10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 38:51 9

Po 14.9.09 19:30 BECH Tatran Válec Modrá vopice TJ   (HL6A)
Po 14.9.09 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 2.11.09 17:00 BECH Věčná žízeň FC VET Úterní hosté VET   (VL4A)
Po 2.11.09 18:15 BECH Boston HS Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 7.12.09 18:15 ZAK Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP   (SVL1A)
Po 7.12.09 19:30 ZAK Vojenské lesy Hertha ZMZ   (HL1A)

9. 12. 09 19:45 HRAB2 Kings FC Gepard AFC 11. 4:1 (2:0)
Pohodový a férový fotbálek, ve kterém vyhrálo aktivnější mužstvo. Jan Kudrna, Pavel Klíma
Kings FC Gepard AFC
Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Filip Turšner, Lukáš Vajner vs Jan Strachan – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Jiří Horák, Bohumil Kotěšovský, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
1. Jan Falc
11. Jiří Pivoňka
58. Martin Bendák
59. Lukáš Vajner
54. Lubomír Velčovský
23. 11. 09 18:30 HRAB2 Gepard AFC Klokan Perón club A 10. 1:1 (1:0)
Rychlé kombinační utkání, hrané na obě branky. Domácí se rychle dostali do vedení, které drželi až do 55.minuty, kdy Klokani vyrovnali. Zdeněk Branžovský
Gepard AFC Klokan Perón club A
Bohumil Kotěšovský – Jiří Horák, Tomáš Jirásek, Tomáš Kynčl, Jan Strachan, Jan Zápotočný vs Jan Pohnán – Ondřej Bálek, Josef Bezkočka, Jan Jelínek, Lukáš Kučera, Robert Staněk ml., Petr Štěpánek, Ondřej Vaňous
2. Tomáš Jirásek 55. Jan Jelínek
11. 11. 09 19:00 STER3 Inter Lotyšák A Gepard AFC 9. 5:5 (1:2)
Útočné utkání hrané bez většího bránění. Július Fabula
Inter Lotyšák A Gepard AFC
Marcel Hrozný – Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, Jan Micka, Jaroslav Šimek vs Jan Strachan – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský
21. Michal Chaloupka
4. 11. 09 19:45 HRAB1 Gepard AFC Holosmetky FC A 8. 3:2 (1:1)
Hopsté se rychle dostali do vedení, domácí však před poločasem vyrovnali a ve druhé půli se dostali do dvoubrankového vedení. V závěru hosté korigovali, ale na vyrovnání už nezbyl čas. Hráno ve zbytečně vypjaté atmosféře. Zdeněk Branžovský
Gepard AFC Holosmetky FC A
Bohumil Kotěšovský – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Jiří Horák, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Pavel Peterka – Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Karel Prejzek, Tomáš Prejzek, Václav Vrbický
30., 32., 45. Rostislav Švec 3. Patrik Laibl
55. Štěpán Karlík
21. Václav Vrbický
30. 10. 09 20:15 TEMPO Gepard AFC S.N.F. A 7. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, rozhodl ve prospěch Gepardu, dvěma přesnými zásahy střelecky disponovaný Kynčl. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Gepard AFC S.N.F. A
Bohumil Kotěšovský – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Jiří Horák, Eugen Klíma, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs David Krahulík – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Marián Pašiak, Michal Perna, Petr Sedláček, Jan Taraba
15., 45. Tomáš Kynčl
59. Jiří Horák
21. Michal Perna
25. 10. 09 18:45 P3 Sparta Pankrác Gepard AFC 6. 4:0 (2:0)
Zbytečně negativně hecovaný zápas ze strany Gepardu. Pankrác nenechala vedení náhodě a ve druhé půli ho, byť pod tlakem potvrdila. Tomáš Dojava, Jiří Vildman
Sparta Pankrác Gepard AFC
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Bohumil Kotěšovský – Michal Chaloupka, Jiří Horák, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
20., 45. Karel Zeman
26. Lukáš Kotrba
58. Jan Kočí
49. Tomáš Kynčl
14. 10. 09 19:45 HRAB1 Gepard AFC Důchodci 5. 4:4 (2:1)
Pohledné a velmi čistě hrané utkání.
Gepard AFC Důchodci
Jan Strachan – Michal Chaloupka, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Miroslav Novák, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Petr Musil, Roman Strnad, Pavel Zbožínek
3., 22., 41. Rostislav Švec
35. Daniel Reiter
13., 50. Ivan Merta
47. Pavel Zbožínek
52. OG
5. 10. 09 17:30 STER1 Berlínští lvi Gepard AFC 4. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání odpovídající kvalitě druhé ligy s množstvím šancí na obou stranách, rozhodla efektivita v zakončení a gólman Gepardu. Hrálo se čistě. Jan Šrepl, Leon Petrů
Berlínští lvi Gepard AFC
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Jan Strachan – Michal Dalecký, Jiří Horák, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
7., 37., 52. Lubomír Velčovský
21. 9. 09 19:45 HRAB2 Gepard AFC Porter CF B 3. 1:3 (0:1)
Utkání dobré úrovně a vyrovnaného průběhu. Porter zvítězil především díky větší pohotovosti v zakončení.
Gepard AFC Porter CF B
Dino Velič – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Petr Karpíšek – Petr Císař, Tomáš Podaný, Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler
49. Michal Chaloupka 46 Lubomír Velčovský
59 Dino Velič
18., 59. Jan Pospíšil
41. Tomáš Podaný
9. 9. 09 20:15 P3 Nemesis Gepard AFC 2. 2:2 (0:0)
Rozhodčí se k průběhu zápasu nevyjádřil...
V 59.minutě nařízen pokutový kop. Po konzultaci s pomezním rozhodčí PK zrušil a zápas ukončil. K vyhrožování ze strany hráčů nedošlo.
Petr Pittner, Milan Bělohlav
Nemesis Gepard AFC
David Jánošík – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Dino Velič – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
46. Jan Průša
57. David Boštík
45. Tomáš Jirásek
59. Rostislav Švec
2. 9. 09 20:45 ARIT Gepard AFC Stará dáma 1. 1:3 (1:1)
Stará Dáma rozhodla o svém vítězství až v závěrečné pětiminutovce. Pěkný zápas s gradujícím závěrem. Josef Řebíček
Gepard AFC Stará dáma
Jan Strachan – Michal Chaloupka, Michal Dalecký, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Tomáš Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Filip Kokeš, Martin Veselý, Jan Vítek, Jan Vosátka