10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 38:51 9

Ne 25.10.09 18:45 DEKAN Koza znezaneřáděná Marná snaha   (HL8Q)
Ne 25.10.09 20:00 DEKAN Traktor humus A HS Praha   (HL1A)
Po 9.11.09 19:00 P1 Felix club Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 9.11.09 20:15 P1 Úterní hosté Ski FC A HS Praha   (HL1A)
Po 23.11.09 18:30 HRAB1 Nova LFC B Tlakové galoše   (HL7A)
Po 23.11.09 19:45 HRAB1 Vokra VV Rowdies HFC   (HL1A)

9. 12. 09 20:45 ZAK Nemesis Důchodci 11. 2:5 (0:2)
Důchodci zahájili pouze se 4 hráči v poli, Nemesis to však nedokázal využít. V 10.minutě dorazil zbývající hráč a již v téže minutě Píša otevřel skóre. A když ve 12.minutě Zbožínek zvýšil na 2:0 pro Důchodce, kteří navíc byli fotbalovější, tak se zdálo, že Nemesis nemají šanci.Ve 2.půli se však Nemesis vzchopily a ve 33.minutě Průša nejprve snížil a ve 42.minutě Bušek po Průšově akci dokonce vyrovnal.Hned minutu nato ale Zbožínek z trestného kopu trefil šibenici. V závěrečné snaze pak domácí otevřeli obranu a soupeř to ještě dvakrát potrestal. Josef Dufek, Petr Buchta
Nemesis Důchodci
Robert Petergáč – Radovan Bezděk, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Vít Svoboda – Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Martin Píša, Pavel Zbožínek
33. Jan Průša
42. Martin Bušek
10., 56. Martin Píša
12., 43. Pavel Zbožínek
59. Michal Kalát
25. 11. 09 17:00 zzNOVOB Berlínští lvi Nemesis 10. 6:5 (2:2)
Pěkné, klidné utkání. Borek Stěhule, Marek Suchomel
Berlínští lvi Nemesis
Jiří Suchánek – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Lukáš Moucha, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata
60. Karel Vyšata
15. 11. 09 12:30 P1 Nemesis Porter CF B 9. 2:3 (1:2)
Utkání ovlivnilo oslabení Porteru, který hrál pouze v počtu 4+1. Kdyby hrál v plném počtu byl by rozdíl ve skóre podstatně vyšší. Vojtěch Mráz
Nemesis Porter CF B
Robert Petergáč – David Bimka, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Šiman vs Jindřich Stejskal – Petr Císař, Jan Pospíšil, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
10. Tomáš Michalík
40. Martin Šiman
20. Pavel Winkler
25. Jan Pospíšil
52. Petr Císař
4. 11. 09 20:15 P1 S.N.F. A Nemesis 8. 3:3 (2:3)
Kvalitní vyrovnaný zápas s hektickým závěrem. Petr Kos
S.N.F. A Nemesis
David Krahulík – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Jan Taraba vs Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Robert Junek, Tomáš Michalík, Lukáš Moucha, Jan Průša, Michal Šich
15., 20. Jiří Pak
60. Jan Taraba
55 Roman Bačák 10., 12. Lukáš Moucha
16. Tomáš Michalík
53. Radovan Bezděk
29. 10. 09 19:30 ARIT Stará dáma Nemesis 7. 5:0 (0:0)
Hosté se od první minuty snažili zápas "ukřičet". Po jednom z dalších momentu jejich hysterie jsem musel zastavit akci Staré dámy a poslat Boštíka do sprch. Za to se rozhodčímu odměnil sprškou nepublikovatelných výrazů. Na začátku druhé půle pak přejel Vyšata Hanzlíka a po druhé žluté se taky pakoval. Od té doby se hrálo jen na jednu branku a po deseti minutách dobývání se trefil Veselý. Tím začaly krátké brankové hody a góly padly ještě čtyři. Zasloužené vítězství disciplinovanějšího týmu.
Stará dáma Nemesis
Pavel Kvapil – Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Karel Vyšata
31. Karel Vyšata
21. 10. 09 19:45 HRAB2 Nemesis Kings FC 6. 3:3 (1:1)
Ve vyrovnaném a slušně hraném utkání, předváděly oba soupeři pohledný a kombinační fotbal. Nemesis dvakrát vedli, ale hráčům Kings se vždy podařilo vyrovnat a ve 47.minutě šli do vedení oni. Nemesis poté dostali soupeře pod tlak, ze kterého vytěžili v závěru zápasu vyrovnání. Tomáš Voldán
Nemesis Kings FC
Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Lukáš Moucha, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata vs Petr Rathouský – Martin Bendák, Jan David, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Filip Turšner
15., 57. Tomáš Michalík
32. Lukáš Moucha
24. Jan Novák
39. Martin Bendák
47. Jiří Pivoňka
15. 10. 09 18:15 zzNOVOB Klokan Perón club A Nemesis 5. 4:5 (3:2)
Utkání plné obratů, kdy se vývoj skóre otáčel na obě strany. Nakonec zvítězily zkušenosti nad mládím. Po celou dobu hráno v duchu fair play. Zdeněk Branžovský, Hruška
Klokan Perón club A Nemesis
Erik Löffler – Tomáš Klupsa, Lukáš Kučera, Jan Pohnán, Petr Štáf ml., Petr Štěpánek vs Karel Vyšata – Radovan Bezděk, David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman
4., 17., 37. Tomáš Klupsa
20. Jan Pohnán
15., 25., 32., 47. Tomáš Michalík
45. Hynek Boštík
11. 10. 09 12:30 P1 Nemesis Inter Lotyšák A 4. 1:6 (0:4)
Pohodový fotbal v rozvážném tempu. Milan Macela
Nemesis Inter Lotyšák A
Stanislav Šidlo – Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Robert Petergáč, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Pavel Bek – Marcel Hrozný, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
45. Karel Vyšata 1. Tomáš Petrák
11., 54. Jaroslav Šimek
19., 26. David Kuneš
44. David Nosek
23. 9. 09 17:00 zzNOVOB Holosmetky FC A Nemesis 3. 1:1 (1:1)
Mírná převaha hostů na vítězství nestačila. Remíza je nakonec zasloužená pro oba týmy. Miroslav Hyža
Holosmetky FC A Nemesis
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Karel Prejzek, Václav Vrbický vs Stanislav Šidlo – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata
25. Stanislav Hnát 12. Karel Vyšata
9. 9. 09 20:15 P3 Nemesis Gepard AFC 2. 2:2 (0:0)
Rozhodčí se k průběhu zápasu nevyjádřil...
V 59.minutě nařízen pokutový kop. Po konzultaci s pomezním rozhodčí PK zrušil a zápas ukončil. K vyhrožování ze strany hráčů nedošlo.
Petr Pittner, Milan Bělohlav
Nemesis Gepard AFC
David Jánošík – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Dino Velič – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
46. Jan Průša
57. David Boštík
45. Tomáš Jirásek
59. Rostislav Švec
6. 9. 09 18:45 P3 Sparta Pankrác Nemesis 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Pankrác se v první půli zaslouženě ujal vedení, Nemesis však těsně před přestávkou vyrovnali. Utkání již spělo do remízového konce, ale nakonec strhl vedení na stranu Sparty Pankrác povedenou střelou Kotrba. Karel Kříž, Josef Hrodek
Sparta Pankrác Nemesis
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Alan Karn – Radovan Bezděk, Hynek Boštík, Martin Bušek, David Jánošík, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Stanislav Šidlo, Karel Vyšata