So 15.11.08 10:00 zzTKSPA Šajtle s.r.o. Boss Team   (HL8C)
So 15.11.08 11:15 zzTKSPA XXX SP Clif   (HL6D)
Ne 30.11.08 17:00 HRAB1 10 Megabite Prase FC   (HL8F)
Ne 30.11.08 18:15 HRAB1 Saens 1.FC B PRKA   (HL8A)
Ne 14.12.08 15:00 BECH Pražská hovada Los Gigoalos   (HL8R)
Ne 14.12.08 16:15 BECH pRagga Urquell Výlov 0.FC   (HL8E)

7. 12. 08 13:45 DEKAN Senioři Praha B Gangbeng 11. 1:9 (1:9)
Utkání bylo během druhé půle předčasně ukončeno pro zranění dvou hráčů Seniorů. Senioři poté neměli dostatečný počet hráčů pro dokončení zápasu.
STDK ponechala u kontumace výsledek dosažený na hřišti.
Senioři Praha B Gangbeng
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Pavel Hampl, Bohuslav Macháček, Daniel Vítek vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
11. Aleš Běhal 2., 23. Lukáš Kohoutek
6., 20., 29. Radek Dvořák
15., 27. Martin Vaňač
17. Jiří Herrmann
24. Jiří Douda
23. 11. 08 13:45 zzJUNI1 Gangbeng Sebranka FC B 10. 4:1 (1:1)
Utkání hráno na velmi těžkém terénu, který lépe svědčil kombinacím Sebranky. Měla více ze hry, ale góly dávali hráči Gangbengu. Petr Bína, Ondřej Vecko
Gangbeng Sebranka FC B
Jakub Grafnetter – Jiří Douda, Radek Dvořák, Petr Solnička, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Petr Karban, Martin Kasal, Tomáš Klement, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Tomáš Svoboda
22. Radek Dvořák
38., 53. Martin Vaňač
57. Jakub Grafnetter
24. Petr Karban
9. 11. 08 15:00 zzHAGI2 Petrovice B Gangbeng 9. 2:2 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jan Beránek, Pavel Beránek
Petrovice B Gangbeng
Radek Stránský – Jan Baborský, Roman Chládek, Pavel Dubský, David Mach, Michal Patka, Martin Svoboda, Luboš Zelenka vs Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
39. Luboš Zelenka
59. Martin Svoboda
24. Radek Dvořák
52. Lukáš Kohoutek
26. 10. 08 18:45 DEKAN Gangbeng Manchlastr FC 8. 2:4 (1:3)
Pohledné utkání, hlavně ze strany Manchlastru. Bylo vidět, že kluci už někdy spolu hráli... A myslím, že se v sedmé lize dlouho neohřejí. Ani Gangbeng nehrál špatě, ale konečný výsledek odpovídá dění na hřišti, i přes asi pět nastřelených tyčí. Martin Škop, Petr Michalčič
Gangbeng Manchlastr FC
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý
12. Lukáš Kohoutek
55. Martin Vaňač
6. Matěj Veselý
11., 22., 50. Jakub Tichý
19. 10. 08 15:00 zzPANK1 Jednota Košík Gangbeng 7. 3:2 (3:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Matěj Sova, Zdeněk Hruboš
Jednota Košík Gangbeng
Bronislav Hagovský – Petr Došlý, Tomáš Erben, Daniel Fanta, Štěpán Hodr, Jaromír Machej, Otakar Mráz, Arnošt Sarvaš, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
5., 29. Arnošt Sarvaš
18. Daniel Fanta
26. Pavel Herrmann
28. Jiří Douda
12. 10. 08 15:00 BECH Gangbeng GoHosp PK 6. 2:5 (1:2)
Zápas, v němž domácí dokázali vzdorovat atakům hostí jen v prvním poločasu. Ve druhém to ještě domací zkoušeli, ale hráči hostí nedopustili jakýkoli obrat a zaslouženě získali plný počet bodů. Kyjak, Suchý
Gangbeng GoHosp PK
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Radek Nezbeda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Petr Hejra, Ondřej Kolenský, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ivan Sikora
4. Martin Vaňač
52. Jakub Grafnetter
3., 10., 51., 53. Vilém Řehák
39. Ondřej Doleček
5. 10. 08 13:45 ZAK Gangbeng Válcovny plechu MS FC 5. 0:2 (0:0)
Velmi bojovné utkání s mnoha nepřesnostmi, ale neustálou snahou. A jelikož si hosté vybrali smůlu na několik zápasů dopředu, po nastřelení břevna a tyče, bez golového efektu. Odešli ze zápasu poražení po dvou brankách domácích. Martin Macko
Gangbeng Válcovny plechu MS FC
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Michal Bláha – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
35. Josef Štěpánek
52. Roman Geyer
28. 9. 08 17:30 TEMPO Buffeti HK Gangbeng 4. 2:7 (0:4)
Zápas měl jednoznačný průběh a tým Gangbeng zaslouženě vyhrál. Buffeti si zaslouží pochvalu, že i za nepříznivého stavu se snažili hrát a zkorigovat výsledek. Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak
Buffeti HK Gangbeng
Petr Uchytil – Vít Bartoš, Marek Černý, Michal Kurcik, Vojtěch Přibyl, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Libor Široký, Miroslav Zelinka vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač