Ne 18.10.09 18:45 DEKAN Marná snaha TBC Lachtan B   (HL8Q)
Ne 18.10.09 20:00 DEKAN Rowdies HFC Traktor humus A   (HL1A)
Ne 1.11.09 18:45 DEKAN PH Servis Tycho de Brahe VET   (VL2B)
Ne 1.11.09 20:00 DEKAN Hertha ZMZ Traktor humus A   (HL1A)

1. 12. 09 18:15 zzNOVOB Inter Ohradní UTS Vršovice 11. 1:3 (0:1)
Velmi pohledné utkání, bojovné z obou stran. Hosté vzali utkání do svých rukou v 10.minutě kdy skóroval Sekan. Po změně stran Vršovice zlepšily produktivitu a zaslouženě vyhrály. Lukáš Semirád, Karel Semirád
Inter Ohradní UTS Vršovice
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jiří Rendl, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Jan Kilián – Michal Fejt, Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Jiří Sušický, Michal Wágner, Libor Žák
58. Jan Skuhravý 10., 47. Martin Sekan
35. Libor Žák
28. 11. 09 08:45 zzNOVOB Gambrinus VH Inter Ohradní 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém měl v první půli navrch Inter a po změně stran sahal po vítězství Gambrinus, takže remíza je asi zasloužená. Jan Fousek, Ladislav Brett
Gambrinus VH Inter Ohradní
Michal Petráš – Milan Doruška, Petr Grégr, Jiří Kadlčík, Jakub Ondráček, Martin Přáda, Michal Šmíd, Jan Vladyka vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
50. Michal Šmíd 21. Jiří Brož
22. 11. 09 12:30 zzZARUB Inter Ohradní Eden 1999 9. 2:0 (0:0)
Od začátku lehce nervózní utkání, ve kterém se prosadil tým, jenž dokázal využít alespoň některé své šance. František Mrázek, Milan Svoboda
Inter Ohradní Eden 1999
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jiří Rendl, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Michal Němec – Robert Domašínský, Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka
36. Vladimír Teplan
57. Jiří Rendl
14. 11. 09 10:00 TEMPO Dvorce SK MPI Inter Ohradní 8. 1:6 (0:4)
jasné vítězství hráčů Interu. Po hrubých chybách v zadních řadách domácího týmu skóroval nejlepší hráč hostů Brož. Petr Havelka
Dvorce SK MPI Inter Ohradní
Michal Šůcha – Pavel Kondraš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek
36. Petr Pařízek 32 Petr Pařízek 6., 13., 17., 35., 37. Jiří Brož
21. Jan Fiřt
7. 11. 09 10:00 P1 Inter Ohradní Bum bar PV A 7. 6:0 k.
Hostující Bum Bar se nesešel v dostatečném počtu.
Inter Ohradní Bum bar PV A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Vladimír Teplan, Filip Turek vs
25. 10. 09 18:45 TEMPO Banana Chiquíta Inter Ohradní 6. 1:12 (0:7)
O výsledku rozhodl první poločas, který Banana odehrála v oslabení. Jiří Lopata, Miroslav Peluch
Banana Chiquíta Inter Ohradní
František Kouba – Hynek Mrázek, Viktor Povýšil, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan
50. Jan Zelenka 7., 10. Jan Fiřt
14., 27., 33., 34., 57. Vladimír Teplan
19. Martin Horáček
29., 30., 36., 43. Jiří Brož
10. 10. 09 11:15 zzNOVOB Inter Ohradní Městská policie 5. 2:2 (0:0)
Inter byl od začátku aktivnější a také se po změně stran ujal dvoubrankového vedení. Po vyloučení kapitána Městské policie si mysleli, že mají vyhráno ale Policisté dvěma góly v závěru vyrovnali.
Inter Ohradní Městská policie
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Jan Skuhravý, Filip Turek vs Kamil Vícha – Pavel Černý, Leoš Grmela, Milan Hampel, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Petr Skřivan, Jan Tezner
39. Filip Reinoso
44. Jan Skuhravý
56., 58. Jan Tezner 47. Kamil Vícha
51. Karel Kreuzer
4. 10. 09 20:45 BECH Matfyz Inter Ohradní 4. 2:3 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Karel Šíp, Petr Yilma
Matfyz Inter Ohradní
Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, Norbert Neubauer, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
16. Pavel Borský
41. Tomáš Husák
8., 20., 55. Vladimír Teplan
28. 9. 09 18:45 DEKAN Inter Ohradní Lucián FC A 3. 4:2 (1:1)
Lucián se v tomto zápase přesvědčil, jak je důležité proměnit vyložené šance. Inter mu udělil lekci z produktivity. Lepší tým prohrál, jak to občas ten kulatý nesmysl dovede. Hynek Franta
Inter Ohradní Lucián FC A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs David Pypenko – Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava
24. Jiří Brož
31. Jan Fiřt
53. Jan Hrbáček
59. Vladimír Teplan
6. Tomáš Trnka
32. Jaroslav Macek
20. 9. 09 20:00 DEKAN Little Eden FC Inter Ohradní 2. 3:6 (1:4)
Pohledné utkání z obou stran. Domácím selhávala rozehrávka a to se jim stalo osudným.
Little Eden FC Inter Ohradní
Václav Šinkmajer – Tomáš Hlaváč, Pavel Lukáč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
20. Tomáš Hlaváč
41. Michal Slavík
57. Pavel Lukáč
9., 15., 52. Jan Skuhravý
19. Filip Turek
30. Jiří Brož
13. 9. 09 18:45 P2 Inter Ohradní J.R.Club A 1. 4:3 (2:2)
Poměrně slušně hrané utkání. V prvním poločase měli převahu domácí, ale poločasový výsledek byl nerozhodný. Do druhé půle nastoupil Inter s větší ofenzivní hrou a tím zápas rozhodl. Patrik Baláž, David Prachař
Inter Ohradní J.R.Club A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Alessio Scarano