Út 7.10.08 18:00 HRAB2 Suprtechno Čechie 12° SUP   (SVL1A)
Út 7.10.08 19:15 HRAB2 Lazareth Tlakové galoše   (HL8B)
Ne 2.11.08 08:45 zzANG Protector 1320 FC Atomovej brouk B   (HL5G)
Ne 2.11.08 10:00 zzANG Sananim FC A Slovan Amatéři   (HL5G)
Čt 27.11.08 18:00 HRAB2 Le Jardin Socra FC AFK Karlín   (HL6A)
Čt 27.11.08 19:15 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Blankyt bulldogs   (HL8A)

7. 12. 08 13:45 DEKAN Senioři Praha B Gangbeng 11. 1:9 (1:9)
Utkání bylo během druhé půle předčasně ukončeno pro zranění dvou hráčů Seniorů. Senioři poté neměli dostatečný počet hráčů pro dokončení zápasu.
STDK ponechala u kontumace výsledek dosažený na hřišti.
Senioři Praha B Gangbeng
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Pavel Hampl, Bohuslav Macháček, Daniel Vítek vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
11. Aleš Běhal 2., 23. Lukáš Kohoutek
6., 20., 29. Radek Dvořák
15., 27. Martin Vaňač
17. Jiří Herrmann
24. Jiří Douda
23. 11. 08 13:45 zzPANK1 Buffeti HK Senioři Praha B 10. 6:1 (0:0)
Buffeti výrazně lepším mužstvem, jak fotbalově, tak i střelecky. A to ještě neproměnili penaltu a dobře zachytal gólman Seniorů, jinak by skóre asi bylo dvouciferné. Michal Gráf
Buffeti HK Senioři Praha B
Petr Uchytil – Marek Černý, Petr Mazúr, Vojtěch Přibyl, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Libor Široký, Miroslav Zelinka vs Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček
31., 48. Marek Šedlbauer
46. Miroslav Zelinka
54. Petr Mazúr
55., 58. Vojtěch Přibyl
51. Karel Koschin
9. 11. 08 12:30 zzPANK1 Senioři Praha B Basta fidli B 9. 0:3 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Senioři Praha B Basta fidli B
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Daniel Vítek vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Václav Surynek, Miroslav Vytiska
37., 47. Tomáš Šalplachta
48. Ondřej Dub
26. 10. 08 17:30 DEKAN Suchdol stars RSC C Senioři Praha B 8. 2:2 (0:1)
Senoři vstoupili do zápasu velmi aktivně a brzy se ujali vedení. Bohužel po ně se v závěru projevil nedostatek lidí na střídání, v úbytku sil. Proto také Suchdol snížil a v samotném závěru i vyrovnal. Myslím že remíza je dle vývoje zápasu zasloužená. Martin Škop, Petr Michalčič
Suchdol stars RSC C Senioři Praha B
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Petr Hrášek, Bohuslav Macháček
45. Jiří Čurda
60. Jiří Hotovec
6. Jan Bozděch
33. Bohuslav Macháček
19. 10. 08 13:45 zzPANK1 Senioři Praha B Sme moc 7. 1:2 (1:0)
Obě mužstva neukázala příliš kvalitní herní projev, natož pořádnou kombinaci. Hra byla čistá, ale bezzubá. David Jeřábek, Jan Blahota
Senioři Praha B Sme moc
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček vs Jan Markalous – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
21. Pavel Hampl 31. Libor Bečvář
50. Filip Šarboch
12. 10. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Senioři Praha B 6. 3:2 (2:1)
Vyhrálo šťastnější mužstvo. Marek Mach
Válcovny plechu MS FC Senioři Praha B
Roman Geyer – Pavel Abrahám, Jan Franc, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Tomáš Vítek
6., 55. Martin Vondrášek
8. Josef Štěpánek
20 Josef Štěpánek 7., 45. Tomáš Vítek 23. Karel Koschin
5. 10. 08 13:45 P1 Sebranka FC B Senioři Praha B 5. 0:1 (0:1)
Zápas ovlivnilo nedostatečné množství míčů a velice hezké počasí, které odvádělo pozornost rozhodčích pryč z hrací plochy. Senioři se dostali rychle do vedení, které udrželi až do konce. Ondřej Calta, Jan Mikeš
Sebranka FC B Senioři Praha B
Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Petr Karban, Martin Kasal, Roman Kokeš, Tomáš Kopal, Jiří Škoda, Tomáš Svoboda vs Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček
2. Bohuslav Macháček
28. 9. 08 18:45 TEMPO Senioři Praha B Petrovice B 4. 4:3 (1:1)
Oboustranně vyrovnaný první poločas přinesl branku hned z první akce po rozehrávce. Vyrovnání Petrovic přišlo v 16. minutě. Druhá půle přála fotbalovějším Seniorům, kteří si vytvořili převahu a zaslouženě vyhráli. Zlatko Olšiak, Bojan Lipovšek
Senioři Praha B Petrovice B
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Tomáš Vítek vs Libor Vorel – Jan Baborský, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Martin Prel, Oldřich Rutar
1., 42. Tomáš Vítek
32., 39. Petr Pokorný
16. Pavel Dubský
55. Pavel Kaucký
56. Martin Prel
59. Jan Baborský
21. 9. 08 17:30 P2 Manchlastr FC Senioři Praha B 3. 2:1 (1:1)
Heroický výkon Seniorů nakonec nestačil na mládí Manchlastru. Jakub Burian, Jakub Mandelíček
Manchlastr FC Senioři Praha B
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Matěj Veselý vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Bohuslav Macháček, Tomáš Vítek
11., 51. Matěj Veselý 23. Tomáš Vítek
14. 9. 08 13:45 TEMPO Senioři Praha B Jednota Košík 2. 4:5 (4:1)
První poločas byl nekompromisně v režii domácích a ukončili ho s tříbrankovým náskokem. Druhá půle patřila Jednotě, která přestože hrála pouze se čtyřmi v poli, dokázala výsledek otočit ve svůj prospěch. Přestřelka jak na ledě. Petr Brejcha, Pavel Kaše
Senioři Praha B Jednota Košík
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Daniel Vítek vs Miloš Pína – Tomáš Erben, Daniel Fanta, František Stegmüller   , Jiří Tecl
9. Bohuslav Macháček
15. Karel Koschin
24., 25. Petr Pokorný
29., 55. Tomáš Erben
44., 48., 50. Jiří Tecl
7. 9. 08 15:00 BECH GoHosp PK Senioři Praha B 1. 3:1 (0:1)
Fotbalovější GoHosp zaslouženě zvítězil, díky většímu důrazu při střelbě. Václav Kopecký, Tomáš Bendl
GoHosp PK Senioři Praha B
Marek Farda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Ivan Sikora, Ondřej Vank vs Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Daniel Vítek