestávkou se zranil další bandita, čímž utkání ukončil.
Ormové Mokrý banditi
Roman Cicko – Tomáš Bohuslávek, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš, Jakub Zima vs Jan Rezek – Borislav Ivanov, Jakub Junek, František Kosina, Ondřej Martinovský, Jiří Sejkora, Ivan Vokáč
12. 4. 08 13:45 HANSP Kanonýři Ormové 3. 11:0 (4:0)
Kvalitně hrané utkání. Ormové odehráli celý zápas ve čtyřech, respektive 5. minut ve třech, přesto odvedli sympatický a technický fotbal. Michal Čejka, Michal Peikert
Kanonýři Ormové
Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Josef Rubeš
2., 14., 50. Otakar Cejnar
17., 41., 46., 57. Jiří Hron
24., 39., 45. David Beneš
38. Václav Houška
5. 4. 08 15:00 P1 Ormové Kraftwerk V2 2. 5:2 (3:1)
Ormové si utkání ve druhé půli zkomplikovali, nicméně se jim ho nakonec podařilo dotáhnout do vítězného konce.
Ormové Kraftwerk V2
Tomáš Klenner – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Josef Rubeš, Jakub Zima vs Lukáš Pejčoch – Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Václav Michal, Jakub Zachoval