12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Út 9.9.08 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Kent   (VL3A)
Út 9.9.08 19:15 ZAK Apostrophe FZ Cormoran FC   (VL2B)
Út 9.9.08 20:30 ZAK Alténa ST Blaženka spiders   (HL6B)
St 1.10.08 19:00 METE1 Martini BC Cvrčci FC   (HL4C)
Po 13.10.08 17:00 DEKAN Traktor Praha VET Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)
Po 13.10.08 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská Pirelli   (HL6A)

5. 12. 08 19:30 STOD Turman VET Masters V 11. 6:0 (0:0)
V osmé minutě se zranil hostující Pavlík a Masters poté z důvodu malého počtu hráčů odstoupili. Jiří Řeháček, Oldřich Horák
Turman VET Masters V
Pavel Macek – Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Petr Sklenář – Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Milan Pavlík, Martin Vyštejn
20. 11. 08 19:15 HRAB3 Masters V Tučňáci VET 10. 4:1 (2:1)
Utkání bylo naprostou baladou pro oči fotbalového fanouška. Oba týmy předváděly velmi pěknou, kombinační hru a snad jen počasí kazilo dojem. Zasloužená výhra Masters. David Mach, Jiří Černý
Masters V Tučňáci VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Petr Suchomel, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
7., 13. Luděk Zdráhal
38. Leo Zdráhal
59. Milan Pavlík
23. Stanislav Lehocký
14. 11. 08 16:45 ZAK Kumpáni VET Masters V 9. 1:4 (1:2)
Zasloužená výhra Masters. Radek Martínek
Kumpáni VET Masters V
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Petr Suchomel, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal
4. Radek Komárek 2. Leo Zdráhal
15. Martin Vyštejn
55. Jaroslav Nevrkla
59. Jan Ernst
7. 11. 08 16:45 ZAK Masters V PFC Kodymka 8. 3:1 (3:1)
Pohledné utkání ve kterém se Masters prosadili především větším důrazem v zakončení. Již v první půli si vypracovali dvoubrankový náskok, který udrželi až do konce.
Masters V PFC Kodymka
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, David Fojtíček, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek, Jiří Škarvada
1. Luděk Zdráhal
17. Radomír Šimon
27. Leo Zdráhal
15. Richard Kejval
24. 10. 08 16:45 ZAK Nejistá sezóna Masters V 7. 3:5 (1:4)
Nejistá sezóna působila na začátku fotbalověji a také se ujala vedení. Masters však přesným zakončením otočili vývoj zápasu ještě do poločasu. Závěr patřil opět domácím, ale o vítězi už bylo rozhodnuto.
Nejistá sezóna Masters V
Martin Ullmann – František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, Jan Říha vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal
43. Martin Vyštejn
18. 10. 08 11:15 zzZARUB Masters V Hvězda VAB F.C. 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané a technicky pohledné utkání, s řadou šancí na obou stranách, skončilo spravedlivou remízou. Vladislav Nitrai, Jan Fojtík
Masters V Hvězda VAB F.C.
Petr Sklenář – Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Vladimír Krebes, Pavel Svoboda
21. Leo Zdráhal
47. Karel Kadlec
42 Leo Zdráhal 13., 42. Pavel Jakubček
3. 10. 08 16:45 ZAK Felix club (seniors) Masters V 5. 2:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla penalta, když hráč Felixu zahrál rukou nad hlavou ve vápně.
Felix club (seniors) Masters V
Jan Kolinger – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, David Řezníček vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Karel Kadlec, Jaroslav Nevrkla, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal
3. David Řezníček
25. Jindřich Hříbal
4. Jaroslav Nevrkla
39. Karel Kadlec
26. 9. 08 16:45 ZAK Masters V Čechie 12° 4. 6:3 (2:3)
Čechie začala velmi dobře a ve 12. minutě už vedla o dvě branky. Poté se asi její hráči uspokojili, soupeř získal územní převahu a dvěma góly vyrovnal skóre. Čechie se ještě do poločasu znovu ujala vedení, ale druhý poločas byl zcela v režii hráčů Masters. Poté co v 37.minutě vyrovnali, získali herní převahu, kterou korunovali dalšími třemi brankami. Josef Dufek, Petr Buchta
Masters V Čechie 12°
Petr Sklenář – Jan Ernst, Karel Kadlec, Radomír Šimon, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
28. Pavel Dlouhý
18. 9. 08 18:00 HRAB3 Anton aus Tirol Masters V 3. 7:4 (5:1)
Masters dorazili k utkání bez střídajících hráčů. Z toho důvodu se zřekli podílu na pískání za rozhodčího který nedorazil. To tedy zbylo na Anton, kterým i tak ještě jeden hráč na lavičku zbyl. Zápas začal velmi svižně, neboť s dovršením první i druhé minuty Masters inkasovali a vypadalo to na jasnou záležitost. V dalším čase se ale bílí oklepali a vytvářeli si stejně jako červení jednu šanci za duhou. Rozdíl byl jen proměňování a tak mohl poločasový výsledek 5:1 svádět k rychlému soudu o výsledku. Masters se ale dvěma trefami Zdráhala a pak i jedním vlastním dostali na rozdíl dvou branek a schylovalo se k dramatu. V posledních 15 minutách se ale více než o fotbal jednalo o tragikomickou estrádu dua Zdráhalů, kteří svými verbálními projevy znechutili nejen soupeře, ale i leckteré aktéry následujícího zápasu.
Anton aus Tirol Masters V
Martin Kaiser – Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman vs Petr Sklenář – Oldřich Krmela, Radomír Šimon, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal