Po 23.11.09 19:30 ARIT Mamba club V Šajtle s.r.o. VET   (VL4A)
Po 23.11.09 20:45 ARIT Bedna 98 FC Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 7.12.09 18:15 ARIT Koliba F.C.V. Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 7.12.09 19:30 ARIT Šumavan-Balkán Boston HS   (HL1A)

1. 12. 09 18:00 ZAK Matfyz Bum bar PV A 11. 5:3 (3:0)
Kombinačně pohledné utkání, které mohli vyhrát oba soupeři. V první půli hosté tlačili, ale góly stříleli domácí. Poločasový náskok nakonec Matfyzu stačil k vítězství. Pavel Korček
Matfyz Bum bar PV A
Martin Havlíček – Tomáš Husák, David Nečas, Norbert Neubauer, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal vs Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
56. Martin Dušek
29. 11. 09 12:30 P1 Banana Chiquíta Matfyz 10. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách, ve kterém si žádný ze soupeřů nevytvořil jasnější převahu. Václav Zvelebil, Václav Kahoun
Banana Chiquíta Matfyz
František KoubaJiří Mlčkovský, Ondřej Petrželka, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Martin Havlíček – Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
14., 33. Jiří Mlčkovský
46. Jan Zelenka
22., 51. Patrik Kolen
29. David Nečas
19. 11. 09 18:15 zzNOVOB Matfyz Městská policie 9. 2:6 (1:2)
Matfyz doplatil na malý počet hráčů, ale přesto držel v první půli s Policií krok. Na začátku druhého poločase ale "Měšťáci" odskočili a v závěru si ještě zastříleli, přestože Matfyz konec zápasu nevypustil. Pěkné bojovné a čistě hrané utkání. Pavel Martinec, Tomáš Kroužek
Matfyz Městská policie
Patrik KolenPavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Jan Vlček vs Kamil Vícha – Pavel Černý, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner, Roman Vyšata
17., 49. Vojtěch Hromíř 20., 23., 58. Jan Tezner
34. Roman Vyšata
38. Pavel Černý
56. Michal Kožuch
10. 11. 09 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Matfyz 8. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který přinesl pohledný a bojovný fotbal. Dalo by se říci, že Vršovice měly více ze hry, ale Matfyz jim udělil lekci z produktivity. Ondřej Hána, Martin Veselý
UTS Vršovice Matfyz
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Jiří Sušický, Libor Žák vs Marian Krajč – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
10. Norbert Neubauer
35., 47. Tomáš Husák
2. 11. 09 19:45 HRAB3 Lucián FC A Matfyz 7. 3:0 (2:0)
Poměrně vyrovnané utkání, které rozhodli hráči Luciánu v prvních 10 minutách. Jinak měl zápas náboj, spád i pěkné akce. Jen to počasí bohužel nepřálo. Jan Linger, Jiří Müller
Lucián FC A Matfyz
Jaroslav Macek – Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Čestmír Pavlásek, Jan Prošvic, David Pypenko, Tomáš Trnka, Radek Votava vs Martin Havlíček – Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček
6. Jan Prošvic
8. Jaroslav Macek
34. Pavel Hašek
20. 10. 09 19:30 DEKAN Matfyz Little Eden FC 6. 3:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, hrané bez obran. Michael Rapp
Matfyz Little Eden FC
Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Norbert Neubauer, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal vs Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka
46. Tomáš Husák
50., 55. Vítězslav Stejskal
10. Jan Dvořák
23., 43., 53. Jan Paulín
59. Tomáš Hlaváč
7. 10. 09 20:15 P1 J.R.Club A Matfyz 5. 1:1 (1:0)
Matfyz tvořil hru po celý zápas. JR Club účině bránil a podnikal rychlé protiútoky. Šance se střídaly na obou stranách a remíza je spravedlivým výsledkem. Radim Tesárek, Milan Husák
J.R.Club A Matfyz
Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Aleš Mička, David Mička, David Mička vs Martin Havlíček – Petr Blabla, Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček
26. David Mička 37 Aleš Mička 45. Vítězslav Stejskal
4. 10. 09 20:45 BECH Matfyz Inter Ohradní 4. 2:3 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Karel Šíp, Petr Yilma
Matfyz Inter Ohradní
Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, Norbert Neubauer, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
16. Pavel Borský
41. Tomáš Husák
8., 20., 55. Vladimír Teplan
21. 9. 09 17:30 STER1 Gambrinus VH Matfyz 3. 0:3 (0:1)
Tempo zápasu udával po většinu hry Gambrinus. Ovšem útočil většinou do dobře připravené defenzivy Matfyzu, který zúročil rychlé brejky ve tři přesné gólové zásahy. Pavel Hoznédl, Petr Zelenka
Gambrinus VH Matfyz
Michal Petráš – Martin Hancko, Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Rostislav Kotas, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Martin Havlíček – Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček
26. Vítězslav Stejskal
43. Norbert Neubauer
59. Patrik Kolen
16. 9. 09 18:30 HRAB2 Matfyz Eden 1999 2. 3:1 (1:0)
Oba týmy byly velmi vyrovnané. V prvním poločase se dostali domácí do vedení, ve druhé půli ho navýšili, hosté sice rychle snížili, ale Matfyz dokázal stejně rychle opět získat dvoubrankový náskok. Jan Šejnoha
Matfyz Eden 1999
Zdeněk Štarman – Petr Blabla, Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Michal Němec – Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina
26. Patrik Kolen
33., 39. Vítězslav Stejskal
35. Filip Němec
8. 9. 09 18:00 zzANG Dvorce SK MPI Matfyz 1. 1:3 (0:1)
Dvorce hráli ve velice rychlém tempu, kterému občas hráči nestíhali. Do vedení se dostali ve 14. minutě krásným gíolem Matfyz. Ve druhém poločase Dvorce opět tlačili, ale branku vstřelit nedokázali, naopak z brejku inkasovali. 10 minut před koncem domácí snížili, ale po nepochopitelné vlastní domů, z nepřímého kopu Matfyz vstřelil 3. branku. Petr Brejla, Ondřej Hruška
Dvorce SK MPI Matfyz
Michal Šůcha – Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Patrik Kolen, Marian Krajč, Norbert Neubauer, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal