Pěkné, klidné utkání. Borek Stěhule, Marek Suchomel
Jiří Suchánek – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Lukáš Moucha, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata
37. Jan Průša
55. Martin Průša
60. Karel Vyšata
11. 11. 09 20:45 ARIT Stará dáma Berlínští lvi 9. 3:7 (3:3)
Výborné a rychlé utkání, ve kterém byli domácí o něco více kombinačně lepším mužstvem. Kovařík a Vazán
Stará dáma Berlínští lvi
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Petr NekolaJan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
59. Tomáš Vápeník
4. 11. 09 20:45 ZAK Berlínští lvi Kings FC 8. 4:2 (1:1)
Hostující Kings až do 52.minuty drželi vedení. V závěru ale chybovali v obraně, což Lvi dokázali potrestat a třemi góly zápas otočit.
Berlínští lvi Kings FC
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Jiří Pivoňka – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Petr Potoček, Petr Rathouský, Filip Turšner
10. Lukáš Krátký
52. Martin Vápeník
56. Ondřej Novák
59. Karel Toman
13. Jan Falc
44. Jiří Pivoňka
26. 10. 09 17:00 zzNOVOB Klokan Perón club A Berlínští lvi 7. 4:5 (2:4)
Velmi dobré utkání, plné kombinací a krásných akcí. O výsledku rozhodly dvě věci. Přestřelka mezi 20-25.minutou, která vyšla lépe Lvům a ve druhé půli zranění hráče Haška, který po srovnání Klokanů musel odstoupit pro zranění. Nabídnutou přesilovku Lvi využili a výsledek už udrželi až do konce. Václav Kohout, Luboš Řeháček
Klokan Perón club A Berlínští lvi
Josef Bezkočka – Ondřej Bálek, Ivan Hašek, Jan Jelínek, Jan Pohnán, Robert Staněk ml. vs Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
15. Ivan Hašek
22. Ondřej Bálek
39., 41. Jan Jelínek
21. Martin Vápeník
23., 25., 53. Ondřej Novák
24. Karel Toman
19. 10. 09 18:15 zzTKSPA Berlínští lvi Inter Lotyšák A 6. 0:4 (0:1)
Velmi vyrocnaný zápas rozhodl výkon brankářů a chyby domácích. Michal Pařízek
Berlínští lvi Inter Lotyšák A
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Martin Pohořelý, Jaroslav Šimek
30., 48. Marcel Hrozný
42. Jaroslav Šimek
52. Petr Majer
12. 10. 09 18:15 zzTKSPA Holosmetky FC A Berlínští lvi 5. 5:5 (4:2)
Hosté byli lepším týmem, ale dali si dva vlastní góly a tak zápas skončil, pro ně dost nešťastnou remízou. Martin Pochopin
Holosmetky FC A Berlínští lvi
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Karel Prejzek vs Jiří Suchánek – Lukáš Krátký, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Martin Vápeník, Zdeněk Vosmík
48. Ondřej Novák
5. 10. 09 17:30 STER1 Berlínští lvi Gepard AFC 4. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání odpovídající kvalitě druhé ligy s množstvím šancí na obou stranách, rozhodla efektivita v zakončení a gólman Gepardu. Hrálo se čistě. Jan Šrepl, Leon Petrů
Berlínští lvi Gepard AFC
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Jan Strachan – Michal Dalecký, Jiří Horák, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
7., 37., 52. Lubomír Velčovský
28. 9. 09 18:45 ZAK Sparta Pankrác Berlínští lvi 3. 3:2 (2:1)
Pěkné utkání odehrané ve vysokém tempu. Pankrác byla techničtější, Lvi zase bojovnější. Zápasu by více slušela remíza. Vojtěch Engelmann, Arnošt Böhm
Sparta Pankrác Berlínští lvi
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Jiří Suchánek – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
12. Karel Zeman
17. Jan Kočí
55. Jiří Ptáček
14., 48. Jan Davídek 50. Ondřej Novák
56. Martin Vápeník
7. 9. 09 18:15 BECH Berlínští lvi Důchodci 2. 2:11 (0:6)
Důchodci byli v úvodu více než aktivní a již v 2. minutě vedli 2:0. Po první půli bylo jasno kdo bude vítězem tohoto duelu. Vosmík z Berlínských lvů dal v 2. půli dva trestňáky a Důchodci mohli slavit vysokou výhru 2:11. Petr Jambor