10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 38:51 9

Po 7.9.09 19:30 ARIT Ekonom WT Oratoř Kobylisy   (HL3A)
Po 7.9.09 20:45 ARIT Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 21.9.09 19:30 ARIT A.G.Č.V. Cvrčci FC   (HL4B)
Po 21.9.09 20:45 ARIT Traktor humus A Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 12.10.09 17:00 ARIT AG team Filipi SK   (HL4A)
Po 12.10.09 18:15 ARIT Ekonom WT VET Javorák   (VL1A)

9. 12. 09 20:45 ARIT Stará dáma Sparta Pankrác 11. 1:3 (1:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání průměrné úrovně. Ve 2.půli došel Staré dámě dech a tak Sparta Pankrác zaslouženě vyhrála. Michal Pešek, Filip Vodička
Stará dáma Sparta Pankrác
Pavel Kvapil – Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman
3. Jan Vosátka 28. OG
49. Karel Zeman
58. Pavel Dufek
25. 11. 09 20:45 ARIT Důchodci Stará dáma 10. 5:1 (3:1)
Důchodci nastoupili od začátku pouze ve čtyřech v poli a dostali od trenéra z lavičky pokyn, hrát zatažení do obrany. To se jim dařilo pouze pět minut, poté Stará dáma udeřila. Důchodci ale od své hry neupustili a tato taktika jim přinesla vyrovnání. Jakmile Důchodci strhli vedení na svou stranu, bylo o vítězi rozhodnuto. Do konce zatížili konto Staré dámy ještě třikrát a zaslouženě vyhráli. Domácí byli minimálně o třídu lepší než hosté. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Důchodci Stará dáma
Vít Svoboda – Tomáš Čelůstka, Petr Hübsch, Michal Kalát, Petr Musil, Martin Píša vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch
13., 52. Tomáš Čelůstka
23. Martin Píša
27. Petr Musil
54. Michal Kalát
5. Ondřej Brusch 18. Ondřej Brusch
11. 11. 09 20:45 ARIT Stará dáma Berlínští lvi 9. 3:7 (3:3)
Výborné a rychlé utkání, ve kterém byli domácí o něco více kombinačně lepším mužstvem. Kovařík a Vazán
Stará dáma Berlínští lvi
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Petr NekolaJan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
59. Tomáš Vápeník
4. 11. 09 20:45 ARIT Porter CF B Stará dáma 8. 9:1 (4:1)
Porter soupeře jasně přehrál díky lepšímu pohybu a rychlým kombinačním akcím, po nichž většinou dával góly do prázdné branky. Stará dáma se také snažila útočit a tak se hrál velmi dobrý fotbal se spoustou šancí a pohledných narážeček. Jaroslav Procházka
Porter CF B Stará dáma
Josef Moravec – Petr Císař, Tomáš Nosek, Tomáš Podaný, Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Pavel Winkler, Milan Zachariáš vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
30. Ondřej Brusch
29. 10. 09 19:30 ARIT Stará dáma Nemesis 7. 5:0 (0:0)
Hosté se od první minuty snažili zápas "ukřičet". Po jednom z dalších momentu jejich hysterie jsem musel zastavit akci Staré dámy a poslat Boštíka do sprch. Za to se rozhodčímu odměnil sprškou nepublikovatelných výrazů. Na začátku druhé půle pak přejel Vyšata Hanzlíka a po druhé žluté se taky pakoval. Od té doby se hrálo jen na jednu branku a po deseti minutách dobývání se trefil Veselý. Tím začaly krátké brankové hody a góly padly ještě čtyři. Zasloužené vítězství disciplinovanějšího týmu.
Stará dáma Nemesis
Pavel Kvapil – Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Karel Vyšata
31. Karel Vyšata
21. 10. 09 20:45 ARIT S.N.F. A Stará dáma 6. 0:4 (0:1)
Zápas hraný ve vysokém tempu, s velkým důrazem na obou stranách. "Kdyby tak takhle běhala každá stará dáma". Milan Starý, Jan Škvor
S.N.F. A Stará dáma
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Jan Taraba vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
5. Rostislav Vojtěch
43. Martin Veselý
51., 58. Milan Hanák
45. Ondřej Brusch
14. 10. 09 20:45 ARIT Kings FC Stará dáma 5. 1:9 (0:4)
Velmi pohledné a férově hrané utkání plné krásných kombinačních akcí. Stará dáma byla jednoznačně lepším týmem, což vyjádřila i gólově. Rozdíl ve skóre je pro Kings až příliš krutý, neboť i oni měli dost vyložených šancí, které však vynikajícími zákroky zlikvidoval gólman Staré dámy. Dušan Sýkora, Bím
Kings FC Stará dáma
Petr Potoček – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Filip Turšner, Lukáš Vajner vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Jan Vítek, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
55. Lukáš Vajner 3., 30., 35., 49. Rostislav Vojtěch
8. Ondřej Brusch
29., 43., 51. Filip Kokeš
40. Jan Vítek
6. 10. 09 20:45 ARIT Stará dáma Klokan Perón club A 4. 5:6 (2:4)
Hosté nepříliš podajní k disciplíně a stylu řízení utkání, začali dvěma góly a také dvěma napomenutími. Od té chvíle se koncentrovali pouze na fotbal jako takový a výsledkem byl parádní zápas. Klokan vedl již 5:2 ale pak nepochopitelně polevil, začal kombinovat až "do kuchyně" a Stará dáma se tak dostala do hry. Nakonec se hosté klepali o výsledek až do závěrečného hvizdu.
Stará dáma Klokan Perón club A
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Jan Vítek, Rostislav Vojtěch vs Josef Bezkočka – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Tomáš Klupsa, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Jan Pohnán, Petr Štáf ml.
46. Ondřej Bálek
23. 9. 09 20:45 ARIT Inter Lotyšák A Stará dáma 3. 3:1 (2:1)
Rychlé, technické utkání s územní převahou týmu Inter Lotyšák. Ondřej Kadlec, Marek Mach
Inter Lotyšák A Stará dáma
Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, Jan Micka, David Nosek, Tomáš Petrák vs Pavel Kvapil – Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Jan Vítek, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
3., 10. David Nosek
38. Milan Čáp
6. Filip Kokeš
9. 9. 09 20:45 ARIT Stará dáma Holosmetky FC A 2. 2:0 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně, hrané v rychlém tempu, nahoru-dolů. Domácí byli po většinu zápasu nebezpečnější, ale v 18 minutě zbytečně inkasovali a hosté zatáhli svou obranu do ulit. Po druhé brance hostů začali hrát domácí vabank a po zbytečném vyloučení za řeči, dokonce s brankářem na polovině soupeře. I přes jejich drtivý tlak zůstalo skóre nezměněné.
pozn.redakce: Originální komentář, podle kterého to vypadá, že vyhráli hosté, však také na ZU byl jako střelec obou branek uveden Prejzek z týmu Holosmetky. Po konzultaci s PSMF opraveno. Rozhodčí byl asi mimo realitu.
Stará dáma Holosmetky FC A
Tomáš Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Martin Veselý, Jan Vítek vs Ondřej Macků – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Karel Prejzek, Tomáš Prejzek, Václav Vrbický
18., 49. Filip Kokeš 51 Ondřej Brusch
55 Ondřej Brusch
17. Michal Černoch
2. 9. 09 20:45 ARIT Gepard AFC Stará dáma 1. 1:3 (1:1)
Stará Dáma rozhodla o svém vítězství až v závěrečné pětiminutovce. Pěkný zápas s gradujícím závěrem. Josef Řebíček
Gepard AFC Stará dáma
Jan Strachan – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Tomáš Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Martin Veselý, Jan Vítek, Jan Vosátka