12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Út 23.9.08 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Út 23.9.08 19:15 ZAK Cormoran FC Hloubětínské srdce   (VL2B)
Út 23.9.08 20:30 ZAK Blaženka spiders Don Giovanni   (HL6B)
Ne 19.10.08 19:30 BECH Dropa FC A Laxní přístup   (HL7J)
Ne 19.10.08 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Medvědi B   (HL6L)

5. 12. 08 19:30 BECH Tučňáci VET Keckafogo KK VET 11. 0:1 (0:1)
Tento zápas nepotřeboval rozhodčího. Soupeři si počínali velmi ohleduplně, hrálo se bez emocí, místy téměř v komorním tichu. Přesto oba týmy prokázaly kvalitu, na které se věk jen velmi málo podepsal.
Tučňáci VET Keckafogo KK VET
Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Jiří Bialek, Jiří Hroník, Lubomír Paprčka, Petr Skoč vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl
26. Otakar Košťálek
21. 11. 08 18:15 DEKAN Keckafogo KK VET Kumpáni VET 10. 3:3 (2:2)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Vyrovnané utkání se zaslouženou dělbou bodů.
Keckafogo KK VET Kumpáni VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Zdeněk Papež vs Martin Čmolík – Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
11. Otakar Košťálek
13., 46. Miroslav Kmínek
8., 20. Radek Komárek
38. Jiří Moc
14. 11. 08 18:15 DEKAN PFC Kodymka Keckafogo KK VET 9. 1:4 (0:3)
Keckafogo bylo lepším týmem. Vypadalo to, že jsou na hřiště na Děkance zvyklí. Dobře nakopávali míče na robustního útočníka, který je neméně dobře sklepával svým spoluhráčům. David Najman
PFC Kodymka Keckafogo KK VET
Jiří Škarvada – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, David Fojtíček, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Miroslav Spousta
42. Martin Baitler 20., 29., 41. Roman Faic
26. OG
7. 11. 08 19:30 zzNOVOB Keckafogo KK VET Nejistá sezóna 8. 4:0 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný až do poloviny druhého poločasu, kdy se po výkopu od branky šikovně prosadil Mašek. Jakoukoli snahu o vyrovnání utnul o tři minuty později jeho spoluhráč Papež důrazem před brankou soupeře. Nejistá sezóna poté ještě párkrát zahrozila, ale v závěru ještě dvakrát inkasovala. Stanislav Tvaroh, Ivan Prchlík
Keckafogo KK VET Nejistá sezóna
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Vladimír Kubš – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, František Šťasta
46. Roman Mašek
49. Zdeněk Papež
59. František Hodan
60. Miroslav Spousta
25. 10. 08 08:45 TEMPO Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET 7. 9:7 (7:2)
Pohodový fotbal, v němž se ani jeden tým příliš nestaral o bránění. Přitom ani jeden brankář svůj tým příliš nepodržel. Zasloužené vítězství Hvězdy, která dokázala vstřelit víc gólů. Jan Taraba, Tomáš Taraba
Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Vladimír Krebes, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl
40. Roman Mašek
17. 10. 08 18:15 zzNOVOB Keckafogo KK VET Felix club (seniors) 6. 7:2 (4:1)
Zápas probíhal zcela v režii týmu Keckafogo. Soupeř jim to ovšem hodně usnadnil častými chybami v rozehrávce. David Král, Dušan Kuzmík
Keckafogo KK VET Felix club (seniors)
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Jan Kolinger – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, David Řezníček
7., 26., 37. Roman Faic
11. Zdeněk Papež
15., 35. Otakar Košťálek
53. Miroslav Kmínek
21. Milan Levrinc
52. Petr Kubíček
3. 10. 08 20:15 P3 Čechie 12° Keckafogo KK VET 5. 1:6 (0:2)
Ač tomu výsledek neodpovídá, dlouho se jednalo o vyrovnané utkání - hlavně v první půli. První šance Keckafoga znamenala vedení 1:0. Nakonec asi rozhodla 34. minuta a zvýšení na 3:0 - vítězný tým si to pak celkem v pohodě uhlídal. Aleš Michálek, Vladimír Rožánek
Čechie 12° Keckafogo KK VET
Pavel Dlouhý – Jan Hruška, Ladislav Košťál, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl
44. Martin Půlpán 9. Roman Mašek
17., 34. Roman Faic
42., 48. Miroslav Kmínek
51. Zdeněk Papež
28. 9. 08 18:45 zzNOVOB Keckafogo KK VET Anton aus Tirol 4. 1:1 (1:1)
Na veterány krásně běhavý zápas. Kekafogo se ve druhé minutě ujalo vedení brankou Faice, na což hned v šesté minutě Anton odpověděl vyovnávací vlastní brankou. Šancí bylo na obou stranách víc než dost, ale díky oběma brankářům se už skóre neměnilo.
Keckafogo KK VET Anton aus Tirol
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Martin Kaiser – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
2. Roman Faic 6. OG 42. Petr Tůma
19. 9. 08 18:00 ZAK Keckafogo KK VET Viktoria Bítovská VET B 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se domácím podařilo ve druhé půli strhnout na svou stranu dvěma slepenými góly. Rostislav Klouda, Peter Moško
Keckafogo KK VET Viktoria Bítovská VET B
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Jan Sixta, Zdeněk Stránský
50. Roman Faic
58. Roman Mašek
26. Jiří Fiala
12. 9. 08 16:45 ZAK Masters V Keckafogo KK VET 2. 2:1 (1:0)
Velmi bojovné utkání vyrovnaného průběhu, přineslo těsné vítězství Masters. Hráči vítězného týmu si vypracovali dvoubrankové vedení, soupeř sice snížil, ale vyrovnat už nedokázal.
Masters V Keckafogo KK VET
Petr Sklenář – Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Marek Reichl, Miroslav Spousta
20. Leo Zdráhal
38. Karel Kadlec
51. Otakar Košťálek
7. 9. 08 16:15 P3 Keckafogo KK VET Turman VET 1. 6:1 (3:0)
Díky početní převaze na střídačce si Keckafogo celý zápas v poklidu šlo za vítězstvím. Nicméně Turman si čestný gólový úspěch určitě zasloužil. Martin Vinš, Daniel Pranjič