12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Út 7.10.08 18:00 HRAB3 Ekonom WT VET Balabuška Old TJ   (VL2A)
Út 7.10.08 19:15 HRAB3 FC F*C* VET Viktoria Bítovská VET C   (VL4C)
Ne 19.10.08 16:15 P2 Farkáň 92 1.FC Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 19.10.08 17:30 P2 Los Gigoalos FC Praha 07   (HL8R)
Ne 2.11.08 13:45 P1 Team Regulátor kyselosti   (HL8R)
Ne 2.11.08 15:00 P1 Gente - Yeti FC Úderka Žižkov junioři   (HL5I)

5. 12. 08 20:30 ZAK PFC Kodymka Čechie 12° 11. 3:3 (3:2)
V prvním poločase to byl vyrovnaný boj, ve druhé půli se projevila technická a taktická vyspělost Čechie, která vyrovnala. Luděk Slinták, Radek Tupec
PFC Kodymka Čechie 12°
Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Jiří Škarvada vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
2., 12., 24. Jiří Škarvada 22. Karel Bednář
25. Richard Slaměník
47. Jan Hruška
19. 11. 08 19:00 P2 Čechie 12° Nejistá sezóna 10. 7:2 (3:1)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem. Oleg Ivantsiv
Čechie 12° Nejistá sezóna
Ladislav Košťál – Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Vladimír Kubš – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, František Šťasta
4., 25., 31., 43. Martin Půlpán
23., 52. Richard Slaměník
56. Zdeněk Kuttler
27., 44. František Brejcha
15. 11. 08 10:00 zzZARUB Hvězda VAB F.C. Čechie 12° 9. 4:1 (2:1)
Hvězda měla převahu po celý zápas a zúročila ji čtyřmi brankami. Snížení Čechie před poločasem se ukázalo být pouze čestným úspěchem. To podstatné se odehrálo v samém závěru, kdy Hvězda dvěma góly vítězství potvrdila.
Hvězda VAB F.C. Čechie 12°
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
3. Pavel Jakubček
19., 58., 60. Karel Kuthan
30. Martin Půlpán
8. 11. 08 11:15 HANSP Čechie 12° Felix club (seniors) 8. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Oba gólmani podrželi své týmy. Magda Uxová
Čechie 12° Felix club (seniors)
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Vladimír Pelán – Jindřich Hříbal, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, David Řezníček, Petr Švonc
42. Miroslav Trnka
48. Zdeněk Kuttler
46 Miloš Svoboda 24. David Řezníček
41. Milan Musil
35. David Řezníček
23. 10. 08 19:00 P3 Čechie 12° Viktoria Bítovská VET B 7. 1:1 (0:1)
Utkání solidní úrovně, skončilo spravedlivou dělbou bodů. Karel Štáf
Čechie 12° Viktoria Bítovská VET B
Ladislav Košťál – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jan Štoncner – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Hubert Prášek, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský
50. Martin Půlpán 12. Martin Měřička
16. 10. 08 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Čechie 12° 6. 4:2 (2:2)
Zápis nedodán, zjištěny jen základní údaje. Dan Moravec
Anton aus Tirol Čechie 12°
Martin Kaiser – Milan Husák, Vladimír Kabeláč, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
20., 29., 50. Petr Zeman
35. Svatopluk Samler
17. Martin Půlpán
22. Richard Slaměník
3. 10. 08 20:15 P3 Čechie 12° Keckafogo KK VET 5. 1:6 (0:2)
Ač tomu výsledek neodpovídá, dlouho se jednalo o vyrovnané utkání - hlavně v první půli. První šance Keckafoga znamenala vedení 1:0. Nakonec asi rozhodla 34. minuta a zvýšení na 3:0 - vítězný tým si to pak celkem v pohodě uhlídal. Aleš Michálek, Vladimír Rožánek
Čechie 12° Keckafogo KK VET
Pavel Dlouhý – Jan Hruška, Ladislav Košťál, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl
44. Martin Půlpán 9. Roman Mašek
17., 34. Roman Faic
42., 48. Miroslav Kmínek
51. Zdeněk Papež
26. 9. 08 16:45 ZAK Masters V Čechie 12° 4. 6:3 (2:3)
Čechie začala velmi dobře a ve 12. minutě už vedla o dvě branky. Poté se asi její hráči uspokojili, soupeř získal územní převahu a dvěma góly vyrovnal skóre. Čechie se ještě do poločasu znovu ujala vedení, ale druhý poločas byl zcela v režii hráčů Masters. Poté co v 37.minutě vyrovnali, získali herní převahu, kterou korunovali dalšími třemi brankami. Josef Dufek, Petr Buchta
Masters V Čechie 12°
Petr Sklenář – Jan Ernst, Karel Kadlec, Radomír Šimon, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
28. Pavel Dlouhý
17. 9. 08 20:15 P1 Čechie 12° Turman VET 3. 2:4 (1:2)
Hráči Čechie se ujali vedení, nicméně Turman pak přehrál Čechii ve středu pole. Poraženým slouží ke cti, že bojovali až do konce. Martin Lančarič, Jan Maršíček
Čechie 12° Turman VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miroslav Trnka vs Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Robert Nykl, Miroslav Procházka, Karel Táborský, Martin Tůma
13. Martin Půlpán
54. Richard Slaměník
18. Luboš Jindra
28. Miloš Beňo
34. Robert Nykl
37. Tomáš Dvořák
11. 9. 08 18:00 HRAB1 Tučňáci VET Čechie 12° 2. 0:6 k.
Mužstvo Tučňáků se k utkání nedostavilo ani po uplynutí čekací doby. Jan Slavíček, Robert Samek
Tučňáci VET Čechie 12°
vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
5. 9. 08 18:15 DEKAN Čechie 12° Kumpáni VET 1. 4:3 (0:2)
Čechie celý zápas udávala tempo hry, ale když v 35.minutě Kumpáni zvyšovali na 3:0, na nějaký bodový zisk pro domácí to rozhodně nevypadalo. Jenže na hřišti začal řádit hráč Slaměník, který snížil na 3:1 a byl i u kontaktního gólu. Přesto to vypadalo, že hosté vítězství udrží, jenže nakonec jim zbyly oči pro pláč, když v samém závěru přeci jen dva slepené góly strhly vítězství na stranu Čechie.